Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

söylemesi bile zor be anlamı nedir peki yani nerden çıktı bu pompildikado kızz yazamıyorum bile hayatta söyleyemem ben o pompiyi :KK33:

Valla diyorum ya adam çılgın, hiçbir anlamı yok, öyle bi çıktı ağzından, kaldı işte, daha neler neler İngilizce öğretmenidir eşim, bebekken ayağında sallarken İngilizce şarkıları bizim türkülerin müziğiyle söylerdi, bak şimdi kızıyla gangam stiyle yapıyor Galatasary kazanmış galiba, bunlar deli baba-kız :KK37:

gelin kızlar gelin bizimle bir halay çekersiniz deşarj olur gidersiniz. amaaaannn yandan makaram sarı bağlar loy loy loyyyy

Valla diyorum ya adam çılgın, hiçbir anlamı yok, öyle bi çıktı ağzından, kaldı işte, daha neler neler İngilizce öğretmenidir eşim, bebekken ayağında sallarken İngilizce şarkıları bizim türkülerin müziğiyle söylerdi, bak şimdi kızıyla gangam stiyle yapıyor Galatasary kazanmış galiba, bunlar deli baba-kız :KK37:

çok hoşş yaa.insan hiç yaşlanmaz onların yanında gangam stiyle ha bizim neyimiz eksik hadi bizde yapalım gangam :KK76::KK76::KK76:

Hepimiz Süperizzz bizler mutlu, neşeli anneleriz bebişlerimiz bize katılmak için can atıyor şimdi görün bakın nasıl dolacak göbüşler İnşallah...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Maşallah diyelimmm amann amannn maşallahhh 41 kere tü tü tü

kızlar sabahtan beri burdayım eşim vurcak beni.ben kaçtım.ovulasyonda da çift çizgiyi gördük ya :KK9::KK9::KK9: hepinize bol bebişli geceler :KK16::KK16::KK16::KK16:

Bana da müsade kızlar kocam yoldan geliyor
Bende yoruldum zaten.
Güzel haberlerle görüşmek duasıyla...
Hayırlı gecelerimiz olsun inş.

Kizlarrr Nolmus bugun cosmussunuz Boyle amann masallah diyelim. Bu arada igdecicegi cok srvindim insallah devami hayirlisiyla gelir.

Yatmadan bir bakayım dedim birde ne göreyim halaylar gangamlar :KK1: valla enerjiniz süper guldurdunuz beni Allah sizleride hepinizi güldürsün inşallah gerçekten bu morelle çalışma yapsaydik bebisler koşa koşa tutunurdu :KK49: bu ay olmazsa boylecene hep birlikte bir dahaki ay çalışmaları bu morelle yapalım iyi ki varsınız :21:

Kizlarrr Nolmus bugun cosmussunuz Boyle amann masallah diyelim. Bu arada igdecicegi cok srvindim insallah devami hayirlisiyla gelir.

Uyku tutmadı beni kocişde gecikti bi bakayım bizim kızlar napıyo dedim.Yaa kızlar xanax22 ve nisanbu siz yokken biz böyle kaynattık işte.:))
kan testini görmeden inanmıcam Allah hepimize hayırlısını versin inş. :)))

Yatmadan bir bakayım dedim birde ne göreyim halaylar gangamlar :KK1: valla enerjiniz süper guldurdunuz beni Allah sizleride hepinizi güldürsün inşallah gerçekten bu morelle çalışma yapsaydik bebisler koşa koşa tutunurdu :KK49: bu ay olmazsa boylecene hep birlikte bir dahaki ay çalışmaları bu morelle yapalım iyi ki varsınız :21:

Evet nisanbu bundan sonra hep böyle yapıyoruz inşaAllah. Hoppa tey teyyyyyy :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Uyku tutmadı beni kocişde gecikti bi bakayım bizim kızlar napıyo dedim.Yaa kızlar xanax22 ve nisanbu siz yokken biz böyle kaynattık işte.:))
kan testini görmeden inanmıcam Allah hepimize hayırlısını versin inş. :)))

İyi yapmışsınız tatlım,yakışır benim arkadaşlarıma :21: Hadi inşaallah hayırlı haberlerini bekliyoruz :KK64: :KK64: :KK64:

X