Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

günaydın canlarımmmm ya kızlarr gene neler nelr olmuş oku oku bitiremerdim oncelikle hamile olan yasemin arkadasımızı tebrik etmek isterimm:KK9: hayırlısıyla allah kucagına almayıda nasip etsin.. tuğbacım canım batın 19ysa testını cok bence cok erken yapmıssın tatlım bıraz daha sabırlı olmalısın:KK34:toprakcıgım regl olmuşsun:KK43: üzülme bitanem diyecegım ama biliyorum öyle olmuyor işte bende senin gibi temmuz ayından beri bebiş hasretiyle yanıyorum Rabbim inşallah ikimizide öteki temmuza kalmadan bebişimize kavuşturur ..ikizler ablacım ben sana kıyamam yaa seni okdar iyi anlıyorumki şuanda sende istiyorsun ama şartlar dolayısıyla uzaksın bu bebek fikrine aslında bende senin gibiyim sayılırım , en son doktora gıttıgımden berı aynı ruh halındeyım bende kolay kolay olmayacagını anladıgım günden beri kendimi soyutladım biraz ama yinede burdaki canları merak ediyorum..nisanbucugumuzda seni özlediğinden öyle dedi..hem nisanımız cinsiyet öğrenmiş tatlım kesinleştimi paşamızın geldiği:KK9: berkuncanım ve iğdeçiçeğim sizdende hayırlısıyla güzel haberler bekliyorumm hadi bakalımm.bu topikteki herkes tek teekk hamile kalcak ve biz güzel anneler topiği diye topik acacaktık unuttunuzmu:KK34::KK34:

Son düzenleme:
kızlar hepinize kocaman günaydınlar bu hafta inş hepimiz için çok hayırlı geçer hepinizi çok çok çok özledim yasmin berkun igdeçiçeği tuğba nisan lavinya hepinizi çok öpüyorum bu arada ikizler abla beni hamile zannetmiş ama olsun çok mutlu oldum hem belki bu bi işarettir....

Nisan canım senin bat yazın nasılda şansla geldi gördün mü ?
Evet canım darısı senin başına :KK16:

canim merhabaa iyiyim sen nasılsın..
benım ağrı eşiğim çok yüksek olduğu için başkası tarafından ciddi sayılacak ağrıları en azda hissediyirum ama söyle tarif edeyim sol kasığımda birşey çekiyor sanki sağ kasığimdada batmalar oluyor işte azda olsa hissedyorum ama gene uydurmasyon belirtilerimmden olabilirrr onun icin heyecan yapmamaya çalışıyorum:44:
Berkunum hayırlısı olsun ama belirtilerin pek benziyo kuzum yaa,sendende alıyormuyuz bu ay müjdeli haberi:KK76:

kızlar..an itibariyle kırmızılar geldi..
bugün benim bat tarihimde..dün gebelik testi yapmıştım.bir umutla silik çizgi çıkarmı diye sabaha kadr takip ettim..sbh gene gebelik testi yaptım..tabi ki tek çizgi..tabi morelim bozuldu.çünki yumrtalama tarihimi biliyodum ve 14.gün bugün eğer gebelik varsa teste çıkması düşünür diye düşünüyodum..öğlene kdr gittim geldim teste baktım ışığa tutdum.Hani dedim silik çıkar ben görürüm belki diye..gölgesi bile çıksa sevineceğim..öğlen wc girdim..tuvaletimi yaptım..işte deli gönül..çekmecede kesin gebelik olduğu zaman sakladığım prediktör gebelik testim vardı..o test adetten 4 gün öncesin yani bhcg 12 değerini ölçebiliyor..ben onu saklıyordum çünki o testi çok pahalıya almıştım bide onu öyle bir ayarlamışlarki idrar yapılan kısm kırılıp ömür boyu saklayabiliyosun..bende kesin hamile olduğumda yapıp çift çzigiyi saklayacaktımm..
ve öğlen girdimya wc yaptım tuvaletimi.ama içim sıkkındı..neden çıkmadı bu gebelik testi niye çift çizgi çıkmadı diye üzülüyodum..wcden çıktım tuvaletim olmamasına rağmen predüktör gebelik testi açtım..bir iki damlada olsa yapıp o testide yapıcaktım..delillik işte..inanasm gelmiyordu..yaptım ve tabiki tek çizgi....temizlik yaptım..aklım hep "niye olmuyor,neden böyle,üzülüyorum,..."sonra işim bitti..film izledik eşimle..karnımda bir doluluk hissediyorum..wc gidicem ve pembeleri görücem biliyorum..gitmedim bir süre wc..hani o umut varya insanın içinde..
...ve gittim...kırmızıları gördüm...
arkadaşlarımıza morel veriyoruz hep,canını sıkma hayırlısı diyoruzda..insanın kendisine olunca kendine dinletemiyosun o lafları.....
komşularımında..iş yerindeki arkdaşlarımında bana acıması (bana öyle geliyodur belki) dua etmeleri,beni üzüyor.......

