Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Açıkcası yapmadım çünkü forumda okuduklarıma göre 10 dkdan sonra cıkan sonuclar gecersiz diye okumuştum. o yüzden doktora gitmeye korktum ve idrar testi içinde bekledım ama bugün adetim biteli tam 33 gün oldu. Ama dün sağ göğsümün ucunda sızı vardı kasıklarım şişti akşamları mide bulantım oluyo ama çok istediğim için psikoljik olabilir diye korkuyorum test yapmayaa :KK43:

Açıkcası yapmadım çünkü forumda okuduklarıma göre 10 dkdan sonra cıkan sonuclar gecersiz diye okumuştum. o yüzden doktora gitmeye korktum ve idrar testi içinde bekledım ama bugün adetim biteli tam 33 gün oldu. Ama dün sağ göğsümün ucunda sızı vardı kasıklarım şişti akşamları mide bulantım oluyo ama çok istediğim için psikoljik olabilir diye korkuyorum test yapmayaa :KK43:

sabrına hayran kaldım... denemeden bilemezsin.... idrar testinde çıkmalı benim 32. günde çıkmıştı...bence yap bekleme .. hem öğrenmek olumlu da olsa olumsuz da olsa iyidir.. inşallah hamilesindir sağlıkla kavuşursun bebeğine haydi bakalım merakta bırakma:nazar::nazar::emir_bebek:

sabrına hayran kaldım... denemeden bilemezsin.... idrar testinde çıkmalı benim 32. günde çıkmıştı...bence yap bekleme .. hem öğrenmek olumlu da olsa olumsuz da olsa iyidir.. inşallah hamilesindir sağlıkla kavuşursun bebeğine haydi bakalım merakta bırakma:nazar::nazar::emir_bebek:

Ah bide bana sor beklemek çok kötü :KK43: ve bu ara garip şekilde göbeğim çıktı eşim geçen gece dokundu göbeğime niye bu kadar şişti göbeğin bebek mi var diye soruyo o an cok kötü oldum zaten

Korktum yeşimciğim gidemedim gitmeyi bırak. Kayınpederim ameliyat oldu hastaneye kadar gittim testi yaptıramadım :S

Korkma canım hem belki hamilesindir niye bu kadar bekleyip kendini strese sokuyorsun senin yerinde olsaydım hemen şimdi gidip kan verir sonucunu alırdım yoksa da nasip rabbimin vereceği bi zaman vardır elbet....

lavinacımmm sabah ki yaşadığın şey çok etkiledi beni ya...
canımm bebeğin geliyo inaşşallhhh:)

super bir düşünce canım..Benim kayınvalidem eşimin bebeklik saçını saklamış ve doğum günümde bana hediye etmişti..o kadar duygulandım ve ağlamıştım ki.(eşim benim kızıldır-bebklik saçıda böyle bakır rengi o kadar tatlı ki..) şimdi be saklıyorum benim bi tane hazine sandığım vardır:) hayatımdaki değerli gördüğüm manevi şeylerimi saklarım içinde..ilk oyuncak bebeğim-kundağım-anneannemin bana verdiği pullu gelinklik yazması...neler neler...benimde müthişş planlarım vardır ilerisi için..

canım benimm inşallah tatlım vallahi bende cok etkilendim dogrusu bu aralar hıc bebeğimi düşünmemiştim hiç aklımada yoktu bu aralar bebeğimim hasreti..ama namazı kıldıktan sonra böyle peş peşe yaşadığım cok duygulandırdı beni ..artık hayırlısı Rabbim zamnla gösterecek:KK16::KK16::KK16::KK16:

yasemin gerçekten nasıl durabiliyorsun sonucu öğrenmek olumsuzda olsa böyle arada kalmakdan iyidir kana gitmeye cesaretin yoksa eczaneden bir test alıp yapabilirsin yap ve lütfen bize bildir canım:KK49:

ilk gebeliğim düşüktü ve ondan sonra 2 kere adet gördüm 42. günde oldum hep o yüzden bekledimm

selam kızlar sabah giremedim ancak gelebildim epey kaynatmışsınız sizde
nisanbu beendee özledim mrvb yi gelsin artıkın yaaa
laviniaa canım çok etkilendimmmmm inşallah bu bir işarettirde bebişine anlatacağın bir hatıra olurr
yasemin sanada şaşkınlık içerisindeyim geçen cuma görrdun çift çizgiyi haaftassı oluyor sen kanda baktırmayı bıraak tekrar idrar testi bile yapmamışsın
bu araada kızlar eğer bu ay olmazsa bir ay ara verecem sanırım suratım iyicee patates tarlasınaa dönmeden halleetmeliyim onu bakalım ne olacak...

Berkuncumm inşşalah ara vermeye gerek kalmaz..bu ay hamile olursun ve hamilelik güzelliği cildine vurur:nazar:

Mrv evet yaaa Nisancım bende özledim ne yapar ki acep..moreli düzelirse gelir diye umut ediyorum..

kızlar ben yarın sabah gebelik testi yapıcam..biliyorum erken ama, şu hamilelik takvimine girdiğimde yarın için "Evde yapılan hamilelik testlerinde pozitif sonuç görme ihtimaliniz çok yüksek. Fakat daha kesin sonuç almak için geciken adet dönemini beklemeniz tavsiye edilir."..yazıyorr..çıkmazsa bişey erken yaptım derim,çıkarsa bişey "anaaaaaa :)" derim..

yaaa yasemin sen bekle ; bak sabırsızlar nasılda erkenden test yapar:):KK37:

X