Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Bende bu ay kendimi hiç dinlemeyecem dedim hiç belirtim yok bu seferde ya onlarda iyiymiş bu ay umutlanamıyorum bile kendi kendime üzüldüm falan ama belirti varken hiç hamile değildim belki bu sefer hamileyimdir inşallah kaç aydır deniyorsun canım sen daha doğrusu kaçıncı ayında tutturdun deyim çünkü negatifde yanılabiliyor da pozitifte yanılma çok düşük ihtimal testlerin :)

mrvbciğim, aslında Mevla'ya teslim olmak gerekiyor. geçen yıl 20 ekimde dışgebelik nedeniyle küretaj oldum. 5 ay korunduk.Şubatta rahim filmi çektirdim. Marttan beride deniyoruz. Her ay umutla bekleyip sonra kırmızıları görünce nasıl üzülüp ağladığımı bir ben bir de Rabbim biliyor. 3 ay önce başka bir doktora gittim. 2 aydır klomen kullanıyorum.bu ay drum çok pozitif konuştu.Her şey çok iyi İnşaAllah aşılamaya gerek kalmaz dedi. Bu sefer çok bi beklentim yoktu açıkçası. Akşam esti kafama test yaptım.sonra unutmuşum 10 dk sonra baktım hafif bir 2. çizgi, inanamadım, hayal görüyorum sandım.Oturdum ağladım.biz kadınlar böyleyiz işte olmaz ağlarız, olur yine ağlarız. Çokta emin değilim, hala korkuyorum.Yarın ola hayrola. Yeri göğü ve ikisi arasındaki herşeyi yaratan Rabbimiz bize de inşaAllah hayırlı evlatlar verecektir.

Ağzına sağlık :)
Canım inşallah Rabbim tez zamanda hepimize ol der sen kesinleştirdin mi kana falan gittin mi?

Der der elbette der, O. Koskoca alemleri yarattı, elbette bize de ol der. (''Kulumun zannı üzereyim diyor allahu Teala''aman hep iyi düşünelim bak iyi düşününce iyi şeyler nasılda oluveriyor hepbirlikte göreceğiz inş.
Aile hekimine gittim.Sonuç yarın çıkacak hayırlısıyla inşaAllah...

Kızlar ben okula gidiyorum akşama görüşürüz inşAllah! Hayırla kalın, hayırda kalın ve en kısa zamanda hamile kalın inşaAllah!.. Kocaman ÖPÜLDÜNÜZ...

mrvbciğim, aslında Mevla'ya teslim olmak gerekiyor. geçen yıl 20 ekimde dışgebelik nedeniyle küretaj oldum. 5 ay korunduk.Şubatta rahim filmi çektirdim. Marttan beride deniyoruz. Her ay umutla bekleyip sonra kırmızıları görünce nasıl üzülüp ağladığımı bir ben bir de Rabbim biliyor. 3 ay önce başka bir doktora gittim. 2 aydır klomen kullanıyorum.bu ay drum çok pozitif konuştu.Her şey çok iyi İnşaAllah aşılamaya gerek kalmaz dedi. Bu sefer çok bi beklentim yoktu açıkçası. Akşam esti kafama test yaptım.sonra unutmuşum 10 dk sonra baktım hafif bir 2. çizgi, inanamadım, hayal görüyorum sandım.Oturdum ağladım.biz kadınlar böyleyiz işte olmaz ağlarız, olur yine ağlarız. Çokta emin değilim, hala korkuyorum.Yarın ola hayrola. Yeri göğü ve ikisi arasındaki herşeyi yaratan Rabbimiz bize de inşaAllah hayırlı evlatlar verecektir.

İgdeciceği seni o kadar iyi anlayabiliyorumki tarifi yok bundan 3 ay önce bebeğimiz olsun istedik ve genel bir kontrol için doktora gittiğimde rahimimde 17 cm çapında kocaman bir kitle tespit ettiler arkasından bunun kötü olduğunu söyleyip %90 ihtimalle ameliyatta rahim ve yumurtalıkları almak gerketiğini söylediler çok dua eetim rabbime ben daha 27 yaşındayım ve bu yaşta menepoz arkasından bebeğimin hiç olmayacağı korkusu neler neler geçti aklımdan bir bilseniz çoz zor günlerdi neyseki ameliyatımı oldum 1 kg ağırlığında kocaman kitle aldılar ve bu %10 ihtimaldi işte onun için rabbimin mucizesi çok şimdi deniyoruz kistin tekrarlamaması için çabuk olmamız gerekiyor umuyoruz allah onuda verecek diye....

