Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

6)Esmaül Hüsna'dan 'YA SAMED' ismi şerifi ve Ali İmran suresinin 38. ayeti kerimesi 41 gün sabah namazından sonra 41 defa okunur.Sonra gecenin üçte birisinde Ya Samed ismi şerifi 313 defa okunarak 41 gün bir kilo bala üflenir.Erkek ve kadın cuma günü güneş doğduktan 45 dakika sonra 2 rekat hayırlı çocuk için namaz kılıp balı 41 gün yer.Ve aynı tertip 3 defa yapılırsa Allah izniyle çocuk sahibi olunur.(Bu biraz zor gibi:18:)

7)Ali mran suresinin 38. ayetindeki Enbiya suresinin 100. ayetindeki 'Rabbi'lafsından sonraki kısımlar çok okunur.Arapça yazmışlar ben yazıyım türkçesini;Rabbi hebli min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua.Rabbi Letenerni ferdan ve ente hayrül varisin.Rabbi hebli minessalihin.

8)Evladı olmayan veya yaşamayan bir kimse besmeleyi 100 defa yazıp üzerinde taşırsa evladı olur,ve uzun ömür sürer.

Son düzenleme:

allah razı olsun nisanım...

9)'YA VACİD' ismi şerifi her gün 14 defa okunmaya devam edilirse,çocuğu olmayan kimseya allah bu ismin zikri hürmetine bir çocuk ihsan eder.Çocuk için bu tertibi uygulayan kimse eşiyle cinsi birleşmeye geçmeden önce bu ismi şerifin okunduğu sudan bir miktar içer,hanım ise inzal sırasnda içer Allah'ın izniyle çocuğa hamile kalır.

10)Esmaül Hüsna dan 'YA MACİD' ismi şerifi 48 defa suya okunup o su taraflarca içilir.

11)Evladı olmayanlar 4 cuma üst üste (her birinde bin defa)Ya evvel ismini okuyarak dua ederlerse Allah ın izniyle isteklerine kavuşurlar.

12)Çocuğu olmayan bir kimse 'YA VARİS'ismini okumaya devam ederse hayırlı bir evlat sahibi olur.

İnşallah canım bak senin buraya girip bu duaları görmende bile vardır bir hayır,arkadaşlar blowhole dua topiğinden arkadşım

canım Allah razı olsun inşlh dualardan başka çaremiz yok yer gök dua ile, ara ara bakıyorum buraya canım ama genelde tüp bebebk topiğindeyim nasipse 5. denmemizi yapıcaz şuan genetik sonuçlarımızı bekliyoruz hsg çekilicem tekrar uzun işler var anlıycan inşlh bi selamte çıksak......

13)Çocuğu olmayan eşler her gün 731 defa'YA HALIK' ismini okumaya devam ederlerse biiznillah çocuk sahibi olur.

14)Nisa suresinin ilk ayeti 3 elmaya birer defa yazılır,sonra adetinin başladığı günden itibaren 13,14,15.günlerinde her gün bir elmanın yarısını kadın yarısını erkek yer ve cima ederlerse ve bu 3 adet döneminde uygulanırsa Allah(celle celalühü)nün izni ile kadın hamile olur.(Tecrübe edilmiştir,yazıyo kitapta)

Kızlar bakın birde ne diyo :44:
NOT :Adeti kaç gün sürerse sürsün ilk başladığı günden sayar.ama ilk adet gördüğü günü 1 diye saymaz,çünkü ertesi gün bir gün(24 saat) dolmuş olur,mesela pazartesi akşam ezanı ile başladı ise 13. gün pazar gecesine denk gelir.

Bunuda not olarak yazmışlar,manevi reçeteler bu kadar maddi reçeteleride yazıcam sizelere

Son düzenleme:

Canım Rabbim emeklerini boşa çıkartmasın inşallah

Kadınlar için ;

1)YULAF:Yulaf tohumu ceviz,fındık gibi yiyeceklerle birlikte öğütülüp balla macun yapılıp yenmeye devam edilir.

2)ÇAKŞİR OTU KÖKÜ : Çok besleyici olduğu için ceviz içi,ısırgan tohumu,badem ile beraber öğütülüp balla macun yapılıp yenmeye devam edilir.

3)GİNGSENG:Gingseng unu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilir.

4)HURMA :Hurma bol miktarda fosfor ihtiva ettiği için kısırlık tedavisinde ilahi bir ilaçtır.Polenli hurma macunu yapılıp yenmeye devam edilir.

5)TAVŞANCIL OTU :Kısırlık tedavisinde kullanılır.

6)ŞALGAM :Şalgam tohumu,ısırgan tohumu ceviziçi öğütülüp incir ve balla macun yapılarak yenmeye devam edilir.

7)NOHUT:Nohut erkekten kaynaklanan kısırlıkta önemli bir gıdadır,nohut akşamdan ıslatılır suyu içilmeye devam edilir,nohut yemeğine devam edilir(Kızlar nohut yemeği için nohutu ıslattığınızda suyu boşa gitmesin şifa niyetine içirin kocalarınıza )

8)HAVUÇ: Havucu bol yemek hipofiz bezinden kaynaklanan kısırlık tedavisinde faydalıdır.

