Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlarrrr aranıza yeni katıldım:)))hamile olanları tebrik ediyorum darısı bizlere inşallah!:)) oldum olsaı çok seviyorum bu siteyi vajinismusu bu site sayesinde yendim şimdi de artık çocuk zamanı diyorum:)) bu ay ilk denememizi yaptık,ovulasyon günü falan hesaplamadık ama belki olur diye umut ediyorum:)) SAT 15 Şubat yani yaklaşık 10 gün sonra adet olmam gerekiyor normalde adetimden 5 gün önce falan göğüs ağrılarım olurdu.adetime daha 10 gün var ve son bir haftadır göğüslerim sızlıyor.önce uçlarda başladı ağrı,şimdi heryer ağrıyor yürürken bile hissediyorum.bir de sağ kasığından ortaya doğru gelen hafif bir ağrı var. Başka belirti yok,heyecanla bekliyorum:))

Kızlarrrr aranıza yeni katıldım:)))hamile olanları tebrik ediyorum darısı bizlere inşallah!:)) oldum olsaı çok seviyorum bu siteyi vajinismusu bu site sayesinde yendim şimdi de artık çocuk zamanı diyorum:)) bu ay ilk denememizi yaptık,ovulasyon günü falan hesaplamadık ama belki olur diye umut ediyorum:)) SAT 15 Şubat yani yaklaşık 10 gün sonra adet olmam gerekiyor normalde adetimden 5 gün önce falan göğüs ağrılarım olurdu.adetime daha 10 gün var ve son bir haftadır göğüslerim sızlıyor.önce uçlarda başladı ağrı,şimdi heryer ağrıyor yürürken bile hissediyorum.bir de sağ kasığından ortaya doğru gelen hafif bir ağrı var. Başka belirti yok,heyecanla bekliyorum:))

Tipkisinin aynisi bendede bar canim. Ben bat 19 mart.... Gögüslerim heleki uclari inanilmaz derecede agriyor

Kizlar inanilmaaz derecede gögüslerim agriyo..... Dokunamiyoum bile. Kasiklarimda bir batma oluyor ara ara. Bana noluyo yaaa:KK43::KK43::KK43: Benim bat'ta 19 mart. Bu belirtiler icin coook erken yani....

Tugbacım normalde bu belirtiler adet öncesi de yaşanıyor ama eğer çok fazla ağrıyorsa, hatta dokunamıyorsan bile, gebelik işareti olabilir. Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşaAllah canım.

canımmmsıınn benim bal ağızlı,dualı ,arkadaşımmm

Toprakcım sende benim canım arkadaşımsın, teşekkür ederim. Rabbim razı olsun senden canım.

Aramıza hoşgeldin ezgimm87. Bekleyip göreceğiz canım. Hakkında hayırlısı ne ise o, olsun inşaAllah!.. Ve inşaAllah sağlıklı bir gebelik işaretidir.

Inanilmaz derecede agriyo.... Cok acik olacak belki ama uclari cook fena. Ic camasirimi cikartamiyorum hafifmi sallantida biryere deydiginde aklimi aliyo agri.

Bu arada dualara devam edelim ya. Hatta ben 1000 tane okudum yedekte bekliyordu:):):) devam edelim okumaya. En azindan dua okuyunca kendimizi fazla dinlemiyoruz duaya veriyoruz aklimizi.

Inanilmaz derecede agriyo.... Cok acik olacak belki ama uclari cook fena. Ic camasirimi cikartamiyorum hafifmi sallantida biryere deydiginde aklimi aliyo agri.

Bu arada dualara devam edelim ya. Hatta ben 1000 tane okudum yedekte bekliyordu:):):) devam edelim okumaya. En azindan dua okuyunca kendimizi fazla dinlemiyoruz duaya veriyoruz aklimizi.

