Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

hoşgeldin canım çok geçmiş olsun rabbim arayan isteyenn kimsecikleri bekletmesin hemen versin insallah

inş berkun inş o gün hamile olduğunu öğrenirsen ayağını sürüyerek gel bizlerde hamile kalırız belki :)

hoşgeldin canım çok geçmiş olsun rabbim arayan isteyenn kimsecikleri bekletmesin hemen versin insallah

Çok teşekkür ederim canım inşallah.... bat bu hafta sonu ümitli olmasamda yine de bekliyorum bakalım................ senin ne kadar oldu denemeler?

Çok teşekkür ederim canım inşallah.... bat bu hafta sonu ümitli olmasamda yine de bekliyorum bakalım................ senin ne kadar oldu denemeler?

insallah vardır bebişin canım
bizde geçen sene eylül ayında başladik sonra benim başıma kötü bir hastalık geldi ve arkasından bir takım ameliyatlar geçirdim çok şükür sağlığıma kavuştum sonra doktorum ocak ayında tekrar izin verdi bizde başladık canım bakalım sabırla minişimizin teşrif edeceği günü bekliyoruz

inş berkun inş o gün hamile olduğunu öğrenirsen ayağını sürüyerek gel bizlerde hamile kalırız belki :)

dr bebişiniz orada dexinde ben bırak aysğımı sürümeyi bacağımı kolumu totomu falan sürürüm hatta yatar kendim sürünürüm

dr bebişiniz orada dexinde ben bırak aysğımı sürümeyi bacağımı kolumu totomu falan sürürüm hatta yatar kendim sürünürüm

sürüne sürüne gelirim diyosun yani berkuncanımmm kızz hadi bakalım inşallah doktor desindee sen bizi düşünmeee uçarakkk gel bebişimmmm

inşallah canım... sana da çok geçmiş olsun......... biz planlar yapsak da bazen umduğumuz gibi gitmiyor işte... ama bu ay çok hamile var bakalım sana da nasip olur belki belli olmaz ben daha önce ilk ayımda hamile kalmıştım o yüzden artık erken değil sağlıkla geleceği zaman hamile kalmak istiyorum... bu ay olursa ne ala

yok öle de yapma sonra bebişin kızar sana annesi...

sürüne sürüne gelirim diyosun yani berkuncanımmm kızz hadi bakalım inşallah doktor desindee sen bizi düşünmeee uçarakkk gel bebişimmmm

sizide düşünecemm kızzz neden düşünmeyeyim ben bir şeyleri sizler sayeesinde aştım onun için böyle birşeyi ögrendiğim ilk anlarda rabbimden sizler içinde dileyecemm

Benim bat 15 inde ama feci şekilde karın ağrım göğüslerim aşırı şişti acıyo kasıklarımdada şişlik var belli oluyo sırtım belim iğneleniyo çok halsizim tüm vucudum yanıyo geceleri uyuyamıyorum erken mi kırmızıları göreceğim acaba doktora gitmeye korkuyorum...

hadi bakalım canım belirti.erin çok güzell inşallahh tutar bu ay

Bunların hepsi hamilelik belirtisi ama adetin geçmesini bekle canım..

Inş kızlar inşş...ama psikolojikte olabilir hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum geçen ay heveslendim sanki hamileymişim gibi olmadı bu ayda hiç öyle bi his yok ama hayırlısı artık...bizim yasemin ne oldu ya hamiş mi değil mi girmiyo ki soralımm...

İnşaAllah İkizlerim, benim de ikizlerim olur :))) Allah sesimizi duyuyor bitanem, dualarımız çoktan kabul oldu (bu arada kabul olmayan dua yoktur), sadece hayırlı zamanının gelmesini bekliyor canım. Biz de seni öpüyoruz. Lütfen kendini bu kadar özletme bize! :))

Amin canım, hepimizin göbüşü bebiş dolar inşaAllah bu ay!..

Laviniacım çok ama çok teşekkür ederim canım. Bakalım şimdi bekleme sürecindeyiz, Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

sizide düşünecemm kızzz neden düşünmeyeyim ben bir şeyleri sizler sayeesinde aştım onun için böyle birşeyi ögrendiğim ilk anlarda rabbimden sizler içinde dileyecemm

Evet berkuncanım çok haklısın.burda hep beraber bizrbirimize zor günlerimizde destek olarak, moral vererek aştık o güçlükleri Allah'ın izni ile. Ve inşaAllah ben inanıyorum ki, Rabbim hepimizi yavrularımızı vererek en kısa zamanda sevindirecek canım.

yesimmcim bunlar güzel belirtiler, ama zaten adet belirtisi ile gebelik belirtileri çok benzer canım. O nedenle kırmızıları görmeden ümit kesmek yok biliyorsun. hadi hakkında hayırlısı inşaAllah canım.

Son düzenleme:

ayy hadi İnşallah Bence sen hamişsinnn inşallahh..

canı o göğüs acıması nasıl yani çok saçma oldu ama benim yanlardan dokununca acıyo..ama şişmi onu anlayamıyorum..

Hoşgeldin canım inşallah en kısa zamanda seninde hamile haberlerini duyarız kaç aylıkdı ilk bebğini kaybettiğinde:26:

nasip tabiki iğdeçiçeğim sen nasılsın nasıl hissediyorsun kendini aile hekimi iki gün daha yazdı mı

Hoşgeldin canım inşallah en kısa zamanda seninde hamile haberlerini duyarız kaç aylıkdı ilk bebğini kaybettiğinde:26:

Amin............8+3 haftalıkken kürtaj oldum canım..kalp atışı yoktu. çok üzüldüm çok ağladım ama Allah beterinden korusun dedim......daha önce ilk ayımda hamile kalmıştım .... bu ay yeniden denemelere başladık ama hemen olsun değil de, sağlıkla geleceği zaman gelsin tek dileğim bu.........siz hamilesiniz .... Allah size de sağlıklı bir gebelik sağlıklı bir bebek versin inşallah...........sağlıkla kavuşun.........

Canım benim çok sağol o güzel dileklerin için bu topik uğurlu geldi bana inşallah sanada uğurlu gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…