Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Benimde az önce oldu (( ne bu ya daha 5 gün vardı çok canım sıkıldı umutlar bidahaki aya artık diyecek ama bi taraftan bende belki yerleşme kanamasıdır diye kendimi avutuyorum inşallah öyledir (

Umarım yerleşme kanamasıdır, benim kanamam bitti. 1 gün sürdü. Ama yoğun bir kanamaydı. Yani öyle yerleşmeye benzemiyordu. Birde böyle bir kanamanın ardından gelen hamileliğim kürtajla sonuçlandığı için, korkuyorum. Yine aynısı olur diye. Sağlıklı olacaksa olsun üzülme vücudun kendini hazırlaması da olabilir gelecek aya inşalllah olur. Benim tabii farklı yaşa bağlı erken menepoz belirtileri de olabilir. Böyle ara kanamalar falan artık başlıyor da olabilir. Hayırlısı olsun demekten başka yapabileceğim yok. Ama sen umudunu yitirme belki bu sefer belki gelecek aya. Ama en kısa zamanda bebeine kavuşacaksın. Bütün kalbimle diliyorum.

Adetime 1 hafta var ama dayanamadım az önce gittim gebelik testi aldım. Negatif çıktı

e canım erken yapmışsın ki gebelik testini. bekle bence adet zamanını. boşuna üzülmüş de olabilirsin. adetten 8 gün sonra yapılıyor da anca görülüyor gebelik. bence üzülmen için erken

İlgine teşekkür ederim, pek yerleşme kanamasına benzemiyor, ama bugün bitti. 1gün sürdü yani. Ama kanama yoğundu öyle yerleşmeye benzemiyordu. Benim yaşım ileri ya belki ön menepoz da olabilir. Hayırlısı, senin çin dua edicem ve Aralığın sonuna doğruydu hatırladığım kadarıyla senin BAT'ın halay çekeceğiz inşallllahhh.

Sorma çok erken geldi, kesildi 1 gün sürdü. Ama yerleşme değil bu ya bayağ bayağ kanama işte. Amann ne bileyim ön menepoz mu artık neyse hayırlısı olsun. Ama tabii ben size destek olup halay çekecem. Hatta bence olduktan sonra bile bu topiktekiler ayrılmayalım.

internetten araştırdın mı peki canım menapoza girerken böyle bir durum oluyormuymuş?

inşallah dediğin gibi olur

sen ümidini kesme kendini de rahat bırak canım.

Bat-im 13 -dü.Idrar testlerim cok silik pozitiv cikiyordu,belirtilerim de vardi,bu gun kantestinin cevabini aldim 1,0 yani negativ (0-5 arasi negativ oluyormuss) ama hala adet olmadim,ben de simdi adeti bekliycem...sizlerin hayirli,guzel haberlerini bekliyorum....

Hayırlısı olsun canım üzülme bir dahaki aya güzel haberler verirsin inşaallah,demekki bu ay olması senin içinde bebğin içinde hayırlısı değilmiş öyle düşün tamam mı

Benimde az önce oldu (( ne bu ya daha 5 gün vardı çok canım sıkıldı umutlar bidahaki aya artık diyecek ama bi taraftan bende belki yerleşme kanamasıdır diye kendimi avutuyorum inşallah öyledir (

Canım bekleyelim bakalım biraz daha gerçekten çok erjken olmuş ama eğer olursada üzülmek yok vücut kendini hamileliğe hazırlarken böyle düzensizlikler oluyormuş

Kızlar yardım edin Batı 18 inden itibaren bekliyorum,ama kendi kendime söz verdim 20 ne kadar bekliycem diye
Dün akşam eve o kadar hızlı hızlı gittim ki yetişmem gereken bi yer vardı ve iş yerinden geç çıkmak zorunda kaldım hızlı bi şekilde yürüdüm vee kasığım birden bir başladı ağrımaya ilk defa böyle oldu resmen yolda durakladım bacağımdan bişeyler çekmeye başladı,eve geldim ama hala sol kasığım ağrıyordu neyse bugün evde dolanırken hala bacağımdan bişeyler çekiyo noluyooo orda heyyyyy Valla anlamadım

Son düzenleme:

Hızlı yürüdüğün için kramp olabilir diycem ama bu uzak ihtimal olsun, yakın ihtimal de 4 gün kaldığına göre hatta 3 yerleşme ağrısı olsun bu olsun bu olsun

Hızlı yürüdüğün için kramp olabilir diycem ama bu uzak ihtimal olsun, yakın ihtimal de 4 gün kaldığına göre hatta 3 yerleşme ağrısı olsun bu olsun bu olsun

evet evet ikinci söylediğin olsun canım yaa Ben yinede çok ümitlenmiyim demi, az kaldı ya kendimide dinliyo olabilirim,birde bişey daha var geçen ay resmen dokunamadığım göğüslerim bu ay adetin bu kadar az kalmasına rağmen o kadar acımıyo,valla hem yazıyorum hem gülüyorum kendime bu ay yine çok üzülücem

Üzülmek yok devam varr o bebek buraya gelecek başa yolu yok Bu arada bence yerleşme ağrısıdır ben bilirimmm

Kızlar selam. 40 olan kan değerim 119'a çıkmış.İki kat değil, üç kat artmış Haber vermek istedim.Bu arada ovulasyon testini mutlaka yapın.Benim geç döllenme olmuş.Adete bir hafta kala yumurtlamıştım.Eğer ovu. testi kullanmasaydım bunu bilemeyecek ve bu ay da hamile kalamayacaktım.Çünkü nasılsa adete yakın yumurtlama olmaz deyip ilişkiye düzenli girmiyordum.Belki de önceki aylarda da bu yüzden kaçırdım.Ya adete birkaç gün kalana kadar ilişkiye girmeye devam edin ya da mutlaka ovulasyon testi yapın.

canım buna halk arasında üstüne görme dendiğine göre adet kanamasına yakın yoğunluk oluyor olabilir . çünkü bazı kadınlar gebeliğini ikinci adetin de öğreniyor yanı yoğun olabilir diye düşünüyorum hayırlısı cnm her şeyin hayırlısı

Bak sevgili reoc, gördüm mü? Herşey nasılda yoluna girdi Allah'ın izniyle...

birde dün doktora gittiğimde doktor yumurtan çatlamış kanaman oldumu diye sordu olmadı dedim ama ben doktora gittiğimde aptallaşıyorum o kanama ne kanaması . kanamasımı normal kanamaması mı? bilemedim

birde dün doktora gittiğimde doktor yumurtan çatlamış kanaman oldumu diye sordu olmadı dedim ama ben doktora gittiğimde aptallaşıyorum o kanama ne kanaması . kanamasımı normal kanamaması mı? bilemedim

Yumurta çatlayınca bazen kanama oluyor ben de bir kere yaşadım ve bilmediğim için aman bi kanama var ilişkiye girmeyelim dedim meğer yumurtlama günüymüş kaçırdım tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…