Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Benim regl dönemim bitti biteli iki günde bir bebegim icin calisiyorum:):):) ve bugün sag kasigin coook fena agriyor bacagim ucusuyor komple. Ya yumurtluylrmuyum acaba? Ben bu ovulasyon testlerini anlamadigim icin almadim. Siz yumurtladiginizi hissediyormusunuz????

sanırım ben bazı aylarda hissediyorum ama öyle çok fena ağrılar yerine daha sanki adet olacakmışım hissi oluyor bu ayda hissediyorum mesela ama hangi taraftan yumurtladığımı keşfedemiyorum onuda anlayanlar oluyor ama regl den on gün sonra hissetmeye başlarsın

dualarım seninle cnm inş saglıkla kavuşursun bebişine ya da bebişlerine:-D Öpt çok

Teşekkür ederim canım, Allah razı olsun coldriverım...

canımmm benim dua etmez miyiz hiç....Hai İnşallah Rabbimin izniyle olucak inşallah..akşam o saatlerde sana özellikle dua edicem canım..

Toprakcım, teşekkür ederim canım, inşaAllah canım, inşaAllah!..

Anatolyacım, teşekkür ederim canım arkadaşım, nerden aklına geldi yaa? Allah senden de, okuyan herkesten de, razı olsun!.. Amin!!! :))

bende varım hadi iğdeçiçeğimiz için

Teşekkür ederim yesimmcim.

Anatolyacım benide ekle canımmm

Anatolyacım Teşekkür ederim canım.

Bende okuruuuummm benide ekleyin... Ne zamana kadar okunmali??

Tugbacım teşekkür ederim canım...

Canım arkadaşımm bu günler için buradayızz allah kabul etsin yeterki biz sana ve buradaki bütün arkadaşlarımıza dua ederizz allahın izniylee sen gönlünü freah tutt ama senin yerinde olsam tahminen çok heyecanlı olurdum heralde sende durumlar nasıl

Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum canlarım. Rabbim gönlünüzden geçen bütün dualarınızı hakkınızda hayreyleyip kabul etsin inşaAllah!..

Vallahi ne diyim görünce çok şaşırdım ve çok mutlu oldum. Beni benden daha çok düşünen arkadaşlarım var burda. Hem de ne güzel arkadaşlar. Onların bu güzel yüreklerini anlatmaya kelimelerim yetmiyor. Ne deyim şimdi? Benim için ne dua ettiyseniz, Rabbim binlerce mislini size versin inşaAllah!..
Evet Berkuncanım, azıcık heyecan var, ama çokta fazla değil. Yarın belki daha da, artar heyecanım. Rabbim ümitlerimizi boşa çıkarmasın inşaAllah!..

emin ol bu senin güzel yüreğinden canım benimm inşallahh yarında böyle sakin bir şekilde atlatırsında herşey yolunda devam ederrr inan o kadar çok istiyorumki bu iş başarılı olsun diyeee allahımm gönlüne göre versin canım benimmm

Bende okuruuuummm benide ekleyin... Ne zamana kadar okunmali??

Cumartesiye bitirelim inşallah canım.

O senin güzel yüreğinin bize yansıması tatlım İnşallah hamile kalırsın ve bu kez sağ salim alırsın bebişini kucağına

Mrb benim esimle bi iliskim oldu 27 aralikta ama vajinusmusu yenemedm yani tam iliski olmuyor su an o yuzden birlesme degil tam olarak esim bosalmadiginida soyluyor ama ya kactiysa diyorum ve su an hic hazir degilim ben bebege Ve tam birleşme yaşayamıyorz boşalmadığındada emin ama ben kuruntulu biriyimdir biraz.. 27 aralikta bu durum oldu ben 12 ocakta regl oldum bir gun gecikmeli oldum ama norml surdu her zamnki gibi 5 gun normal 3 gun kahve leke ikinci adetimide oldum oda 5 gun surdu..Sonra ben emin olmk icin ilk adet bitince test ysptm negatif cikti ama yaptigm gun peceteye akinti gibi kahve leke geliyodu bu sonucu etkilermi neysr ikinci reglde bitti ben yine test yaptm bu seferde idrar ornegini aldm kaba icinde toz var gibi geldi az bi.sikisikligm.kalmısti son idrarimla yine ornek aldm yaptim..Şimdi kafama takıldı bu idrar testlerini illa orta akım idrarmızdanmı yapmamız grek yoksa idrar olsun yeterli damla olsun yetermi acaba son idrar olmasi.sonucu etkilermi..Geçen ay yumurtlama akıntısını tesadüfen yakaladım demekki hamile değlim diye düşündüm ama bu ay o akıntıda olmadı o tarihlerde krem gibi akıntı oldu bide üşütmüşüm ondanmı bilmiyorum yoksa stresmi..Yardımcı olurmusunuz üzerine görme bu şekilde olurmu testleri yanlış yapmışmıyım güvenebilirmiyim..Umarım sizler yakın zamanda bebek sahibi olursunuz bense uygun zamanda..