Tugbacım, adette bu kadar ağrı olmaz. Ben önceki gebeliklerimde yaşamıştım bu durumu. Devam ederse hamilesin, ama ağrı azalır veya kesilirse adet ağrısıdır canım.
Dualara devam edebiliriz tabiki, arkadaşlarda isterse neden olmasın canım? Hadi inşaAllah by güzel haberler gelecek inşaAllah!..

Tugbacım, adette bu kadar ağrı olmaz. Ben önceki gebeliklerimde yaşamıştım bu durumu. Devam ederse hamilesin, ama ağrı azalır veya kesilirse adet ağrısıdır canım.
Dualara devam edebiliriz tabiki, arkadaşlarda isterse neden olmasın canım? Hadi inşaAllah by güzel haberler gelecek inşaAllah!..

Uyyyyyyy o zaman kesılmesiiiiiinnnn... Ben cekerim o aciyii üc gündür anam agliyo ama olsuuunnnnnnn üc ay yine cekerim vallah. Elimi gögüs hizamda tutar korurum onlari ben. Yeterki agri gecmesin:):):)

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

BUYRUN MART LİSTESİ

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT):

zuhalzerrin..................9 mart...................sonuç

toprak13....................10 mart...................sonuç

yesimm1988................15 mart...................sonuç

berkuncan..................16 mart...................sonuç

az kaldı :18::18: daha önce hamile kaldığım için,daha yeni sayılabilir az çok anlayabiliyorum hamile olup olmadığımı..... bel ağrısı dışında belirti yok o yüzden bu ay es geçiyor galiba:KK19::KK19:..

Hoşgeldin aramıza ezgimm,benimde o şekilde yürürken batmalarım olmuştu kasıklarımda ama 10 gün değilde 1 hafa önceden falan,inşallah bebişin yerleşiyodur :emir_bebek:

Tuğba senin o şekilde dediğin dokunamayacak kadar ağrı hamileliğin ilk aylarında olmuştu çamaşırı giyerken bile dokununca acıyordu,benim adetten 10 gün önce acımaya başladı sonra bat yaklaştıkça ağrılarım azaldı sonrrada bet gelmedi zaten:KK49: ayy geçmişi okuyup bakayım ben şu belirtilere :nazar:

günaydın kızlar hepimiz için hayırlı bir gün olsun inş....
Günaydın canım :KK16:

selam kızlar. ben yeni üyeyim. hamile miyim değil miyim bi an önce öğrenmezsem ölücem meraktan. 18 aralıkta malesef bebeğimin kalp atışları olmadığından 7-8 haftalıkken kürtaj oldum :KK43: daha sonra ocak 28'de regl oldum. Yani 41. günde. periyodum 36-37. günde bir aslında. ama kürtajdan sonraki ay böyle geç olması normalmiş. hala regl olmadım ve bugün itibariyle tam 38 gün oldu. P.tesi günü yani üç gün önce test yaptım ama sonuç negatif çıktı. Pek belirtim yok öyle göüğslerde hassasiyet, şişlik falan. Sadece biraz gazım var ve mide bulantılarım var biraz da. Ama çok istediğim için psikolojik de olabilir diye ümitlenmek istemiyorum. Bi de aynı şeyleri tekrar yaşarmıyım acaba diye korkuyorum. Biri bana yardımcı olsun lütfenn..

bi de dün başım inanılmaz ağrıdı. Tam dört beş saat belki geçer diye ilaç almadım. Ama sonunda öyle şiddetlendi ki dayanamayıp bi majezik aldım en hafif o diye. Hamileysem bu sıkıntı yaratır mı sizce?

