Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Evet tabii olabilir, ben de yaşadım hem de gününde, zamanında ve aynı yoğunlukta kanamadan sonra öğrendim hamileliği ama zorunlu kürtaj oldum. Annem bana hamileyken 9 ay adet görmüş, hem de düzenli ve 1 hafta, doktor bu çocuk yaşamaz demiş, annem düşerse düşer, kalırsa kalır ama aldırmam demiş, ben 2 kg doğmuşum, (gerçi şimdi beni görsen hayatta inanmazsın bu kadın 2 kg doğmuş diye ama :)))) ben mucizelere inanırım, ama kaptırmakta istemiyorum tabii zaten tahmin edersin herhalde, yerleşme kanaması ile ilgili dünden beri doktora yaptım nette, herşeyi okudum yakında kadın doğum alanında fahri belge verecekler bir sepet ütü de beni bekliyor bu arada ama gözüm bişi görmedi ki Amannn ümit işte Allah ümidimizi söndürmesin :93:

Yumurta çatlayınca bazen kanama oluyor ben de bir kere yaşadım ve bilmediğim için aman bi kanama var ilişkiye girmeyelim dedim meğer yumurtlama günüymüş kaçırdım tabii

hımmm onu hiç bilmiyordum zaten kanamam olmasa da biz dün eşim alkol aldığı için ne olur ne olmaz diye çalışmadık geçti yani yumurtlama günü (( Ama inşallah önceki çalışmalar etkili olmuştur

Aynen öyle bu araştırmalar sonucu doktora evet onu biliyorum bunu okumuştum şunu araştırmıştım demeye utanıyorum anlattığı her şeyi ben zaten netten okumuştum :))) Ben çok tecrübeli değilim hatta hiç değilim bu konularda 1.5 yıl önce evlendim 5 aydır deniyoruz çocuğun nasıl oluştuğunu yumurtanın nasıl çatladığını yeni öğreniyorum aslında her kadın bedeniyle ilgili bu tür konuları önceden bilmesi gerekir bir çok kadın adet kanamasının nasıl bir döngüde olduğunu bilmiyor ne yazık ki.
Ben ütü işini pazar günü hallediyorum ama bu hafta yok şükürler olsun pazarteside annemin yanına gidiyorum İzmir'e 1 hafta yokum yarın yemek hazırlama işim olacak kocişe 1 haftalık yemek hazırlayacağım :)))

Canım benim daha çok gençsin, ben de evliliğimin 8. aynda hamile kalmıştım ama inan ne yumurtlama günü ne bilmem başka bir bilgi sahibi değildim, yani adetin ortasında hamile kalınır diye ama adet döngüsünün ben her kadında 28 günde bir zannederdim, benim için başlangıçtan itibaren tek gün var gibi gelirdi, bazen korunur bazen korunmazdık, ilişkilerde, sonra hamile kalmışım işte düşünüp takmıyorsun ya oluveriyor, bu arada ben İzmirliyim, ,İzmirime selam annenlere de tabii

hanımlarr bişey sorcam yaa benim aklım ermedi karıştım iyice. ben progestan kullandım 3ay. adetlerım 5 ekim 5 kasım tam düzeldi derken pat 30 kasım da regl oldum hamile kalırım die cok sevinmiştim halbuki inşllaah allahım bu ay olur herkesin. şimdi ben ne zaman regl olcam batım ne.inşallah anlatabilmişidir yardımcı olabilecek olan vaarmı?

Merhaba umarım en kısa zamanda hamile kalırsın, ne zamandır uğraşıyorsun sakın üzülme herşey yoluna girer :))

1 senedir uğraşıyorumm bu ayda olmasa ben bırakacağım artık olmuyosa olmuyodur artık diyeceğim her ay eşimle beklemekten yoruldum

söylerim cnm izmir sıcacıktır şimdi güneşlidir ist havasına alışamadım ne zaman dışarı çıksam başım ağrıyor günüm zehir oluyor. güneşi görmüyorum diye ağlar mı insan ? ben istanbulda ağlıyorum

