Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlar söyleyinde şöyle güzel bir liste yapalım yaaa biz kesin o yüzden alamıyoruz hamiş haberi,bakın liste yapalım nasıl patır patır döküleceksiniz hepiniz:KK9::KK9:

Kızlar söyleyinde şöyle güzel bir liste yapalım yaaa biz kesin o yüzden alamıyoruz hamiş haberi,bakın liste yapalım nasıl patır patır döküleceksiniz hepiniz:KK9::KK9:

bu ay hamile kaldığımı sanmıyorum az ve düzensiz ilişki nedeniyle.......... malesef... ama olsun bir umuttur yaşatan insanı:KK9::KK9:

bat >>> 9 mart

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

BUYRUN MART LİSTESİ :118:

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT)::119:

zuhalzerrin..................9 mart...................sonuç

yesimm1988................15 mart.................sonuç

berkuncan..................16 mart...................sonuç

Yaşasınnnn ilk üçe girmişimmm :KK1: kızlar bu arada biz dualar için hızlı başladıkk çabuk bitirdikk hadi onun içinde bir liste yapalımm tekrar başlayalım okumayaaa

kızz paşan imaj yapmış bu günnn saç modeli berlirmişşş amann allahımmmmm çok yakışıklı bir paşa yolda geliorrrr:KK16:

nisancımm çok güzel düşünmüşsünnn hakikaten diğer topiklerlere bakıyorum listelerde hamiş-hamiş-hamişş bizde bir gözümüzün nuru sen varsın(hamd olsun)-bide coldriver var bildiğim ..inşallah bu listeleme şans getirir bize...

benimde batım 10 mart

kızz paşan imaj yapmış bu günnn saç modeli berlirmişşş amann allahımmmmm çok yakışıklı bir paşa yolda geliorrrr:KK16:

Evet canım ya sabah açar açmaz onu okuyorum açıkçası ilk okur okumaz bi tebessüm ettirdi bana biliyormusun:KK1:canım inşaallah yanılmayız paşa konusunda bi arkadaşıma doktoru 12. haftada kıza benzetmiş 16. haftada erkek demiş bizide erkeğe benzetmişti bu gidişte kız demesin:KK12:yani tabi diyorum hep farketmez kız erkek sağlıklı olsun ama bizimkide böyle bi süpriz yapmasın bize:KK16:

Evet canım ya sabah açar açmaz onu okuyorum açıkçası ilk okur okumaz bi tebessüm ettirdi bana biliyormusun:KK1:canım inşaallah yanılmayız paşa konusunda bi arkadaşıma doktoru 12. haftada kıza benzetmiş 16. haftada erkek demiş bizide erkeğe benzetmişti bu gidişte kız demesin:KK12:yani tabi diyorum hep farketmez kız erkek sağlıklı olsun ama bizimkide böyle bi süpriz yapmasın bize:KK16:

göbeğin nasıl sivrimii:)

BUYRUN MART LİSTESİ

beklenmeyen adet tarihlerimiz (BAT):

toprak13....................10 mart...................sonuç

yesimm1988................15 mart...................sonuç

Bırak yaparsada kızımızz olacakk aman prensesimiz gelecek diye sevinirizzz o bir gelsin hele var herşeyin çaresi sonraa kız olursada kokoş yaparızzz süsler püslerrr :KK1:

nisana göbeğini sorunca aklıma geldi.. kızlar bende burda bir topiği okumuştum..geçen yıldan kalma (eskiydi) hep beraber aynı bizim gibi beklemişler..her belirtiler umutlar olmayınca ağlamalar feryatlar..sonra pıt pıt hamile kaldılar..bu sefer birbirlerine hamilelik süreçlerini anlatdılar yok başım yok kilom yok bebek kız erkek...sonra doğum yapmışlar sırayla tabi...tabi bu sefer bebek uyumuyo gazı var ben şöyle besliyorum vs. hatta içlerinden biri ikinci tura çıkmış ikinciye hamile galiba...
darısııı bizeee inşallaaaahhhhhh

nisana göbeğini sorunca aklıma geldi.. kızlar bende burda bir topiği okumuştum..geçen yıldan kalma (eskiydi) hep beraber aynı bizim gibi beklemişler..her belirtiler umutlar olmayınca ağlamalar feryatlar..sonra pıt pıt hamile kaldılar..bu sefer birbirlerine hamilelik süreçlerini anlatdılar yok başım yok kilom yok bebek kız erkek...sonra doğum yapmışlar sırayla tabi...tabi bu sefer bebek uyumuyo gazı var ben şöyle besliyorum vs. hatta içlerinden biri ikinci tura çıkmış ikinciye hamile galiba...
darısııı bizeee inşallaaaahhhhhh

İnşallahh canımmm biz ikizler ablamla çok yapardık bu muhabbetleriii gelsede gene bizi kaynatsa bi şöyleeee

bu arada sizlerden iyi olmasın bir arkadaşım geldi öğlen.Şimdi Eskişehirde oturuyor kendisi bebeği olmuştu yenilerde kızınıda alıp bana gelmişler hem çok mutlu oldumm hem çok heveslendim hem biraz burkuldum ( çünkü benden çok sonra evlenmişti) alah affetsin artık geldiler gittiler ama onları görünce daha çok istedim o kokusunu duyunca hemen olsun istedim sonra toparladım kendimi sağlıklıca olsun bebeğim ben neler atlattım onuda oturur paşalar gibi beklerim dedim ama bir ara biraz kıskandım diyebilirim onun içinde şimdi kendimi kötü hissediyorum :KK50:

Son düzenleme:
kızlar bundan belkide 2-3 ay öncesine kadar hamile olmak-o süreci yaşamayı istiyodum..yani ondan sonrası hiç düşünmüyorum..nasıl anne olurum bebeğim nasıl olur gibi...ben hamile olmak istiyodum ..
geçenlerde komşumuza gittik onnunda 4 aylık bebeği var..onu kucağıma aldım oynadım dedim hi sonra "evet ben anne olmak istiyorum..evimizde böle bebek olmalı ..ağlasın kucağıma alayım sorumlulu bende olsun.."işte ben o zaman anladım ...

bu arada silerden iyi olmasın bir arkadaşım geldi şimdi eskişehirde oturuyor kendisi bebeği olmudu yenilerde kızınıda alıp bana gelmişler hem çok mutlu oldumm hem çok heveslendim hem biraz burkuldum ( çünkü benden çok sonra evlenmişti) alah affetsin artık geldiler gittiler ama onları görünce daha çok istedim o kokusunu duyunca hemen olsun istedim sonra toparladım kendimi sağlıklıca olsun bebeğim ben neler atlattım onuda oturur paşalar gibi beklerim dedim ama bir ara biraz kıskandım diyebilirim onun içinde şimdi kendimi kötü hissediyorum :KK50:

ayy berkun hemen hemen aynı duygulardan bahsetmişiz :) bacımmm biz hazır anne olmaya.."duy Allahımmm duyyyy..."

X