Son düzenleme:
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

BUYRUN MART LİSTESİ :118:

beklenmeyen adet tarihleriniz (BAT)::119:

zuhalzerrin..................9 mart...................sonuç

yesimm1988................15 mart.................sonuç

ezgimm87....................15 mart.................sonuç

berkuncan..................16 mart...................sonuç

Anatolya20..................18 mart..................sonuç

Tugba1989...................19 mart.................sonuç

igdecicegi.....................22 mart.................sonuç

lavinia1688...................30 mart.................sonuç

Son düzenleme:
Kızlar söyleyinde şöyle güzel bir liste yapalım yaaa biz kesin o yüzden alamıyoruz hamiş haberi,bakın liste yapalım nasıl patır patır döküleceksiniz hepiniz:KK9::KK9:

günaydınnn güzelll anne adaylarııı..oyy geçmişi okurkenn gözlerim yoruldu:KK1: ne kadar cok konusmusunuz kaynatmışınız :KK1: nisanbucugum liste yapmışşş benide ekle tatlımm ..tabiki listelerin daimi ismi :KK52:...laviniaaaaaa :KK52::KK52: (biyere kadar inşallah):KK34:
30 mart hayatım benimde BAT..
KIZLAR size birşey anlatcagım..hani sizler benim 1000 duamı okumusdunuz ve o duanın sahibi 2 rekat namaz kılıyordu ya ..işte siz okurken ben daha namazı kılamadan regl olmustum gel zman gıt zman ancak bu sabah namazından sonra sızın okudugunuz duaların yüzü suyu hürmetine o namazımı kıldım ve duamı ettim..sonra da yattım uyumusum ve rüyamda yineee:KK52::KK52: bal gözlü bebeğimi gördümm hem de cok net gördüm yine yaşattı rabbım bu duyguyu..hasretini çektiğim bebeğimi ne zman rüyamda görsem sabah kalkamıyorum rüyam bitmesin diye çabalıyorum ayrılmak istemiyorum bebeğimden ve yüzümde bir tebebüsümle kalkıyorum:KK16::KK16: ve sonra leyla olmuş bir vaziyette kalktım üstümü giyinmeye çalışırken dolabımda sık kullanmadıgım eşyalırımın oldugu çekmecem var orda sakladıgım bi bebek giysisi var ( arada bir onu koklayıp hayal kuruyorum) Allahın işi işte o çekmecede hiç işim yokken o uykulu vaziyette bana onu açtırdı ve karşıma bebişimin giysisi cıktı ..:KK52::KK52::KK52:
ALLAHIM BEN NASIL MUTLU OLDUMM ONCE DUAMI ETTIM ARDINDAN RÜYAMDA GÖRDÜM VE ŞİMDİDE BEBEĞİMİN GİYSİSİNİ KARŞIMA CIKARDI RABBİM BU BİR MESAJ OLABİLiRMİ BEBEĞİMMM YAKINDA GELİYORMUU ACABA DİYE SABAHTAN BERİ HÜLYALARDAYIMMM:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
selam kızlar. ben yeni üyeyim. hamile miyim değil miyim bi an önce öğrenmezsem ölücem meraktan. 18 aralıkta malesef bebeğimin kalp atışları olmadığından 7-8 haftalıkken kürtaj oldum :KK43: daha sonra ocak 28'de regl oldum. Yani 41. günde. periyodum 36-37. günde bir aslında. ama kürtajdan sonraki ay böyle geç olması normalmiş. hala regl olmadım ve bugün itibariyle tam 38 gün oldu. P.tesi günü yani üç gün önce test yaptım ama sonuç negatif çıktı. Pek belirtim yok öyle göüğslerde hassasiyet, şişlik falan. Sadece biraz gazım var ve mide bulantılarım var biraz da. Ama çok istediğim için psikolojik de olabilir diye ümitlenmek istemiyorum. Bi de aynı şeyleri tekrar yaşarmıyım acaba diye korkuyorum. Biri bana yardımcı olsun lütfenn..