İgdeciceği seni o kadar iyi anlayabiliyorumki tarifi yok bundan 3 ay önce bebeğimiz olsun istedik ve genel bir kontrol için doktora gittiğimde rahimimde 17 cm çapında kocaman bir kitle tespit ettiler arkasından bunun kötü olduğunu söyleyip %90 ihtimalle ameliyatta rahim ve yumurtalıkları almak gerketiğini söylediler çok dua eetim rabbime ben daha 27 yaşındayım ve bu yaşta menepoz arkasından bebeğimin hiç olmayacağı korkusu neler neler geçti aklımdan bir bilseniz çoz zor günlerdi neyseki ameliyatımı oldum 1 kg ağırlığında kocaman kitle aldılar ve bu %10 ihtimaldi işte onun için rabbimin mucizesi çok şimdi deniyoruz kistin tekrarlamaması için çabuk olmamız gerekiyor umuyoruz allah onuda verecek diye....

Canım inşaallah bu günleride atlatıp bebeğini kucağına alacaksın bol bol dua etmekten başka çareiz yok Rabbim gönlüne göre versin inşaallah.. Bu arada adet olaakmışım gibi karnım ağrıyo tuvalete gidiyorum beyaz akıntı galiba bu ayda olmadı :KK14:

canım inşallah yarın hayırlı haberlerini alacağız olacak inanıyorum bu Rabbimin sınavı sende tam teslimiyet söz konusu yarın halayları çektireceksin bize umarım halay çekerken bebişlere bişi olmaz :KK1:

çıkmıştı.
Sağolasın canım :21:

Valla yapalım dersen hemen yapalım,ben kendimi zor tutuyorum zaten yapsammı diyorum sonra yok morelin bozulur boşver diyorum :KK1: birisi hadi yapalım dese hemen yapacam yani :KK1: Benim telefondaki hesaplamaya göre ayın 18 i görünüyo bat ama ben 20 ne kadar beklicem dedim,yarın sabah yapsak mı :KK31:

valla ben gittim aldım testi yarın sabah yapmayı düşünüyorum. bugün öğlen evdeki 2. farklı bir ovulasyon testini yaptım dayanamayıp o da çift çizgi gösterdi hayırlısı artık. ama kızlar eğer ki hamile çıkarsam bu Rabbimin bir mucizesi olur. çünkü FSH 29 çıkmıştı.

benim ne hamilelik ne adet belirtisi ikiside yok her ay belirti olurdu karnım ağrırdı kramplar girerdi bu ay tık yok yalnız hafif bir kasık ağrısı 15inde de böle katı bir akıntı geldi acaba yeni mi yumurtluyorum dedim yoksa başka bişi mi???
yapalım yarın bak igdeciceğininde 20 si o yapmış ve çıkmış varsa çıkar yoksa da boşa umutlanmamışız oluruz :KK52::KK52:

sana sonuna kadar katılıyorum canım da ya negatif çıksa da erken olduğundan görülmezse . boşa üzülmüş olmazmıyız :26::26:

ayyyyyyyyyy heyecanlandım :KK1:
yarın nasıl olcak :KK14: belki hamile çıkarsam diye zaten songünlerde sigaranın gözüne vuruyorum :KK14:

:KK1::KK1::KK1: aynen şekerim. bırakmak için bir sürü şey denedik olmadı. İnşallah hamile haberlerimizi alırız da vesile olur sigarayı bırakmaya.

Ha ha bende aynen her sigarada bu içtğim son sigaram olabilir diyerekten :KK1:inşaallah öyle olur o zaman yarın sabah yapıyoruz testi akşam yapsak olmaz mı sabah olması şart mı?

sabah ilk idrarda yapın diyordu sanırım. benim de hiç bekleyesim yok ama beklemek daha iyi galiba.

ben ovulasyon testinde bile kalpten gidiyordum çift çizgiyi görünce gebelik testinde çift çizgi görürsem kesin bayılırım :18::18:

canım çok çokk geçmiş olsun sana. Rabbim dualarımıza cevap verir inşallah. dediğiniz gibi o "ol" dedikten sonra olmayacak hiç bir şey yoktur.

dayanamadım ben duyduğum , Rabbimin mucizelerini yazayım buraya.

1) bir arkadaşın eşinde %1 sperm çıkmış. gittiği bütün doktorlar "sizin çocuğunuz olamaz. tüp bebek bile gereksiz" demiş hatta bir doktor kovmuş :KK47: ama o normal yolla hamile kalmış.

