Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kizlar merhaba.sizi cok ozledim hergun takipteyim.sizinle heycanlaniyorum.hayirlisi hakkimizda insallah.biz9+2olduk.ama berbatim bulantim feci tabi sonu husran.birde bademcikler iflas durumunda penisilin kullaniyorum doktorum esliginde.ates 40larda.Allahimm sana geliyorum diyorum artik o derece yani.iyilesince gelicem insallah.kalin saglicakla,dualarimdasiniz...Allaha emanet olun

Mrb kizlar benim bi arkadasimin regli.10 gun gecikti testler negatif mide rahatszligi var bunun icin doktora gitti doktor midesi icin ultrason ve film cekickmis acaba gebelik varsa mide icin cekilen ultrasonlarda cikarmi yoksa cikmazmi kusura bakmayn bilgmz yok yardmci olurmsnz

canım bence çıkmaz..biri mide biri rahim sonuçta...

geçmiş olsun canım..

selam arkadaşlar..nerelerdesiniz..iğdeçiçeğiiii nasılsın..dr gitcektin çok merak ettim seni..

bir seni birde Berkunu merak ediyorum..

Berkun canım seninde ctesi dr.randevun vardı..ne oldu dr ne dedi.senin durumlar nasıll

canım bence çıkmaz..biri mide biri rahim sonuçta...
ikisinede karindan bakiyorlar ya aklimiz oraya gitti bizim hani hamile oldugunu sonra anliyanlar oluyomus guya karinlari agriyomus ultrasinda gorunuyons fakan gerci bunlar insana efsane gibi geliuo ben burda birebir hic okumadm hem kulaktan dolma
yok iki uc ay uzerine gorme yok su yok bu insani sirf umitlendirip kafa karistiriyolat bence

Selamün aleyküm canım kader arkadaşlarım. Laptopım tam bozulacak zamanı buldu. Neyse 20 Mart doğumgünümdü, canım kocam doğumgünü hediyemi erken verdi ve Bana yeni bir laptop aldı ve artık sizlerleyim. Biliyorum müjdeli haber bekliyorsunuz ama bu ay ben de sizdenim. Aşılamam tutmadı canlar. Ağladım sızladım, eşime sarıldım. Dr. ara verelim dedi. Ben de bu ay gitmek istemiyordum zaten. Ne yaparım bilmiyorum ama sanırım vazgeçme aşamasına geldim. Allah vermedikçe yapacak bişey yok. Elim kolum bağlandı kızlar.
Hepinizi çok özledim. Allah hakkınızda hayırlısını versin arkadaşlarım.

Kızlar hepinize günaydın bugun hepimiz için hayırlı bi gün olur inş...bu sabah testi yaptım ve çok net iki çizgi elhamdülilllah çok sevindim öncelikle ama bi tarafımda bi buruk neden bilemedim iki saattir aklımda inş sağlıklıdır deyip düşünüyorum kendim guatr hastası olduğum için rabbime çok şükür bu duyguyu yaşattı bana iğdeçiçeğim üzme kendini ve diğer kırmızıları gören tüm arkadaşlar rabbime hepiniz için dua edeceğim öpüyorum hepinizi...

canım arkadaşım üzülme ...bak bir boşversek şu meseleyi kafadan atabilsek işte o zaman olucak Allahın izniyle..Bizde hafta sonu bri akrabamıza misafirliğe gittik onların biri 4 yaşında biri daha 1 yaşında bebekler vardı.Malum onlarda bize sürekli ; sizde yapın bak sırası,herşey zamanında güzel ....diyerek sohbetimizin %90 çocuk üzerineydi..Bizde eşimle geçiştiriyoruz inş.,istiyoruz tabii felan..artık bir ara ben mutfağa geçtim eşim dayanamadı .."abi biz 8 aydır istiyoruz artık hayırlısı ne ise .."dediğini duydum..tabi o konu orda kapandı.Bidaha da üstelemdiler...ben o kadar üzüldüm ki kızlar yani o duyguların tarifi yok..
bak gene bı forumlardan birini eskiden takip ederdim içinde brii vardı yaklaşık 2 yıldır istiyodu..dün okudum o da hamile kalmış üstelik artık bıraktığı noktada... sadece 2 defa birlikte olmuş eşiyle...yani regl olmayı beklerken hamile olduğunu öğrendi..ona o kadar sevindimki..
herşey rahat olmakla ilgili..bir yapababilsekkk

