Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

İşte böyle kızlar neşelenin bakıyım bizler mutllu anneler olup mutlu çocuklar yetiştireceğiz hadi kızlar haydaaaa

Kızlar bundan böyle neşelenip, neşelenip çalışma yapacağız salgıladığımız mutluluk hormonu spermlerin yumurtaya ulaşmasını hızlandıracak, sonra da patlasın

Kızlar bundan böyle neşelenip, neşelenip çalışma yapacağız salgıladığımız mutluluk hormonu spermlerin yumurtaya ulaşmasını hızlandıracak, sonra da patlasın

eğer neşelene neşelene hamile kalırsak bir topik de sen açarsın artık. adı ne olsun topiğin şimdiden düşünmek gerek ikizlerciğim :44: :44:

Canımm benim çift çizgiyi gördün mü silik milik alacan eline mendili başlıycan halaya inşallah yarabbim yarında kan sonucunu alırsın sonra açarsın ağustos anneleri topiğini

Canım yaa... :)) İkizler39, az önce yatsı namazını kıldım ve Allah (c.c)'a hepimize katındaki en hayırlı evlatları vermesi için dua ettim.Kabul eder inşaallah Halık(yokta yaratan) Rabbimiz!.. Bu arada halayı çekmiş kadar oldum sayende :))

eğer neşelene neşelene hamile kalırsak bir topik de sen açarsın artık. adı ne olsun topiğin şimdiden düşünmek gerek ikizlerciğim :44: :44:

Valla KK neşe görsün, çek halayı, yap pompildikadoyu ( Biz eşimle kızımıza böyle hitap ediyoruz pompil, pompildikado, fontinko vb. )

Hakkikaten harikasın :))) aynen dediğin gibi :)) önce kendini, sonra eşini mutlu et veeee soooonnnra da gelsin babys :):))) Toptan mutlu olmaya devam edelim

ya benim eşim çok neşeli biridir, beni de o böyle yaptı zaten, böyle şeyler uydururdu kızımı severken, o gün bugündür pompildikado kaldı kızımın adı evimizde :))

söylemesi bile zor be anlamı nedir peki yani nerden çıktı bu pompildikado kızz yazamıyorum bile hayatta söyleyemem ben o pompiyi

makaram sarı bağlar lo haydeeee oturmaya mı geldik kızlar :)))

ya benim eşim çok neşeli biridir, beni de o böyle yaptı zaten, böyle şeyler uydururdu kızımı severken, o gün bugündür pompildikado kaldı kızımın adı evimizde :))

şu bir kaç gündür regl olmak için can çekişiyorum olduktan sonra çalışmlar sırasında bol bol burada olacağım insanın morali tavan oluyor

şu bir kaç gündür regl olmak için can çekişiyorum olduktan sonra çalışmlar sırasında bol bol burada olacağım insanın morali tavan oluyor

aynen bende ayın 20 sinden itibaren morlim bozuldukça buraya bi göz atcam:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…