2) gene aynı şekilde sizin çocuğunuz olmaz dedikleri ve doktorların tüp bebek bile denemedikleri bir çiftin normal yolla hamile kaldığını duydum

3) benim teyzemin oğlu 45 gelini de hemen hemen 43 yaşında. gelini bir sürü ameliyat geçirdi rahimle ilgili. şimdi sağlıklı bir oğulları var ve doktor "bu bir mucize. senin rahim süzgeç gibi bu bebek buraya nasıl tutundu?" demiş.

Canım inşaallah bu günleride atlatıp bebeğini kucağına alacaksın bol bol dua etmekten başka çareiz yok Rabbim gönlüne göre versin inşaallah.. Bu arada adet olaakmışım gibi karnım ağrıyo tuvalete gidiyorum beyaz akıntı galiba bu ayda olmadı :KK14:

inşallah alacağız inanıyorum ben umalımda regl belirtisi olmasın bir bakarsın hamişsindir :KK70:

kız nerden de çıkardın hemen olmadığını. beyaz akıntı gebelikte de olur. burda bazı arkadaşlar adet olacakmışım gibi karnuım ağrıyordu ama hamileymişim demişlerdi. dur hele kırmızı kartı görmeden moral bozmak yok :KK20:

dayanamadım ben duyduğum , Rabbimin mucizelerini yazayım buraya.

1) bir arkadaşın eşinde %1 sperm çıkmış. gittiği bütün doktorlar "sizin çocuğunuz olamaz. tüp bebek bile gereksiz" demiş hatta bir doktor kovmuş :KK47: ama o normal yolla hamile kalmış.

2) gene aynı şekilde sizin çocuğunuz olmaz dedikleri ve doktorların tüp bebek bile denemedikleri bir çiftin normal yolla hamile kaldığını duydum

3) benim teyzemin oğlu 45 gelini de hemen hemen 43 yaşında. gelini bir sürü ameliyat geçirdi rahimle ilgili. şimdi sağlıklı bir oğulları var ve doktor "bu bir mucize. senin rahim süzgeç gibi bu bebek buraya nasıl tutundu?" demiş.

canım benim işte igdeciceğinin dediğine geliyor Rabbim ol derse şartı şurtu yok bunun olur bizlerde hiç yoktan var olduk:emir_bebek:

kız nerden de çıkardın hemen olmadığını. beyaz akıntı gebelikte de olur. burda bazı arkadaşlar adet olacakmışım gibi karnuım ağrıyordu ama hamileymişim demişlerdi. dur hele kırmızı kartı görmeden moral bozmak yok :KK20:

Ayy ne bileyim ya birden enerjim düşüverdi :KK14:

kızlar meraba ovulasyon testinde çok net bi şekilde pozitifi gördüm ve değerlendirdik.bu bir iki günde değerlendirmeye devam:) hayırlısı bakalım.umut bağlayınca olmuyor.çok ama çok kötü bi yıkım oluyor.aslında olmıcak gb düşünüp süpriz olsa iyi olur ama napalım işte bakalım.hayırla sağlıkla gelsin bebek inş:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

:KK43::KK43: senin enerjin düşünce bak bende etkilendim acaba yapmasak mı test diyom :18: yaaaa nisanbuuu yapma valla diğer kızlar (özellikle ikizler) böle konuştuğunu görse çok kızar :KK47:

Ayy canım ya kıyamam,yok yok yaparız sabaha :21:

sil bakayım o gözyaşlarını :KK20: hamileliği düşünmemeye çalış. enerjine söyle yükselsin çabuk getirmesin beni orayaaa :KK53:

ikizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr koşşş gel nerdesinnnnnnnnnnnn ağlıyor yaaaaa bunlarrr :KK52::KK52::KK52::KK52:

bak ya yine beni güldürmeyi başardınız haa :KK1: Doğru söylüyosunuz ikizler ablamız canımıza okur inan :KK1:

kızlar meraba ovulasyon testinde çok net bi şekilde pozitifi gördüm ve değerlendirdik.bu bir iki günde değerlendirmeye devam:) hayırlısı bakalım.umut bağlayınca olmuyor.çok ama çok kötü bi yıkım oluyor.aslında olmıcak gb düşünüp süpriz olsa iyi olur ama napalım işte bakalım.hayırla sağlıkla gelsin bebek inş:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

en iyisi dediğin gibi yapmak . ama o nasıl yapılıyor ki. insan her ay ümitleniyor. valla ben hemen hemen her ay oldu mu ki diye düşünüyorum. senin dediğin ilk adet zamanlarında yapılıyor da adet günü yaklaştıkça başlıyoruz acabaaa acabaa acabaaa :KK37:

Dün akşamki gibi mendili kapıp gelecek şimdi hep beraber halaya ondan sonra :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

valla bence mendili değil merdaneyi kapıp gelecek :18::18::18:

X