Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kuzucuum zaten 10 mart değilmiydi seniin batın yap belkimm cceee anneeeeee der bebişinnn

kuzucuum zaten 10 mart değilmiydi seniin batın yap belkimm cceee anneeeeee der bebişinnn

heeee 10 martdı..(ayyy kızz içim gidiyor çok sabırsızım....ben kendimi bildiğim için geçen aylarda gebelik test sayısını evde az tutardım..1 yada 2 .. el mahkum adetin gecikmesini beklerdim..adetimden önce gelen pembe akıntıyı görünce gözlerime inanamaz :) gebeliik tesi yapayım der yapardım..tabi sonuç negatif..bide adetim bitiince yapardım "ya üstüne görüdüysem "diye...Bir geçen ay farklı oldu...
ama bu ayyy internetden aldım gebelik testlerini 5 tane..hani derler ya dolapda duracağına midemde dursun; şimdide çekmecede poşette duracağına.......yapayımda tek çizgi dursun:)

Toprak ne zamandı senin bat?adet günü yap bari gelmeden yapma canım çıkmaz morelin bozulur bak

tabi canımmmm hiç değilse insan kendini oyalıyorrr heheyttt birde çıkarmı kızz bak seen şenliğeee

Toprak ne zamandı senin bat?adet günü yap bari gelmeden yapma canım çıkmaz morelin bozulur bak

aşkitommm 10 mart pazar günü.....
şimdi şöyle yarın yaparım çıkmazsa ;kendimi alıştırmaya başlarım bu ayda olmadı diye:)
çünki bacım kasıklarım yumurtalıklarım batıyo..bende her geççen saat umutlanıyorum..şu anda beni görsen sanarsın ki hamile(yavaş yürüyorum-asansör kullanıyorum ,saatler geçsin ben elimi belime koymayada başlarım:)

hahahahaaa çok tatlisın sen yaaa çok iyiii

Allah iyiliğini versin senin emi kız ben bile hoppidi hoppidi koşa koşa yürüyorum nerdeyse

Hacet namazını herkes unuttu galiba, Allah hakkımızda hayırlısını versin inşaAllah!..
Coldriver tebrikler canım.Hep sağlıkla devam eder inşaAllah gebeliğin. toprakcım bende heyecanlandım şimdi. Hadi hayırlısı hakkında, sabahı zor bekliyeceğim inanki. Berkuncanım, sen ne alemdesin, Var mı belirti, işaret, sinyal aklına gelirse işte ondan. :))) Nisanbucım bize dua etmeye devam et canım. Olur mu? Yesimmcim, bu ay senden de umutluyuz arkadaşım. Tugba sen ne durumdasın canım? Belirtiler devam ediyor mu? Hadi arkadaşım birileri güzel haber versin lütfen! Mrvbyi ben de özledim, mrvbcim hadi kuzum gel artık, bizi sensiz bırakma!.. Nartanesi sesin pek çıkmaz oldu, sen neler yapıyorsun canım? Laviniacım, Rabbim hep yüzünü güldürsün canım. Ben de, çok etkilendim yazdıklarından.Hadi hayırlısı inşaAllah!.. İkizlerim canım arkadaşım sözünü, sohbetini özlüyoruz, bizi yalnız bırakma canım lütfen!.. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış, hoşgeldiniz kızlar. Hepinize hayırlı geceler arkadaşlar, Görüşmek üzre inşaAllah!..

Son düzenleme:
Kızlar öncelikle hayırlı cumalar...rabbim bu mübarek günlere hayırlı bi Şekilde çıkmayı nasip etsin inşş...ayrıca hepimizin kadınlar günü kutlu olsun canlarım....

Son düzenleme:
Iğdeçiçeğim namazı unuttuk akşam bi yorgunluk kırgınlık hat safhadaydı bende inş dediğin gibi olur da bu ay hepimizden güzel haberler gelir ama inş öncelik senin canım kendine ve inş yerleşmistir bebişimizede ii bak....

Günaydın canlar,hayırlı cumalar hepinize Rabbim cumanın yüzü suyu hürmetine bütün dualarınızı kabul etsinayrıca hepinizin Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun bu çiçekler benden sizlere

Son düzenleme:
günaydın kızlar. herkesin kadınlar gününü kutlarım.
dün test aldım işten çıkınca ama tabi sabahı bekleyemedim. dayanamayıp yaptım akşam. sonuç negatif pozitif çıksa koşa koşa gelir yazardım buraya ama biraz canım sıkıldı girmedim hiç. çok umutluydum demekki beklediğimden fazla üzüldüm. ama hala regl olmadım umudum var birazcık daha...

canımmmm günaydınnn..ben unutmadım Hacet namazını:) kıldım kıldım,dualar ettim.o kadar çok dua edilcek şey vardı ki bi ara unutuyodum bebek istemeyi:) çok şükür hepimizede dua ettim..

teste gelince ....

canlar heyecanlar öncelikle dünya emekçi kadınlar gününüz kutlu olsunnn

sbh namaza kalktığımda testimi yaptım gençler..öyle başında beklemedim (çubuk strese girmesin..)sonra namazdan sonra baktım bizimkisi kontrol çizgisini koyulaştımakla meşgul,hala Test kısmına geçmemiş..ben yattım..
bir rüyalar gördüm..rüyamda testim pozitif çıkıyo ben eşime gösteriyorum..ama o kadar gerçek ki kızlar rüya gibi değil..ben mutluyum ama içimde de teredüt var..acaba değerim kaç ,düşük olurmu diye..sonra ben uyandım normal kalkma vaktimde..inanın rüyanın etkisiyle ben hala testimin pozitif olduğunu düşünüyorum..mutluyum.wc girdim.Anaaa bir baktım bzimkisi lavobonun orda duruyor..Tahmin edersin ki bütük idrarımı o Control çizgisine çalıştırmış...

amannnn iyi oldu..çok havalandıydım hamilemiyim diye...öyle gençler...gün ola hayrola.. nasipse olur hayırlısıysa olur....

gününüz güzel geçsinnn...öpüyorummm herkesiii

nasip işte toprağım belli olmaz çoğu zaman test bat gecikmeden çıkmıyo yani moral bozmak falan yok gerçi maşallah subhanallah sana morelin iyi durumda...

serap canım bat ın geçiyomu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…