Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

sen hep böyle dualar ettt bana inşallah kullanmammmmmm
bu arada yeşimcim okudum dua nı canım allah kabul eetsinnn

kızlaaarrr bugün adetim biteli 25 gün oldu ve hiç adet belirtisi yok sedece öğleeen çok açık kahverengi leke gelmişşş ayrıca midem bulanıyoooo

Cnm benimde öyle olmustu fakat tuvalete gittigimde peceteye geliyordu eger adetine 3 gün varsa ve bu leke yerlesme kanamasıysa test yaparsan silikte olsa cikar bence test yap mide bulantısı için biraz erken

Toprakcım kendimi üzgün hissediyorum. Cuma günü doktora gidicem yumurta gelişimine bakıp o zaman söyleyecek aşılama olup olmayacağını. Böyle olacağını düşünmemiştim. Ne düşüneceğimi de, bilmiyorum. Hakkımızda hayırlısı inşaAllah!..
ikizlerim senin için de çok üzgünüm. Malesef elimizden dua etmekten başka bişey de gelmiyor. Allah yardımcın olsun canım.
Berkuncan, lavinia, mrvb, anatolya, nisanbu, coldriver, tugba, nartanesi, yesim hepinizi öpüyorum. Allah'a emanet ol canlarım... Deniz nerelerdesin gel artık. Seni çok merak ettim lütfen arkadaşım.Sağlık haberlerini ver bize...

üzülme arkadasim hersey olacagina varir öyle yada böyle Rabbim ol desin INSAALLAH olaacak yeterki saglikli sihatli hayirli güzel ahlakli nasip etsin INSAALLAH
iyi düsün iyi olsun pozitif düsün ozaman gercekten hersey daha farkli oluyor bunu unutma.BIZIM dualarimiz var en basta ya bunu unutmayalam daha ne olsun:KK16::KK16::KK16::KK16:
düsün bizde cok sükür bi sorun yokken ben direk tüpbebek düsünüyorum okadar pozitifimki sirasiyla yani asilamayla degilde atlayarak tüpe gidiyom :KK9::KK9::KK9:
henüz takibe aldi ama doktorum beni yani uzun sürebilir. bellimi olur bunlara gerek kalmadan bakmisiz hooooop :KK49::KK49::KK49:böyle olmusuz

Nihayett gelebildimm kızlarr doktor sivilcelerim için bakıma başladı birde antibiyotik verdi tabii bebiş yoksa kullan dediii onun için bekleyeceğiz ve göreceğizzz... :KK34:
İğdeçiçeğimm canım arkadaşım üzülmek sana yakışmıyorrr ama bu melankoli havalardan oluyor heraldee :KK1: sakıınnn üzgün olma bu senin bu dönemini iyi yerine kötüye sürükler onun içinn herzaman umutlarr tavannn sakın duymayalım bir dahaaa bak en azından sana yöntemin var olduğunu söylediler aşılamıyacak bir sorunun yok çok şükürr onun için sıkma tatlı canını güzel arkadşım benimm:KK16:
İkizlerrr abalaaaa çok özledimm seni yaaa nerelerdesinnn noolluurr yanımızaa gelll :KK14:
toprak, lavinia, mrvb, nisanbu, yeşim, nartanesi, anatolya, coldriver, nartanesiii sizleride kocamann öpüyorummm:KK54:

bende seni öpüyorummm:KK54:

Canımmerak ettim ne o sorun bende bi kaç kere okudum selati tefriceyi?

Kız sabahın 4 buçuğunda niye uyumuyon bakiyim sen :KK20:

hakikaten ya ben nyei o saatde uyuyamadim bukadar gec oldugunuda farketmedim gercekten
esimi uyuttum ama ben uyuyamadim
özür ablacim ya bak bidaha gec yatmam bugünde biraz daha erken geldim:26::26::26::nazar::nazar:

ayy canım benim teşekkür ederim davetin için..İnşallahh..NE güzel bir memleketdir denizli..ekmeğini yedim..Evim Özay Gönlüm heykelinin tam karşısındaki apartmalardan biriydi...mesiret sokaktaydı..

Hımmm çınardaymış her yere yakın. Burda okudun mu yoksa çalıştın mı canım?

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

YESİMİZİN EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ CUMA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

YESİMİMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-YESİMM : 1000 TANE OKUNDU.
2-ANATOLYA : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
3-BERKUNCAN : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
4-NARTANESİİİ: 1000 TANE CUMA'YA KADAR
5-MRVB : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
6-BEBİSİMSU : 1000 TANE CUMA'YA KADAR
7-TOPRAK : 1000 TANE CUMA'YA KADAR

Arkadaşlar 12. listeye tamamladık biiznillah... Allah kabul etsin canlar!!! :))

kızçeler 1000 tane okudum allah kabul etsin bol bebişler :emir_bebek::emir_bebek:olsun:emir_bebek:

Hımmm çınardaymış her yere yakın. Burda okudun mu yoksa çalıştın mı canım?

