Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ablamm sende haklısın seni anlayabiliyorum dessem yalan olacak seni sendeen daha iyi kimse anamaz ama hislerini paylaşabiliyorum artık üzülmek seni yıpratmaktan başka işe yaramıyorsa yıpratma kendini ablacımmm öpüyorum seniiii kocamannn

Kizlar ya ben herhalde o silik cizgiyi görmek istedigim icin gördüm orada oldugu icin degil. Cünkü daha bat'ima var. Amaaa Olsuuunnn Allah'im hayirlisini versin. O bilir saatini ve zamanini.

canımm bu kadarr erken belli olmaz geçtiğin regl normal ise üsttüne görmede değildir heralde ama geçen ay bende görmüstüm hemde sona doğru ama ertesi gunu regl oldum onun için bazzen hatalıda oluyor üzme kendiini sona doğru tekrarla belki oralardadır bebişin canim

cumartesi pazar buralar bi sessiz oluyor birazdan bende gidecegim yarın akşam görüşürüzzz güzel annecikleerr

Kızlar bişey sorcam gbeliğin kac hafta olduğunu adetin başladıgı günden mi sayıyoruz yoksa bittiği günden mi ?

Tugbacım inşaAllah güzel haberlerin arkası gelir. Döllenme erken olduysa ve testte duyarlıysa olur neden olmasın canım. Sen 2-3 gün sonra testi yenile canım,olmaz mı? bence 19 una kadar beklemen gerekmez. :)))

KIZLAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRR..... az önce test yaptım ve sonuç bariz pozitiffff :)))))))) Kalbim durcak şu an

yasemincim Allah hayırlı uğurlu etsin, sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşaAllah!..

Berkuncanım, bu ay çok güzel haberler gelecek imşaAllah!!! bunlar güzel belirtiler. Demedim mi ben Mart ta hamiş patlaması yaşayacağız diye. :))) Hadi Rabbim hayırlısını versin hepimize.

İkizlerim, canım arkadaşım, sakın üzülme biz yanındayız. Biliyorum çok üzülüyorsun, ama emin ol bu ay pek çoğumuz o güzel, o içten, o yürekten yapılan dualar hürmetine hamile kalacağız inşaAllah!.. İkizlerim, ne korunma yöntemleri uygulayıpta hamile kalanlar var, Zaten peygamberimizde, kendisine doğum kontrolü yapabilir miyiz diye soran bir sabahabeye: Yapın, ama kıyamete kadar dünyaya gelecek olan mutlaka doğar.'' diyor. Ve unutma Rızkı veren Rezzak olan Allah'tır, her doğan da,rızkıyla doğar bitanem. Ağılda oğlak doğsa, Allah kayanın dibinde otunu bitirir canım. Belki o çocuk size hayırlı ve bereketli gelecek? Bence içindekileri eşinle konuş canım. eminim sen eşini kırmadan durumu güzelce izah edebilirsin bitanem. dualarımdasın, Allah her daim yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. Sana ihtiyacımız var, bizi ensiz bırakma lütfen! Olur mu canısı? Seni kocaman kocaman öptüm...

canım berkunum tabilki belirtilerini yazacaksın uydurmasyonda olsa yazacaksın:).sonucu ne olursa olsun..hepimiz öyleyiz..üzülme yani...
Ama bişey diyim mi bencede sen bu ay hamilesin..vallahi ben öyle hissediyorum..Çünki bu ay sen çok rahattın..,ikincisi herşey dua ile başladı..üçüncüsü bu ay verimli çalıştınız..dördüncüsü belirtilerin yani şu kasık ağrısı en belirgin gebelik belirtisi..herkes bu belirtiyi yazıyor ve bir kaç gün sonra hamileyim haberi veriyor..İnşallah Rabbimin izniyle bu ay olucak canımm..oyyy oyyy yerim bennn:)

canımmm ablammm seni o kadar özledik ki ..vallahi özlediğimiz için yazılmıştır ,espiri olsun diye yazılmıştır .yoksa bilmez miyiz seni bize yaptığın ablalığı,anneliği ve bu ay ki sıkıntılarını..bize söyledin zaten ara ara girebileceğini ..
hani bir espiri var ya"yoksa beni beğennnmiyörmüüsün?" aynen öyle burdaki espiri gibi nisanın söylediği..o yüzden sıkma canını..seni gerçekten çok seviyoruz..hele siz nisan,sen,berkun,iğdeçiçeği,coldriver,lavina.anatolya..bu topiğin temellerisiniz..sizlerii ben çook seviyorum herbiriniz yeri ayrııı..ve eksikliğini çok hissediyorum..İnşallah ablacım Rabbim gönlünüze göre verir,tez zamanda sıkınıtlarınız geride bırakırsınız..Canımm Canımmm ablammmm benimmmm muckk muckk muckkk

İşte şimdi de iğdeçiçeğim ile toprağımı okuyunca ağlamaya başladım, kızlar iyi ki varsınız o kadar dibe vurdum ki, göz damlam gözümün ucunda bir de evde eşim üzülmesin diye birşey yok neşeli davranmayı oynuyorum ya iyice yıprandım. Bakmayın siz alınganlığıma size geçiyor şimdi nazım ağlamaya yer arıyorum...

ikizler ablamin yazdığını toprağın verdiği cevapdan gördüm telefondan giriyorum dün doktora gidip cinsiyet i öğrendik kızlara girip hemen haber vereyim dedim ama üzüldüm abla tamamen yanlış anlamış beni ben gerçekten ozledigim için yazdım o şekilde kimdi hatırlamıyorum diyordu ys sen beni begen miyormusun diye soruyordu bende öyle espiri olsun diy yazmıştım ama abla benim hamililegime vermiş bende onun sıkıntılarına veriyorum ama Özür dilerim kendisinden. ..

