Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

eeee toprakcım göbek sivri olunca ne oluyo herkes kendi derdinde demi inşallah kuzum yetişin arkamdan hemencecik

İnşallahh canımmm biz ikizler ablamla çok yapardık bu muhabbetleriii gelsede gene bizi kaynatsa bi şöyleeee

Sayi o artık gün içinde niye girmiyor ki,yazıyo gidiyo hemen vakti mi yok yoksa artık bizi beğenmiyor mu valla ben hamiş kaldım ağustos anneleri topiği var hala sizleri bırakamıyorum ordan çok burdayım :126:

Son düzenleme:
ayy berkun hemen hemen aynı duygulardan bahsetmişiz :) bacımmm biz hazır anne olmaya.."duy Allahımmm duyyyy..."

bende sana diyecektim aynısını şimdii vallahaaa allah affetsin artık biraz kıskandım ne yalan söyleyeyim ama rabbimin bir vakti zamanı vardır elbet gelecek bizimde bebişlerimizzzz

sivriii oluncaaaaaaa paşaaaa geliyoooo...
eğer göbek beline doğru genişler yayvan oluncaaaa prenses geliyooooooo

göbüşş sivri olursa erkek derler böylee yanlara doğru çok yayılırsan kız derler ondann annesiiii
bilmiyorumm bizi bıraktı arada cee diyip gidiyorr bilemiyorumki belki burada fazla bulununca canı yanıyodur diye düşünüyorum ama onada kıyamıyorummmm neyse sağlığı yerinde olsunda varsın arada ce desin kaçsınnn

kızlar ben çıkıyorum..nisanın yorumunu evde okurummm öpüyorummm baybler siziii

içinde hareketlerini hissediyomusun daha erken mi yoksa

onu bende merak ettim kuzucm yaa ne zaman hareketlerini hissedeceksin acabaaaa ilk tepiği hissettiğinde yazz bize hemennn annneeeeee dedi paşan sana diyelimmm

Kızlar bi kere şu profiteröl varya ondan yedim yattım sırt üstü yatarken pıt pıt seyirme gibi bişey hissettim hatta uyumak üzereyken hii diye bağırdım eşimde noluyo demişti dedim bişeyler hissettim farklı birşey dedim,sonra biraz geçti bi kere daha annemlerde yedim geldim o akşamda yattım evet dedim çocuğum tatlı bişiler yiyince enerji patlaması yaşıyo galiba seyirme gibi pıt pıt bişiler hissettim kızlar

daha minicik annesi ooo azıcık büyüsünn o zaman sana tekmeler atacakk kafalarrr atacakk allahın izniyleee sendeee ee ne demişler ye tatlıyı doğur atlıyııı

Nisanım ya ne güzel anlatıyorsun rabbim sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin inş bizlerede böyle duygular yaşatsın....

anatolyam ve iğdeçiçeğimm geçmişi okuyarak bize doğru geliyorlarr ama benim saat yedide dersim var gideceğimm herkesin çalıştığı saatlerde ben yatıyorum herkesin yattığı saatlerde ben çalışıyorum olmazki böylee amaaa

bu arada regliye10 kala ateşim gayeet iyi gidiyor bu gun 36.8 civarında ayyy gene umutlar tavannnn

Hadi canım inşallah ateşin hiç düşmez de kalırsın. Buraya da yazarsın biz de halay çeker gangam yaparızzz.

Canım hamile kalır da bu kez sağ salim alırsın inşallah bebişini kollarına. Hep "bu ay bebek olayını hiç düşünmedim. kasmadım" diyenler hamile kalıyor. Belki bu ay seni de vurur bu düşünce de hamile kalırsın. Bu arada hoşgeldin..

Ayy inşallah canım yaaa. O kadar çok imrendim ki yazdıklarını okuyunca. İnşallah biz de o topiktekiler gibi oluruz. İnşallahhhhhhh

Evet evet ben de yaşıyorum aynı duyguları. Bir bebek görünce ,sevince burkuluyorum malesef. Hep dua ediyorum" Allah'ım bize de nasip et nolur " diye

Bak sen kerataya. Tatlıyı seviyor desene . Bizim orda "ye tatlıyı doğur hakkıyı, ye ekşiyi doğur ayşeyi" derler.

Evet tatlım anca okuyabildim. Maşallah kaynatmışsınız gene Kolay gelsin sana canım benim.

nisancucuğum benim bat 18 mart. Biliyorsunuz yumurtlamayı kaçırdım ama listeye gireyim dedim gene de

nasip tabiki iğdeçiçeğim sen nasılsın nasıl hissediyorsun kendini aile hekimi iki gün daha yazdı mı

Ben daha iyiyim yesimcim. Aile hekimine sabah 9'da gidicem inşaAllah yazar da ben de iki gün daha dinlenmiş olurum canım.

Kızlar söyleyinde şöyle güzel bir liste yapalım yaaa biz kesin o yüzden alamıyoruz hamiş haberi,bakın liste yapalım nasıl patır patır döküleceksiniz hepiniz

Nisanbucım, benim BAT: 22 Mart. Ve doğum günüm de 20 Mart kızlar. Allah bana bu sene güzel bir hediye verir inşaAllah!..

Toprakcım ben hissediyorum bizim de, öyle olacak inşaAllah!.. :)))

Berkuncanım, emin ol hepimiz aynı durumdayız. Bu kıskanma hasetlikten, çekememezlikten değil canım. Ben de istiyorum tarzında bir kıskanma, daha doğrusu gıpta etme.
Allah'ın hayırlısı ile ve sağlık sıhhatle bize nasip etsin inşaAllah!.. Amin!!!

ayy berkun hemen hemen aynı duygulardan bahsetmişiz :) bacımmm biz hazır anne olmaya.."duy Allahımmm duyyyy..."

duydu canım duydu, sen merak etme! Gönlünü ferak tut. Yola çıktı senin bebişin, hayırlısı ile en kısa zamanda rahminde olacak inşaAllah!..

Ayyy kuzum yaa... Yerim ben onu. Bak bak nelerde yaparmış annesine? Nisancım, Rabbim hep güzel günlerini göstersin, başaca versin, sağlık sıhhatle versin canım! Amin!!!

:))) Evet Berkuncanım, geçmişi okuyup geldik şimdiye. Neler kaynatmışsınız öyle.

Yarın Perşembe arkadaşlar. Hadi hep beraber Hacet namazını kılalım ve hacet(istek, ihtiyac) duamızı yapalım. Rabbimizden bir de böyle isteyelim hayırlı evlatlarımızı. Çok zor değil. 4 Rekat kılsak yeter. Hı ne dersiniz?

Kizlar inanilmaaz derecede gögüslerim agriyo..... Dokunamiyoum bile. Kasiklarimda bir batma oluyor ara ara. Bana noluyo yaaa Benim bat'ta 19 mart. Bu belirtiler icin coook erken yani....

kız onu yerim benn annesi ,demekki tatlıyı sevecek baksana...maşallahhh maşallahh

evettt kılalım :) iğdeçiçeğimm superr..

Kizlar inanilmaaz derecede gögüslerim agriyo..... Dokunamiyoum bile. Kasiklarimda bir batma oluyor ara ara. Bana noluyo yaaa Benim bat'ta 19 mart. Bu belirtiler icin coook erken yani....

hayyıırrddııııırrr inşallahhhh heyy:) (bebek bebek)

canımmmsıınn benim bal ağızlı,dualı ,arkadaşımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…