kafaya takmama meselesi o nasıl olucak..diyorum ki yumurtlama hesabı yapmayım..ama olmuyorki illaki bilinçaltına işlemiş ,hesap yapıyosun ve sonrası çorap söküğü gibi gelior..hamilemiyim kasığım göğsüm demeye başlıyosun..nasıl yapıcaz kafaaya takmamayı...

can sıkkın gençler.....paylaşmak istedim :)..
biraz okuyum burayı..sonra yarına yemek yapılack..bide ütü var..bunları yaparkende kafamda düşünür düşünür kurar kurarımmm..kendinize iyi bakın..öpüyorum
Canım benim yeni bir ay yeni umutlar sen enerjisi yüksek pozitif bi insansınsakın kaybetme bunu .ünkü bu enerjinle gelecek ebişin sadece bu ay senin için böylesi hayırlıymış ondan gelmemiş kuzucum :KK16:

Nisanbucum yazıları okuyunca benim gerçekten sıkıntıdan arabesk yapacak yer aradığımı görücek, üzülme bitanem senle tabiiki alakalı değil bu tamamen benim alınganlığımın doruk noktasına ulaşmasından kaynaklanıyor. Seni çok öpüyorum.
BErkunum ne kadar doğru söylemişsin nisanbucum kendini üzmesin sakın Ona iyi bakın.
toprağım biliyorum üzülme demek adetten sen şimdi kendini kötü hissediyorsundur ama geçecek ablacım yine yeni bir ay yeni ümitleriyle gelecek ve inşallah bebişin göbüşüne düşecek. Bak ne yap biliyor musun unutmak tabii mümkün değil adet gününü aklından çıkar ve düzenli olarak haftada 3 defa ilişkiye gir ve ne ovulasyonu düşün ne başka bişi hadi bu ay da böyle yap bu adetin bitiminden diğer adet zamanına kadar her hafta bunu uygula. Yani yumurtlama geçti ara verelim demeden. Seni Seviyorum.
İğdeçiçeğim seni çok merak ediyorum herşey yolunda ne zaman alacağız haberleri. :KK16:

Abla her karanlığın sonunda güneşin doğduğu gibi sizin evinizede en yakın zamanda doğacak o güneş sen bozma morelini biz senin hep yanındayız:KK19:

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

BUYRUN MART LİSTESİ :118:

beklenmeyen adet tarihleriniz (BAT):119:

yaseminilbey................? mart..................sonuç :KK49::emir_bebek:

zuhalzerrin..................9 mart...................sonuç

yesimm1988................15 mart.................sonuç

ezgimm87....................15 mart.................sonuç

berkuncan..................16 mart...................sonuç

Anatolya20..................18 mart..................sonuç

Tugba1989...................19 mart.................sonuç

igdecicegi.....................22 mart.................sonuç

lavinia1688...................30 mart.................sonuç

canım dostum canın sıkılmasın demek kolay ama insan maleseff reglinin illk iki gününü çok kötü geçiriyor ama ne gelir elden allahım en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere inşallah tedaviye ihtiyaç olmayacak canım bu ay sal gitsin bakalım yaa birde böyle olsun seni çok seviyorum arkadaşım üzülme lütfen :KK16::KK16:

kuzum benimmm bende çok seviyorum seni fıstığımm bak bu hafta inşallah senden güzel haber alıcaz...inşallahhhh bize ön ayak ol peşinden gelelim.canımmm bebnimm

Evet canım darısı senin başına :KK16:

Berkunum hayırlısı olsun ama belirtilerin pek benziyo kuzum yaa,sendende alıyormuyuz bu ay müjdeli haberi:KK76:

Canım benim yeni bir ay yeni umutlar sen enerjisi yüksek pozitif bi insansınsakın kaybetme bunu .ünkü bu enerjinle gelecek ebişin sadece bu ay senin için böylesi hayırlıymış ondan gelmemiş kuzucum :KK16:

Abla her karanlığın sonunda güneşin doğduğu gibi sizin evinizede en yakın zamanda doğacak o güneş sen bozma morelini biz senin hep yanındayız:KK19:

Kızlar bu arada oğluşum olacakmş kesin olarak öğrendik :KK55:

canımmm arkadaşımm hayırlı uğurlu olsun tekrar paşamızzz kesinleşmiş..Sağlıcakla kucağına almayı Rabbim nasip etsinn..
Benim için düşüncelerin için Çokm teşekür ederim .canımmm benimm canımmm....evet dün morelim bozukdu ama bugün cinnn gibiyim:KK52::) "Rabbim neylerse güzel eyler,ondan gelen herşeye razıyız" ,çok şükür:) seni çokkk öpüyorumm..

haftanız güzel geçsin gençlerrrr..