evet canım benim o son günlerde hassas bizde ona destek olacağız ama sende üzülemessiinn sanada üzülmek yasakkkk kızarız sonra ve ikizler ablamda kızarr
cinsiyete gelincee dememişsin bişey merakla bekliyoruzzzz

kızlar..an itibariyle kırmızılar geldi..
bugün benim bat tarihimde..dün gebelik testi yapmıştım.bir umutla silik çizgi çıkarmı diye sabaha kadr takip ettim..sbh gene gebelik testi yaptım..tabi ki tek çizgi..tabi morelim bozuldu.çünki yumrtalama tarihimi biliyodum ve 14.gün bugün eğer gebelik varsa teste çıkması düşünür diye düşünüyodum..öğlene kdr gittim geldim teste baktım ışığa tutdum.Hani dedim silik çıkar ben görürüm belki diye..gölgesi bile çıksa sevineceğim..öğlen wc girdim..tuvaletimi yaptım..işte deli gönül..çekmecede kesin gebelik olduğu zaman sakladığım prediktör gebelik testim vardı..o test adetten 4 gün öncesin yani bhcg 12 değerini ölçebiliyor..ben onu saklıyordum çünki o testi çok pahalıya almıştım bide onu öyle bir ayarlamışlarki idrar yapılan kısm kırılıp ömür boyu saklayabiliyosun..bende kesin hamile olduğumda yapıp çift çzigiyi saklayacaktımm..
ve öğlen girdimya wc yaptım tuvaletimi.ama içim sıkkındı..neden çıkmadı bu gebelik testi niye çift çizgi çıkmadı diye üzülüyodum..wcden çıktım tuvaletim olmamasına rağmen predüktör gebelik testi açtım..bir iki damlada olsa yapıp o testide yapıcaktım..delillik işte..inanasm gelmiyordu..yaptım ve tabiki tek çizgi....temizlik yaptım..aklım hep "niye olmuyor,neden böyle,üzülüyorum,..."sonra işim bitti..film izledik eşimle..karnımda bir doluluk hissediyorum..wc gidicem ve pembeleri görücem biliyorum..gitmedim bir süre wc..hani o umut varya insanın içinde..
...ve gittim...kırmızıları gördüm...
arkadaşlarımıza morel veriyoruz hep,canını sıkma hayırlısı diyoruzda..insanın kendisine olunca kendine dinletemiyosun o lafları.....
komşularımında..iş yerindeki arkdaşlarımında bana acıması (bana öyle geliyodur belki) dua etmeleri,beni üzüyor.......

kafaya takmama meselesi o nasıl olucak..diyorum ki yumurtlama hesabı yapmayım..ama olmuyorki illaki bilinçaltına işlemiş ,hesap yapıyosun ve sonrası çorap söküğü gibi gelior..hamilemiyim kasığım göğsüm demeye başlıyosun..nasıl yapıcaz kafaaya takmamayı...

can sıkkın gençler.....paylaşmak istedim :)..
biraz okuyum burayı..sonra yarına yemek yapılack..bide ütü var..bunları yaparkende kafamda düşünür düşünür kurar kurarımmm..kendinize iyi bakın..öpüyorum

Nisanbucum yazıları okuyunca benim gerçekten sıkıntıdan arabesk yapacak yer aradığımı görücek, üzülme bitanem senle tabiiki alakalı değil bu tamamen benim alınganlığımın doruk noktasına ulaşmasından kaynaklanıyor. Seni çok öpüyorum.
BErkunum ne kadar doğru söylemişsin nisanbucum kendini üzmesin sakın Ona iyi bakın.
toprağım biliyorum üzülme demek adetten sen şimdi kendini kötü hissediyorsundur ama geçecek ablacım yine yeni bir ay yeni ümitleriyle gelecek ve inşallah bebişin göbüşüne düşecek. Bak ne yap biliyor musun unutmak tabii mümkün değil adet gününü aklından çıkar ve düzenli olarak haftada 3 defa ilişkiye gir ve ne ovulasyonu düşün ne başka bişi hadi bu ay da böyle yap bu adetin bitiminden diğer adet zamanına kadar her hafta bunu uygula. Yani yumurtlama geçti ara verelim demeden. Seni Seviyorum.
İğdeçiçeğim seni çok merak ediyorum herşey yolunda ne zaman alacağız haberleri.

Toprakcım çok haklısın bebişim kafaya takmamak mümkün olmuyor ama ortam degişikliginin işe yaradıgına inanıyorum . siz ne zamandır deniyorsunuz. birde biraz ónce fox haberde yurtdışından starların ve kraliyet ailesinin dogum koçu gelmiş onu gördüm dogal yolla hamile kalmanın yolları diyordu netten bi araştırırmısınız. bi kadın çıktı ve vzun yıllardan beri bebek sahibi olamıyorduk beslenme yöntemleriyle hamile kaldım diyordu.

tamam ablacım tavsiyene uymaya çalışcam bakalım:)

canımm işlerimi hallettim hemen neti açtım..ve şimdi dediğin şeyi araştırıyım bakıyım :)haa bu arada bizde 8 ay olduu çocuk isteyeli..temmuz ayını bekliyoruz temmuza kdr bişey olmazsa artık tedaviye başlıycaz inşallah..kısmet artıkkk

canım dostum canın sıkılmasın demek kolay ama insan maleseff reglinin illk iki gününü çok kötü geçiriyor ama ne gelir elden allahım en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere inşallah tedaviye ihtiyaç olmayacak canım bu ay sal gitsin bakalım yaa birde böyle olsun seni çok seviyorum arkadaşım üzülme lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…