Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

maşallahh maşallhhhh darısı doğuma inşalhhh:)

kız nisan senin paşa sağlıcakla doğarmış sen doğum az kaldı..yok normal yok sezeryan bizler hadi inşallah maşallahhh...
sonra "kızlar kırkı çıktı mevlüt yapıyorum bizler oooo hadi bakalımmm
kızlar dişi çıktı bizler aaaa buğday buğdayyy maşallhhhh
kzılar sünnet yaptıyorum bizler ooo darısı düğüne inşalahh
sonra resimlerini koyarmısın bizlerrr ayyyy maşallhhh ne tatlıııı şeyy buuuu...

bu arada bizler....
...
"kızılar batımı bgn test yapsam mı" .."ana silik çzigi..".yok yok bu ay olur bak" ,"sen rahat ol..", "..neyse biraz daha yaklaştın içimize doğdu ".."hayırlısı olsun bidahaki aya inşallahhh :)..........

:KK37: hala o kısımlarda olurmuşuzzzz:KK1:

şaka bir tarafa inşallahh güzel günler bizi bekler peşinden gelicezzz kuuzzzuummm er yada geç pt pıt pıt....
Kız sen çok yaşa emi yine durdun durdun patlattın gitti:KK1:oldu şekerim oldu ben tabi böyle herşeyi hızlı hızlı yaşayacam siz ohh maşallah fıstık gibi hatunlar yerinde sayacak formlar yerinde yok öyle anca beraber kanca beraber bu kanca ne demekse artık:KK1: beraber doğuracak daha kocaaaaaa bir 5 ayım var:KK17:tembel tembel oturmayın çalışın bakim:KK4:seni seviyorum kız cimcime:KK70:

Düne kadar hemen yapacağım diyordum bugun ne olduysa yapmak gelmiyo içimden nedenini de bilmiyorum ki....
Yeşim sende yasemin gibisin haa onada zorla test yaptırdık pozitif çıktı sende onun gibi test yapmaya nazlanıyon bu kadar büyütme gözünde bak bizim kızlara çatır çatır test yapıolar yap at gitsin:KK64:

kız sen çok yaşa emi yine durdun durdun patlattın gitti:KK1:oldu şekerim oldu ben tabi böyle herşeyi hızlı hızlı yaşayacam siz ohh maşallah fıstık gibi hatunlar yerinde sayacak formlar yerinde yok öyle anca beraber kanca beraber bu kanca ne demekse artık:KK1: Beraber doğuracak daha kocaaaaaa bir 5 ayım var:KK17:tembel tembel oturmayın çalışın bakim:KK4:seni seviyorum kız cimcime:KK70:

Yeşim sende yasemin gibisin haa onada zorla test yaptırdık pozitif çıktı sende onun gibi test yapmaya nazlanıyon bu kadar büyütme gözünde bak bizim kızlara çatır çatır test yapıolar yap at gitsin:KK64:

doğru diyon he nisanım ya yaparım yarın artıkın...

Kız sen çok yaşa emi yine durdun durdun patlattın gitti:KK1:oldu şekerim oldu ben tabi böyle herşeyi hızlı hızlı yaşayacam siz ohh maşallah fıstık gibi hatunlar yerinde sayacak formlar yerinde yok öyle anca beraber kanca beraber bu kanca ne demekse artık:KK1: beraber doğuracak daha kocaaaaaa bir 5 ayım var:KK17:tembel tembel oturmayın çalışın bakim:KK4:seni seviyorum kız cimcime:KK70:

:) bende seni çok seviyorumm topiğimizin ilk göz ağrısının annesi:)

Kızlar bugun haftanın son iş günü p.tesi görüşmek üzere kendinize çok ii bakın hepinizi çok çok öpüyorum...bana dua edin çift çizgi göreyim...