Bu arada bişey dicem bu kitap kısırlık kısırlık yazıp durmuş hiç hoşuma gitmedi bu şekilde yazmak hç birinizde öyle sorunlar yok şifa niyetine yazdım kızlar yanlış anlamayın nolur:18:

bu yazacağım çok ilgin bi yaşıma daha girdim:44:

9)PESELENK YAĞI :Kadın tenasül uzvunda peselenk yağını taşırsa bu onun hamile kalmasına yardımcı olur.

10)AT SÜTÜ :Kadına bilgisi olmadan at sütü içirilirde,peşinden kocası onunla cima yaparsa derhal hamile kalır :44:

11) HACAMAT :Çocuğu olmayan kadının belinden hacamat yaptırması kısırlığa iyi gelir.(Tecrübe edilmişitir yazmışlar ama ne demek istediğini anlamadım:44:)

12)Aytaşı isimli taşı üzerinde taşımak kısırlığı engeller.

13)Armut maydonoz devamlı yenir.

14)Stres çayı,oğulotu çayı,adaçayı karışımı ıhlamur gibi kaynatılıp balla tadlandırılarak günde 3 su bardağı içmeye devam edilir.

15)Adet söktürücü çivan perçemi çayı kaynatılıp balla tadlandırılarak günde 3 su bardağı içmeye devam edilir.(En normali bu çaylar olmuş ya diğerleri ilginç )

16)Kadın hastalıklarına faydalı kaplıcalaa gidilir.

17)Antep fıstığı,ceviz çörek otu öğütülüp balla macun yapılarak yenmeye devam edilir.

18)Çaksiriş kökü,çörekotu ,kekik karışımı ıhlamur gibi kaynatılıp günde 2-3 su bardağı içilmeye devam edilir.

Ohh bitti erkekler için olanıda öğleden sonra yazayım kızlar yoruldum:93::99:

nisanimmm ellerine sağlık canımm benim ne güzel şeyler paylaşmışsın böyleee

canım siz bu ay gün aşırı çalıştınız...taaaa regl dönemine kdr mı

toprakcım öyle planlamıstım ama bu son günlerde birazz sekti eşim grip olduda ama en fazla bir iki kere atlamışımdır heraldde ovuluasyon sırasında ara vermedik ama sonra gün aşırı devam ettik

nisanbucum bu reçeteler çok güzel. İçimden ne geçti keşke bunlar ilişkinin yerini tutsaydı. Şimdi eşimden gizli bu duaları okuyabilirim ama illaki ilişki de olması gerekir. Ben öyle bişi arıyorum eşinizin ruhu duymadan bebiş ve süprizzzz :))

ablaa orda şey var ya"bilmeden at sütü içerse bir bayan....." ,sende eşine çaktırmadan at sütü içir:)

1)Fındık,ceviz havuç,fıstık,turp,muz,elma,roka,armut bol bol yenmye devam edilir.

2)Keçiboynuzu pekmezi bol bol yenir,keçiboynuzu sperm sayısını arttıran özelliğe sahiptir,aktif sperm sayısı az olan ve az sperm sayısından dolayı çocuğu olmama riski yüksek baba adaylarının kullanmasında büyük fayda vardır,keçiboynuzu kürünü kullananlar sperm sayılarının nasıl artış gösterdiğini hayretle görecekler.

3)Nohut mercimek fasülye yemekleri bol bol yenir.

4)Civan perçemi,ıhlamur gibi kaynatılıp günde 2-3 su bardağı içilir.

5)Çakşiriş kökü,çörekotu,kekik karışımı ıhlamur gibi kaynatılıp günde 2-3 su bardağı içilmeye devam edilir.

6)Böğürtlen marmelatı yenilir,şurubu bol bol içilir.

7)Ayva yaprağı,böğürtlen yaprağı karışımı ıhlamur gibi kaynatılıp günde 2-3 su bardağı içilir.

Bu kadaaarr
Birde hadisi şerif var burda ;Resulu ekrem(sallalahü aleyhi ve sellem)Efendimiz bir hadisi şerifinde'Sofraya düşen ekmek ufaklarını yiyen kimse darlık görmez çocuğuda ahmak olmaz'buyurmuştur.down sendromu denilen zekası geri çocukların dünyaya gelişinin çoğalmasının bir sebebide bu olabilir mi?sofralardaki ekmek kırıntılarını israf etmeyip yemek şöyle dursun,bugün poşet poşet ekmekler çöpe atılıyor,tabak tabak yemekler çöpe atılıyor..Diyerek yorumlanmış..

Hay bugün bir bilge kesildim topiğin başına farkındayım sıkıcı oldum ama hepsi sizler için kuzucuklar

Hay bugün bir bilge kesildim topiğin başına farkındayım sıkıcı oldum ama hepsi sizler için kuzucuklar

olurmu şekerim...senin bugün öyle şeylere sebeb oldun ki....paylaşımların o kadar değerli kii....anlatılmazzzz:) Rabbim evladını hayırlı sağlıklı bağışlasın sana:)

kızlar ben bgn tam olarak kırmızıları gördüm..3 gündür pembe akıntıydı..dün sıcak bir duş aldımi, adaçayımı bol içtim.ve kırmızları gördüm.peki şimdi ben gün sayarken pembe akıntılarım geldiği günden başlayım sayma yoksa bgn gürül gürül gelen kırmızılardan mı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…