Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım nasılsın nerelerdesin sağlığın yerindedir inşallah hiç sesin yok merak ettimm seni

Iğdeçiçeği nerelerdesin ne var ne yok merakta bırakma bizi...

nerelerdesin sen arkadaşım merak ediyorum seniii

Aynen canınm günlerdir iğdeçiçeği yok yasmin yok kızlar merak ediyoruz sizi yaa....

slm kızlaaaar bende hamıleyım dun kan testı yaptırdım bugun sonucunu aldım veeeeeeeeeeeeeee hamıleyım ınş Allah herse nasıp eder ya cok guzel

Hayırlı uğurlu olsun canım. Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin!..

nasılsınnnn ne var ne yok

Iğdeçiçeği gelmişsin canım ne var ne yok nasılsın...

Canlarım sizleri çok özledim, geçmişi okumaktan ancak yazabildim. laptopum bozuldu, daha doğrusu sizlere ömür, o nedenle nete girmedim. Şuanda bir arkadaşta misafirim o da beni ucuracak artık :)) Birazdan çıkmam lazım. Cumartesi dr.a gideceğim inş. ama dayanamayıp bugünde test yaptım ve kocaman bir tek çizgi, bilmiyorum kızlar, korkuyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sizleri seviyorum. Hepinizi kocaman öpüyorum... Allah'a emanet olun canlarım...

Canım bozma moralini rabbim hakkında hakkımızda hayırlı olanları nasip etsin inş bebişler tutunmuştur....

canım benim ne diyoruz hep allah hayırlısını hayırlı zamanda yollasın diyoruz hep onun için sabretmek lazım sakın korkma canım benim dua et iste rabbimden öpüyorum seni kocamannnn

Nasıl yani okuyorum okuyorum heycandan dilim kurudu, karnıma sancılar girdi ve sayfa bitti eee ne oldu berkun canım yaptın mı testi yoksa sabahı mı bekliycen, ay çok heyecanlandım, toprak var ya senin bu teorilerin tutarsa benim prez... delmeme gerek kalmayacak. Öyle de güzel açıklıyorsun ki, neredeyse berkun test yapma direk doktora gidip kan testi yaptır demek geçti içimden, ya inşallah bebiş vardır. İğdeçiçeğim sen de kendini üzüp umutsuzluğa kapılma herşey çok güzel olacak ikizlerimiz gelecek inşallah. Senin için hep ikiz istiyorum hani demiştin ya ben sana abla diyorum ama yaşım sana yakın diye benim gibi ikinci çocuk bekleme diye hep sana dua ederken ikiz olsun diyorum senin için bir defada kardeşli oluversin.

Bu arada 2. bebeğine hamile kalan bir arkadaş var okulda testte down sendromu riski çıktı işte o amniyosentez mi onu yaptırdı onda da çıkmış şimdi aldırıp aldırmama ikileminde çok zor. Çok üzüldük, rapor almış düşünmeye ihtiyacım var diyor, Allahım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Aklım Onda telefonunu da kapatmış keşke birşey yapabilsem ama karşıdan üzülmekten başka birşey yapamıyorum.

bendeniz luzumlu luzumsuzz tuvalet ararım ama bu gun test deyince kaçti meret bende sabah yapayım dedim ablacım hala tam olarak regl gibi değilim ara ara tuvalet kağıdında gorüyorum hafif pembede diyemem kahve pembe arası bir akıntı gibi birşeyy onda sonra saatlerce olmuyor herhangi birşeyy
allahım arkadaşına sabır versin ablacım çok zor bir tercih allahım yanında olsun yardımcısı olsun inşallah sende durum nasıl abla bir belirti varmı

bol bol su iç. sabah yap artık hem daha sağlıklı sabah idrarında test yapmak. bende hiç bi gelişme yok yani her ay o benzettiğim hurafe belirtilerden hiç biri yok bu ay göğüslerim her zamanki gibi, ateşimi hiç ölçmedim bu ay, bir tek o da zaman zaman göz bebeklerimi büyük görüyorum. nutella bütün ay sıkıntıdan zaten abartı yediğim için artık öykkk geldi. yani bir beklentim de yok gibi umudum da yok aslında ama işte yine de adet olana kadar illa ki bekliyosun.

berkunum iyimisin canım var mı güzel bir gelişme... ay nolur iyi haberler gelsin...

iyiyim ablacım iyiyim sabahı bekliyorum test için ama çok umutlanmadan bekliyorum genede belli olacak sabah bakalım bu ay kendimi nasıl inandırdım hamile kalacağıma anlatamam olmassada bana ders olsun kesin olmadan oldu demicemm sende haberler nasıl ablacım

bellimi olur bakarsın oluvermiştir sen umutlarını yitirme ablamm seninde sanırım yarın bat yanlış hatırlamıyorsamm inşallah varfır ablacım inşallahhhh

Hayırlı cumalar kızlar günaydın hepinize bugun bol bol dua etme günü ve inş kabul olma günü ''cuma günü fakirin haccıdır'' bi hadis söylemek istedim öpüyorum hepinizi...

ayy ablacım arkadaşın için çok üzüldüm Rabbim sabır versin,bizimde bugün belli olacak 3 lü testimiz :18:

ablacım Rabbim kolaylık versin arkadaşına..hakikaten çok zor durum..herşeyin hayırlısı olsun hayatımızda..Bazen anlamsız sabırsızlık

gösteriyoruz.onu anladım..hakkımızda hayırlısı olsun...çok öpüyorum..buarada seninde bat bgndü..eeeee :)

ayy ablacım arkadaşın için çok üzüldüm Rabbim sabır versin,bizimde bugün belli olacak 3 lü testimiz :18:

canım sen korkma Allahın izniyle bişeycık çıkmaz..ikili testi iyidi sonuçta..

hayırlı cumalar..güzel bebek haberleri alalım bugün..sizi seviyorum ..

bugun canım rabbim kolaylık versin sanada bugun bebşinin kontrolü hayırlısıyla sağlıklı geçer inş...

Bekleyelim görelim o zaman canım bugün gelmezse bi test yaparsın bakalım,kontrole gitmiştikte bu 3 lüye kandan bakılıyo gittiğimde kan vermiştim bugün sonuçları öğrencez cnm.

canlar hayırlı cumalarr
ssaba maalum testti yaptım ve sonuç malum negatifffffffff olsun hayirlissi diyorumm üzülmedim arkadaşlar önümüzde daha çok zaman var öpüyorum sizleriii

canlar hayırlı cumalarr
ssaba maalum testti yaptım ve sonuç malum negatifffffffff olsun hayirlissi diyorumm üzülmedim arkadaşlar önümüzde daha çok zaman var öpüyorum sizleriii

herşeyin hayırlısı canım..çok şükür çabuk toparlıyoruz..yarın ki dr.randevunu merakla beklyorum canım..en azından sendeki güzel gelişmeleri hbr vericek bize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…