Canım hamilelik için sabahki idrara bakmak gerekiyor. ilk damlada yada orta damlada diye birşey olmaz. idrar idrardır. Kullanımında da yazar zaten 3,4 damla damlatın diye.Ama hamile olsaydın genede 2. çizgi son idrarında olsa görünürdü. Üşüttüğün için akıntın olmuştur.İçine boşalmadan hamile kalman zor canım.

Ben reglimi oldum hemde her zamanki yogunlugunda yinede biraz takintiliyim ya uzerine gormeyse diye idrar testi yaptim hemde ilk idrarla sabah 15 20 dakka bekledm tek cizgiydi sonrada ikinci reglimi oldum oda 5 gun surdu bitti bu sefer yine test yaptm buda negatifti ama bi yerde orta akim idrar diyince kafam karisti yani ben 2 kere regl oldum ve 3.bekliyrm ama gecen ay yumurtlama akintisini fark edip bu ay o akintinin yerine hamur yada krem gibi akinti gelincr aklim karisti yani icim rahat olsun olsa cikardi ve uzerine gorme boyle olmaz ve nadir dimi..

Cumartesiye bitirelim inşallah canım.

O senin güzel yüreğinin bize yansıması tatlım İnşallah hamile kalırsın ve bu kez sağ salim alırsın bebişini kucağına

İnşaAllah canım, Rabbim sizin o güzel dualarınız hürmetine verecek inşaAllahu Teala!.. Tükenen ümitlerim, dualarınızla, desteğinizle yeniden yeşerdi canım arkadaşım. Ailemden görmediğim desteği senden ve burdaki arkadaşlardan gördüm. Düşünce bırakmadınız beni, elimden tutup kaldıran can dostlar oldunuz. bu samimiyete, bu içtenliğe cevap vermez mi yeri göğü Yaratan, elbette verir, elbette cevapsız bırakmaz. inancım tazelendi, yüreğim tazelendi anatolyacım, önce Rabbimin sonra sizlerin sayesinde. Seni ve burdaki arkadaşları karşıma çıkaran Rabbime sonsuz hamdü senalar olsun, kurban olduğum yolundan ayırmasın, şaşırtmasın inşaAllah!.. Amin!!!

Berkuncanım, sevgini, samimiyetini sanki yıllardır arkadaşımmışsın gibi, şuan yanımdaymışsın gibi sıcacık hissettim arkadaşım. Rabbim gönlümden geçenleri biliyor, söze dökemiyorum bitanem, Rabbim gönlümden geçenleri senin yüreğine ve burdaki bütün arkadaşların yüreğine ilham etsin inşaAllah!..

Kız ağlattın ya sen beni Yazdıklarını okurken çok duygulandım gerçekten. Bizi bizden başkası anlamaz ki. Geçenlerde bekar bir arkadaşıma bebk isteğimden bahsettiğimde "Biz evlenmediğimiz için seni anlayamıyoruz" dedi.Biraz kırıldım ama haklıydı aslında. Bebek bekleyen, bebek isteyenlerin halinden gene bebek diye yananlar anlıyor canım benim.Hepimiz zaman zaman düşüşler, çöküşler yaşıyoruz ve yaşayacağız da ama birlikten kuvvet doğar misali birbirimize kol kanat gerip düşeni kadıracağız sevinenle sevinip, üzülenle üzüleceğiz. İyi ki varsınız kızlarrrr

ben geldim :-D
kızlar nasılsınız moraller nasıl bakalım igdem çiçegim senin için çok heyecanlıyım inş yarın göbüşün bebeginle buluşsun saglıklı saglıklı ama olmazsada lütfen kendini harap etme cnm ama biz iyi düşünelim iyi olsun .
canlar ben bugün paslı maket bıçagıyla parmagımı kestim hastaneye gittim dr aradılar tetanoz olabilirmişim sakıncası yokmuş aşımı oldum ama yinede içim içimi yiyor ya bişi olursa diye :-<

caanimmm çok etkilendimmm inankii seni en az seenin kadar iyi anlıyorum çünkü inan sizler içinde aynı duyuları besliyorum en zor günlrimde sizzlerle hayata bağlandım çok diplrrden nereleree geldim sizin sayenizde bende elden geldikçee sizin yanınızdda olmak beni mutlu eddiyorrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…