Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Hayırlısı berkunum ya benimde bugun bakalım ....
canım sanki sende var bişeyler hadi hayırlısı yap bir testte sennn
herşeyin hayırlısı canım..çok şükür çabuk toparlıyoruz..yarın ki dr.randevunu merakla beklyorum canım..en azından sendeki güzel gelişmeleri hbr vericek bize..

ccanim aynen öyle toparlanamayacak neyimiz var cok sükür herşeyimiz tam yerinde dr um bana sağlığın yerinde desin yeter....

nisanım gonlunu rahat tut canım inşallaahh sonucunnn temiz cikacakk öpuyorum seni

canım sanki sende var bişeyler hadi hayırlısı yap bir testte sennn

ccanim aynen öyle toparlanamayacak neyimiz var cok sükür herşeyimiz tam yerinde dr um bana sağlığın yerinde desin yeter....

berkunum içimden hç yapmak gelmiyo geçen ayda 13 gün olmamıştım sonra olmuştum ya pek ümitli değilim bu ayda öyle olursa bi düzensizlik başlamış demektir doktora gideceğim...

berkunum içimden hç yapmak gelmiyo geçen ayda 13 gün olmamıştım sonra olmuştum ya pek ümitli değilim bu ayda öyle olursa bi düzensizlik başlamış demektir doktora gideceğim...

olsun sen yap genede olmasa nne çıkar ölüm yok ssonunda bir zaamanı vardır elbet canım üzme tatlı canını

canım sen hala test yapmadın mı geliyorum gidiyorum yapmamışsın.... valla ben bile meraklandım nasıl sabrediyorsun... en azından için rahatlasın düşünmek daha zor bencee

canım sen hala test yapmadın mı geliyorum gidiyorum yapmamışsın.... Valla ben bile meraklandım nasıl sabrediyorsun... En azından için rahatlasın düşünmek daha zor bencee

canım bat bugun hala bi şey yok bugun karın ağrısı yok sadece sırtım ağrıyo iğneleniyo yorgunum biraz geçsin öyle yaparım testi herhalde...

nisanbucum gönlünü ferah tut bitanem herşey güzel olacak inşallah. Aslanlar gibi bir paşan olacak Allahın izniyle, çok öptüm seni.

berkunum olsun be ablacım sağlıkla gelsin de bırak biraz geç gelsin. sen zaten bu konuda hepimizi geride bırakacak sabıra sahipsin çok öpüyorum seni.

bugün biraz geç girdim bizim sıpalardan biri eline zımba basmış parmağına Onu acile götürdüm neyse çıkarttılar falan anca girebildim nete. girince de toprağım ya da berkun karıştırmayayım ablam senin bat bugündü deyince aklıma geldi, yoooo hiç bişi yok ama belirti de yok zaten 31. gün bugün 34'e kadar yolu var bende. Ama keşke gitmişken eczaneden alıvereymişim bir test aklıma gelmedi işte. Neyse Allah yazdıysa olur, beklemekten başka çare yok.

Sağol ablacm temizmiş çok şükür

Adetin ilk belirtisi öfke kabarması başladı. Az önce patronu boğazlayasım geldi, ahan dedim adet olmama ramak kaldı. 1 Hafta önce pek bir sevgi pıtırcığıydık çünkü. Neyse buyursun gelsin kırmızılar ama öyle pembe kahve gelip de beni umutlandırmasın adam gibi gelsin dimi ama.

kız nisan senin paşa sağlıcakla doğarmış sen doğum az kaldı..yok normal yok sezeryan bizler hadi inşallah maşallahhh...
sonra "kızlar kırkı çıktı mevlüt yapıyorum bizler oooo hadi bakalımmm
kızlar dişi çıktı bizler aaaa buğday buğdayyy maşallhhhh
kzılar sünnet yaptıyorum bizler ooo darısı düğüne inşalahh
sonra resimlerini koyarmısın bizlerrr ayyyy maşallhhh ne tatlıııı şeyy buuuu...

bu arada bizler....
...
"kızılar batımı bgn test yapsam mı" .."ana silik çzigi..".yok yok bu ay olur bak" ,"sen rahat ol..", "..neyse biraz daha yaklaştın içimize doğdu ".."hayırlısı olsun bidahaki aya inşallahhh :)..........

hala o kısımlarda olurmuşuzzzz

şaka bir tarafa inşallahh güzel günler bizi bekler peşinden gelicezzz kuuzzzuummm er yada geç pt pıt pıt....

Düne kadar hemen yapacağım diyordum bugun ne olduysa yapmak gelmiyo içimden nedenini de bilmiyorum ki....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…