kizlar nasılsınız ben 3 gündür çok hastayım mahvoldum üst solunum enfeksiyonu oldum. burun akıntısı öksürük hapşırma çok zor geçiyor aynı zamanda korkuyorum atesim çıkıcak ve bebişime bişi olacak diye tavsiyeniz varmı bana

kizlar nasılsınız ben 3 gündür çok hastayım mahvoldum üst solunum enfeksiyonu oldum. burun akıntısı öksürük hapşırma çok zor geçiyor aynı zamanda korkuyorum atesim çıkıcak ve bebişime bişi olacak diye tavsiyeniz varmı bana

canım geçmiş olsun..korkma tatlım bişeycik olmaz Allahın izniyle..geçen yıl iş arkadaşım ıhlamur içiyodu soğuk algınlığı olduğunda..ama 2 fincan kdr içine limon sıkıyodu..ıhlamurun dışında diğer birki çayları sakıncalı sanırım..
bende hiç ilaç kullanmam..kötü hissetim mi sarımssak yutarım bir kaç gün :) en doğal antibiyotik..ıhlamur vs..
Ama sen tabi hamişsin ne zararlıdır bilmiyorum ama...neyse ki hafta sonu bir güzel yat ayaklarını sıcak tut..

Evett kızlar hala daha bişi yok ama bu herkesi boğazlama hissi ve 13 yaşımdan beri her ay yaşadığım karnımın altındaki ağrılar ha oldum ha olacam durumu. Yani fosssss.
coldriver canım hemen 2-3 gün rapor al ve ayaklarını dayanabileceğin sıcaklıktaki suyun içine koy, ıhlamur ve sarmısak da iyi fikir. Ama geçmezse doktora git hamilelikte içilebilecek ilaçlar var ben kızımda çok sık hastalanırdım hamileliğimde ve ilaç kullanmıştım doktor tafsiyesiyle. Geçmiş olsun.
berkunum yettim sana az kaldı.
nisanbucum maşallah Allah nazrlardan korusun sonuna kadar hep böyle güzel haberler alalım.:nazar:

Evet arkadaşlar an itibarıyla pembeler geldi ama 1 saate kalmaz sökülecek gibi ağrım var ya da yarın bildiğiniz gibi işte. Evet bir umudum vardı oda bitti. Demek ki tek çocuğumun sağlığı ve iyi hayatı için dua edip şükredicem. Allahım eğer istedeydi bütün bu sorunlarımız çıkana kadar nasip ederdi. Herşeyin hayırlısı diyorum Allahım bütün anne olmak isteyenlerin dualarına karşılık versin ilk başta da bunca aydır beni dinleyen beni nazlayan bana gerçek kardeşlerim gibi davranan sizlere. Burdan ayrılmayacağım sizleri seviyorum ve güzel haberlerinize heyecanlarınıza ortak olmak istiyorum. Neyse şimdi biraz gözyaşı dökmeye ve sonra da toparlanıp hayata dönmeye çalışmam lazım. Allah hepimize sağlık versin. Çok öptüm. :KK16:

Evet arkadaşlar an itibarıyla pembeler geldi ama 1 saate kalmaz sökülecek gibi ağrım var ya da yarın bildiğiniz gibi işte. Evet bir umudum vardı oda bitti. Demek ki tek çocuğumun sağlığı ve iyi hayatı için dua edip şükredicem. Allahım eğer istedeydi bütün bu sorunlarımız çıkana kadar nasip ederdi. Herşeyin hayırlısı diyorum Allahım bütün anne olmak isteyenlerin dualarına karşılık versin ilk başta da bunca aydır beni dinleyen beni nazlayan bana gerçek kardeşlerim gibi davranan sizlere. Burdan ayrılmayacağım sizleri seviyorum ve güzel haberlerinize heyecanlarınıza ortak olmak istiyorum. Neyse şimdi biraz gözyaşı dökmeye ve sonra da toparlanıp hayata dönmeye çalışmam lazım. Allah hepimize sağlık versin. Çok öptüm. :KK16:

ablacııııımmmm seni çok seviyoruzzzzzzzz

An itibariyle kirmizilar bi güzeeelllllce söküldü bende... Bu ay da olmadi o kadar calistil yaniiii.... Üzülmim diyorum ama ben üzülüyorum yaaaaaa

X