Olabilirmiş, ihtimal yani yumurtlamadığın ayda erken olabilirmiş, halbuki bu ay nerdeyse adet günüm bittiğinden beri yumurtlama belrtilerim var gibiydi. Artık ne kadar taktıysam uçmuşum. [/QUOTE]

sen içini ferah tut canım. vücudumuz oyun oynuyor bizimle. bazen geciktiriyor adeti bazen de erkenden geliveriyor.

ben de 18 inde olcam aynı durum bende de var kasık çekiyor hah başladık işte sendroma hadi bakalım hayırlı olsun

Ben de Ankara'da oturuyorum, İzmir Çeşmeliyiz aslen hem anne hem baba tarafım. İzmir'de tüm akrabalar. Ama annem, babam Ankara'da. Emekli olunca buraya yerleştiler, eşleri, dostları burda diye. Birde tabii bizim okullar evlilikler burda oldu,bırakamadılar. Yazları gidiyorlar yazlığa. Eşim de Afyonlu. Tekrar iyi yolculuklar...

Benim kanamam sabahtan beri Olmadi kahverengi gelmisti simdiye kadar bisiy yok yerlesme kanamasimiydi acep:)) agrim var ama hala bi unit diyorum bekliyorum bakalim.

Benim kanamam sabahtan beri Olmadi kahverengi gelmisti simdiye kadar bisiy yok yerlesme kanamasimiydi acep:)) agrim var ama hala bi unit diyorum bekliyorum bakalim.

ayy canım yerleşme kanaması olabilir. normal adet olsa devamının da gelmesi gerekirdi. hadi hayırlısı inşallah yerleşme kanamasıdır.

kızlarrrrr benim kafayı yeme dönemim başladııı. yaw kasıklarım çok ağrıyor özellikle sağ kasığım. sağ bacak üstünde durunca daha da artıyor ağrım. karnım şiş. göğüslerim normalde çok acırdı şimdi hiç bir acı yok. altım ıslak gibi hissediyorum ama bişey yok. peçeteyle silince şeffaf bir akıntı olduğunu görüyorum. offf yaaa

Kızlar merhaba,nasılsınız bakalım dün gece çok kötü bir gece geçirdim nerdeyse acillik oluyordum resmen hıçkıra hıçkıra ağladım,akşam üzeri birden gaz sancısı gibi sancı başladı yattım hemen,sabaha karşı 5 de bir uyandım ama doğrulamıyorum lavobaya gittim sonra su içeyim dedim ama iki büklüm suyu içtim birden bana bir ateş bastı ter bastı olduğum yerde oturdum kaldım kalkamadım eşime bağırıyorum yok nerde duymuyo inanın emekleye emekleye antreye kadar gittim duydu sonra ama ayağa kalkamaıyorum resmen içimi kazma kürekle deşiyorlar neyse eşim kaldırdı acile gidelim diyo hayır gitmicem dedim yatağa oturdum ayaklarımı uzatamaıyorum resmen inleye inleye uyuyup kalmışım ve gördüğüm rüya bir bebeğim olmuş biz kız zannediyoruz ama hemşireler mavi giydirmiş bir bakıyorum totişine erkek eşime söylüyorum erkek aşkım diye eşim bir seviniyo ama o kadar güzel bir bebektiki sabah uyandığımda bel ağrımdan zor kalktım anlayacağınız berbat bir gece ve bugünde sersem gibi dolanıyorum,sanki çok tuvaletim gelmiş gibi gidiyorum yok,birde anatolyanın dediği gibi o şeffaf akıntı bendede var,Allah yar ve yardımcımız olsun sonumuz hayır olsun inşaallah...

Annecim sakin ol, strese girme, beni ürkütme, ben çok küçüğüm eğer burda değilsem de emin ol sana kavuşmak için can atıyorum. Hadi Anatolya sadece 2 gün kaldı derin bir nefes al ve bu sefer oluruna bırak, ağrını unut, peçeteyi bırak, hatta 2 gün girme bile buraya hadi tatlım uzun zamandır yapmadığın ve sevdiğin bir şeyle meşgul ol. Kolay değil, biliyorum ama...

kızlar az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı. salı günü adet zamanım. acaba ovulasyon testinde gebelik belli olur mu? yumurtlamam imkansız çünkü. en son adet tarihim 22 kasım :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…