canım Tebrik ederim seni..Rabbim sağlıcakl akucağına almayı nasip etsin...

canım Tebrik ederim seni..Rabbim sağlıcakl akucağına almayı nasip etsin...[/QUO

allah razı olsun toprakcığım çok sağol....

Cok istiyordun tatlimmm... Allah'im kucgina almayida nasib eder insallah tebrik ederim.... Darisida olmayanlarin basina:)

tuğbacığım çok sağol rabbim dualarımı kabul etti inş en yakın zamanda hepinize de yaşatsın bu duyguları rabbim çok güzel bi duygu hepiniz için dua ediyorum....

Kızlar şu anda ne yapmalıyım kan testi mi yoksa doktora mı gideyim çalıştığım için izin sorun oluyo ayrıca cuma günüde dahiliye de guatr kontrolüm var karma karışığım

Yesimmcim Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı da, nasip etsin canım. Rabbim yavrunun güzel günlerini hep göstersin sana. Allah'a emanet ol canım.

Sağol Toprakcım. Şimdi iyiyim. Herşey mevladan. Doktorumun da, dediği gibi: Olanda da, olmayanda da vardır bir hayır. Kurban olduğum, hepimize bütün evlat isteyenlere hayırlısı ile hayırlı zamanda, sağlık sıhhatle nasip etsin inşallah!..Amin!!!

allah razı olsun iğdeçiçeğim rabbim tez vakitde sana ve isteyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsin inş üzme kendini moralini yüksek tut dualarım hep seninle canım...

Selam kızlar,iğdeçiçeğim öncelikle sana yazmak istiyorum sen o kadar güçlüsün ki bunuda atlatırsın ve sen artık bırakma aşamasındayım diyince açıkcası benimde kalbimde bi ışık beliriverdi herkes bıraktığı zaman hamile kalıyormuş ya bakarsn seninde öyle olur verende o alanda o canım,yeşimcim gelelim sana tabrik ederim bak burda hepimiz sana test yapana kadar kaç takla attık senin adına sevindim niye burukluk oluyorki bundan sonrasını mevla kayırır sen düşünme tadını çıkar bence,birde önce emin olmak için kan testi yaptır sabahdan verince öğlene kadar çıkar,canım sen kayınvalidenle çalışmıyomuydun neden sorun oluyo ki izin alman?

alllah razı olsun nisanım ewt canım tahlili verdim 2,5 gibi çıkacak izin almam şöyle sorun oluyo ben hem ön muhasebeye bakıyorum hemde gelen giden siparişlerle ilgilendiğim için ben olmadığım zaman yerime birinin bakması gerekiyo bugun patronlardan biride yoktu neyse ki hallettim bakalım sonuç çıkınca yazarım bu arada iğdeçiçeğimle alakalı söylediklerine katılıyorum ve dua onunla ve diğer kızlarda rabbim inş onlara bu duyguyu yaşatacak...

nisan canım sonuçları aldım 1207 çıktı değerlerim cuma günü kontrolüm var o zamana kadar kendi doktoruma göstermeden kadın doğuma gitmek istemiyorum ama bi tedirginim bu arada hamilelik takvimini nasıl yapıyoruz...

Geldin mi canım kaçmış değerin

Ayy canım gözünaydın hiç tedirgin olupda bebişinide tedirgin etme rahat ol cumaya kadar iyice kesenizde belli olur zaten profilden yapılıyo canım.haa bu arada halayı unutttuk yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…