Canım Isparta mezunuyum.Denizlide çalıştım . Forum Çamlık AVm inşasında emeğim vardır:)hey gidi günler hey..şiveniz harika..biara öğrenmiştim.."abam nedibaaarısın:) şindi geberdirin seni..netcem işte ...oturup durum..geliveceenmi.".gibi..

Son düzenleme:
hakikaten ya ben nyei o saatde uyuyamadim bukadar gec oldugunuda farketmedim gercekten
esimi uyuttum ama ben uyuyamadim
özür ablacim ya bak bidaha gec yatmam bugünde biraz daha erken geldim:26::26::26::nazar::nazar:

Yok annem otur istediğin saatte gir o önemli değilde birşey mi oldu diye merak ettim hiçde dikkatimi çekmezdi saateler 4 buçukda yazdığını görünce,ohh ertes gün yatış tabii ben olsam bende otururum o saate kadar:KK34:

güzel günler...gününüz aydınlık olsun:)...
Mrvcim sen ne haber...bat tarihin bugünlerde olmalı..hııı ne var ne yok..kız gebemisin:)(inşallhh)
yasemin sen de bi test yap bari bacımm ...
nisancımm günaydınn güzel annemiz bizm..
berkuncum,iğdeçiçeği,nartanesi,yeşim,ikizler abam,anatolyammm günaydınnn:)

Bunlardan önce kocaman günaydınlar yazmalıydım ama unutTum günüNüz huzur ve mutlulukla başlasın ben hariç akşamdan kalma sinir küpüyüm.... :KK43: :KK43:

Son düzenleme:
güzel günler...gününüz aydınlık olsun:)...
Mrvcim sen ne haber...bat tarihin bugünlerde olmalı..hııı ne var ne yok..kız gebemisin:)(inşallhh)
yasemin sen de bi test yap bari bacımm ...
nisancımm günaydınn güzel annemiz bizm..
berkuncum,iğdeçiçeği,nartanesi,yeşim,ikizler abam,anatolyammm günaydınnn:)

amin canım inşallah günümüz aydın olur :)
ben bata 1 Mart demiştim ama bu ayın 28 çektiğini unutarak oldu o :KK43: bu durumda bat 4 Mart ama durumumu şöle bi özetliyim adet belirtilerim var benim adet sancılarım zaten böyle hep bir hafta önceden başlardı bu seferde aynısı sanırım, bu günlerde daha bir yoğunlaşması lazım ağrıların ama yoğunlaşmadı:) kullandığım ilacın prokpektüsünde adet düzensizliği yazıyor o yüzden pek heveslenmiyorum
ama adet sancılarımın bu ay 20'sinde başladığını düşünürsem hevesleniyorum(ovulasyon başlangıcından 7 gün sonra yerleşmeye çalışmış olabilir), normalde çok kuruluk yaşayan bir insandım bu ay hiç kuru olmadım akıntım bol bol oldu kaliteli yumurtladım diye düşünürsem de hevesleniyorum,
fakat TSHım yüksek yarı yarıya düşmesi lazım bu hemen 15 günde olmayabilir diye düşünürsem üzülüyorum
işte öyle karışık bir ruh halim var yine iki arada bir derede geçmek bilmeyen günler beni bekliyor :KK14:

amin canım inşallah günümüz aydın olur :)
ben bata 1 Mart demiştim ama bu ayın 28 çektiğini unutarak oldu o :KK43: bu durumda bat 4 Mart ama durumumu şöle bi özetliyim adet belirtilerim var benim adet sancılarım zaten böyle hep bir hafta önceden başlardı bu seferde aynısı sanırım, bu günlerde daha bir yoğunlaşması lazım ağrıların ama yoğunlaşmadı:) kullandığım ilacın prokpektüsünde adet düzensizliği yazıyor o yüzden pek heveslenmiyorum
ama adet sancılarımın bu ay 20'sinde başladığını düşünürsem hevesleniyorum(ovulasyon başlangıcından 7 gün sonra yerleşmeye çalışmış olabilir), normalde çok kuruluk yaşayan bir insandım bu ay hiç kuru olmadım akıntım bol bol oldu kaliteli yumurtladım diye düşünürsem de hevesleniyorum,
fakat TSHım yüksek yarı yarıya düşmesi lazım bu hemen 15 günde olmayabilir diye düşünürsem üzülüyorum
işte öyle karışık bir ruh halim var yine iki arada bir derede geçmek bilmeyen günler beni bekliyor :KK14:

ayy canım evet adet ağrılarının 20 sinde başlaması ve 8 gün geçti regl olmaman üstelik akıntıların olması çokkk iyi..hadi inşallah..bu ay senden çok ümitliyim:)inşşalhh canımm

ayy canım evet adet ağrılarının 20 sinde başlaması ve 8 gün geçti regl olmaman üstelik akıntıların olması çokkk iyi..hadi inşallah..bu ay senden çok ümitliyim:)inşşalhh canımm

ayy toprağım benim teşekkür ederim benim bir arkadaşımda bu ay benden ümitli olduğunu söylemişti sen iki oldun bak dile benden ne dilersen :)))
Allah razı olsun :)

X