Canım öncelikle hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda o duyuları tekrar yaşarsın,3 gün daha bekle yine 41 olsun bakalım birdahada ilaç içme bence canım ılık duşla uykuyla geçirmeye çalış biliyorm migren sahibi biri olarak çok zor ama en azından belli olana kadar içme yada minoset veya parl muydu hamilelere verilen ağı kesiciden iç dayanamazsan,doktorum bana minoset verdi kafamı duvarlara vurasım geldi ama yinede içmedim canım.

günaydınnn güzelll anne adaylarııı..oyy geçmişi okurkenn gözlerim yoruldu:KK1: ne kadar cok konusmusunuz kaynatmışınız :KK1: nisanbucugum liste yapmışşş benide ekle tatlımm ..tabiki listelerin daimi ismi :KK52:...laviniaaaaaa :KK52::KK52:
KIZLAR size birşey anlatcagım..hani sizler benim 1000 duamı okumusdunuz ve o duanın sahibi 2 rekat namaz kılıyordu ya ..işte siz okurken ben daha namazı kılamadan regl olmustum gel zman gıt zman ancak bu sabah namazından sonra sızın okudugunuz duaların yüzü suyu hürmetine o namazımı kıldım ve duamı ettim..sonra da yattım uyumusum ve rüyamda yineee:KK52::KK52: bal gözlü bebeğimi gördümm hem de cok net gördüm yine yaşattı rabbım bu duyguyu..hasretini çektiğim bebeğimi ne zman rüyamda görsem sabah kalkamıyorum rüyam bitmesin diye çabalıyorum ayrılmak istemiyorum bebeğimden ve yüzümde bir tebebüsümle kalkıyorum:KK16::KK16: ve sonra leyla olmuş bir vaziyette kalktım üstümü giyinmeye çalışırken dolabımda sık kullanmadıgım eşyalırımın oldugu çekmecem var orda sakladıgım bi bebek giysisi var ( arada bir onu koklayıp hayal kuruyorum) Allahın işi işte o çekmecede hiç işim yokken o uykulu vaziyette bana onu açtırdı ve karşıma bebişimin giysisi cıktı ..:KK52::KK52::KK52:
ALLAHIM BEN NASIL MUTLU OLDUMM ONCE DUAMI ETTIM ARDINDAN RÜYAMDA GÖRDÜM VE ŞİMDİDE BEBEĞİMİN GİYSİSİNİ KARŞIMA CIKARDI RABBİM BU BİR MESAJ OLABİLiRMİ BEBEĞİMMM YAKINDA GELİYORMUU ACABA DİYE SABAHTAN BERİ HÜLYALARDAYIMMM:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

neden olmasın canım rabbim o kadar kudretli ki seni hazırlıyordur belkide herşeyde vardır bi hayır inş inş hamilesindr canım....

Canım öncelikle hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda o duyuları tekrar yaşarsın,3 gün daha bekle yine 41 olsun bakalım birdahada ilaç içme bence canım ılık duşla uykuyla geçirmeye çalış biliyorm migren sahibi biri olarak çok zor ama en azından belli olana kadar içme yada minoset veya parl muydu hamilelere verilen ağı kesiciden iç dayanamazsan,doktorum bana minoset verdi kafamı duvarlara vurasım geldi ama yinede içmedim canım.

yarın tekrar test yapayım diyorum ben. aslında başım pek ağrımaz normalde ama dün çok fena oldum. ne yapacağımı şaşırdım resmen. evde en hafif majezik vardı mecbur onu içtim. parolu bende duymuştum evet. olmazsa bugün alayım da evde dursun her ihtimale karşı.

günaydınnn güzelll anne adaylarııı..oyy geçmişi okurkenn gözlerim yoruldu:KK1: ne kadar cok konusmusunuz kaynatmışınız :KK1: nisanbucugum liste yapmışşş benide ekle tatlımm ..tabiki listelerin daimi ismi :KK52:...laviniaaaaaa :KK52::KK52: (biyere kadar inşallah):KK34:

Bu bir işaret olmasın hemde edilen dua kılınan namaz arkasından görülen rüya:emir_bebek:

X