Başımıza bir erkek şarttı ama demi:KK1: Darısı en kısa zamanda senin başına canım :KK16:

evet canımm bende öyle düşüyorum gerçekten başımıza bir erkekk şartı:KK55: inşallah nisancım inşallah bizde senin gibi böyle cinsiyet haberleri verdğimiz günleri görürüzzz :emir_bebek:

Kızlar ikinci hafta olacaak göğsümdde hala o ağrı ama sol göğsüm ve ayrıca sabahları mide yanması ekşimesi ve birazda bulantı var karın ağrısı hergün var felaket bi şekilde dün bi kaç kere baş dönmemde oldu ama kendimi umutlandırmak istemiyorum berkunun dediği gibi uydurmasyon mu yapıyorum acaba

Kızlar ikinci hafta olacaak göğsümdde hala o ağrı ama sol göğsüm ve ayrıca sabahları mide yanması ekşimesi ve birazda bulantı var karın ağrısı hergün var felaket bi şekilde dün bi kaç kere baş dönmemde oldu ama kendimi umutlandırmak istemiyorum berkunun dediği gibi uydurmasyon mu yapıyorum acaba

Uydurmasyon muydurmasyon o bile güzel tatlimmm:):) hani ben gecen yazdim yaa cooook hafif mi cizgi cikti diye. Siz beni bi göreceksiniz:) karnimi oksamaya basladim o gün eve ilac alacaktim camasirlar icin geri almadim agir olur tasiyamam birsey olur diye. Sonra birde yere birsey düstü onu egilip yerden alma seklim var, sanirsinki 9 aylik hamilegim dogurdum doguracam o sekil yani:):):):):)

uydurmasyon muydurmasyon o bile güzel tatlimmm:):) hani ben gecen yazdim yaa cooook hafif mi cizgi cikti diye. Siz beni bi göreceksiniz:) karnimi oksamaya basladim o gün eve ilac alacaktim camasirlar icin geri almadim agir olur tasiyamam birsey olur diye. Sonra birde yere birsey düstü onu egilip yerden alma seklim var, sanirsinki 9 aylik hamilegim dogurdum doguracam o sekil yani:):):):):)

ayy canım ya geçen ay aynı anlattığın gibi yaptım bende rabbim inş nasip etsin isteyen herkese dün bi akrabanın bebişini görmeye gittim minicik ya nasıl heveslendim nasıl heveslendim anlatamam bebek hastasıyım resmen ben ya rabbim inş nasip etsin en yakın zamanda isteyen herkese...

kuzum benimmm bende çok seviyorum seni fıstığımm bak bu hafta inşallah senden güzel haber alıcaz...inşallahhhh bize ön ayak ol peşinden gelelim.canımmm bebnimm

canımmm arkadaşımm hayırlı uğurlu olsun tekrar paşamızzz kesinleşmiş..Sağlıcakla kucağına almayı Rabbim nasip etsinn..
Benim için düşüncelerin için Çokm teşekür ederim .canımmm benimm canımmm....evet dün morelim bozukdu ama bugün cinnn gibiyim:KK52::) "Rabbim neylerse güzel eyler,ondan gelen herşeye razıyız" ,çok şükür:) seni çokkk öpüyorumm..

haftanız güzel geçsin gençlerrrr..
Sağol canım benim darısı başına kuzucuk:KK16:

evet canımm bende öyle düşüyorum gerçekten başımıza bir erkekk şartı:KK55: inşallah nisancım inşallah bizde senin gibi böyle cinsiyet haberleri verdğimiz günleri görürüzzz :emir_bebek:

Yeterki umudunu kaybetme canım:21:

Vay pasam vaaayyy gel bakim sen geeeeeeellll bu topigin elinden cekecegin var senin:) Allah'im kucagina almayi nasib etsin canimmm...

Amin canım Rabbim sizlerede yaşatsın bu heyecanı:KK16:

amanda amannnn annesinin miniğiii pipisini göstermiş annesineeee allahım nazaralarlar korusun ailenizi allahh analı babalı versin nisanım eee artık sana birde gelin lazım bizde bunun için çalışıyoruz :emir_bebek::nazar:

toprağım laviniyam silzerede günaydın toprakcım hemen kendine gelmişsinnn canımmm ne yapalım başa gelen çekiliyor yapacak pek birşeyimiz yok
laviniayam sende öyle zor olacak olmacak falan gibi şeyleri nereden aklına getiriyorsun sen cıksss çıkart aklında tatlım olcağına inan bakalim bu ay ben öyleyim olcak diye inançlıyımm inşallahh dualarımizla gelecek bebişlerimizzzz
iğdeçiceğimm anatolyamm ihmall etmeyin biziiiii
coldriver sendede ses yokkk bebeğin nasıllll
yeşimcimm tuğbacım yasemincimm sizede günaydınnnn
mrvb özlendin habeerin olaaa çabuk gel artıkinnn

X