Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

günaydın iğdeçiçeğim senin duanı bitirdim Allah kabul etsin 50 taneside o hamile arkadama okurmusun dedım sansına abdestıde varmıs onunda katkısı oldu...canım benimm ya kızlar siz ne kdar hızlısınız yahuu ben gırıp neler olmus bakayım dıyene kadarrr sızlerr ucmusunuz valla brovaa:KK9::KK9::KK9:

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

TOPRAKIMIZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ ÇARŞAMBA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

TOPRAKIMIZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-igdecicegi : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)
2-Duckling : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)
3-Toprak : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)
4-mrvb : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)
5-Nartanesiii : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)
6-Tugba : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)
7- : 1000 tane (Çarşamba'ya kadar)

Arkadaşlar 8. listeye başladık biiznillah... 1 Kişilik yer kaldı. Katılmak isteyen var mı?

Toprakcım ben duanı bitirdim Allah kabul etsin:KK16:

kızlarr herkese merhabaaa dün itibariyle çalışmlara başladıkk benim sanırım bu ay tampon kullanmamdan kaynaklı olsa gerek reglm biraz erken bitti yani erken dediysem 5. günü kanamam olurdu bir miktar hatta 6. güne sarkardı dün 5. gündü azıcıkk kahve bir akıntı geldi ve bitti bende abdestimi alıp hani deneyelim demiştikya son günü çalışmayı bende denedim bakalım...
İğdeçiçeğimmm sen gönlünü ferah tut yüreğini rahat bırak arkadaşım benim Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah....
Toprakcım senin içinde bitirdim 1000 tane Allah kabul etsin Aminnn...
Nisanbu seni unuttukmu bizzzzz allah razı olsun canım arkadaşımmm iyiki bu dua işini bize hatırlattın hakikaten regl dönenmimde çok kötü çökerdim bende ama inan çok çabuk geçti ve moralim çok yerindeydi....
Yeşimcim sende hoşgeldin aramıza iğdeçiçeği listelerimizi yapıyor arkadaşım takip et onu.....
HEPİNİZİİİ ÖPÜYORUMMMMM:KK54::KK54::KK54:

Kizlar selam ben yeniyim yanlis yeremi yaziuorum bilmiyorum ama yardimci olabilen varsa cok sevinirim catlatma ignesi olali 9 gun oldu hic belirti yok moralim bozuk :KK43:

kızlar ben topiği hiç dogru düzgün takip edemiyorum :KK43::KK43::KK43:gündüz işlerim yogunlaştı akşamda netim yok evde size yetişemiyorum ben yaa konulardan, sohbetten hep geri kalıyorumm..galiba topikten kopuyorumm..:KK17::KK17::KK17: hepiniz hakkınızı helal edinnn canlarr:KK14::KK14::KK14:

kızlar ben topiği hiç dogru düzgün takip edemiyorum :KK43::KK43::KK43:gündüz işlerim yogunlaştı akşamda netim yok evde size yetişemiyorum ben yaa konulardan, sohbetten hep geri kalıyorumm..galiba topikten kopuyorumm..:KK17::KK17::KK17: hepiniz hakkınızı helal edinnn canlarr:KK14::KK14::KK14:

Yok öyle yağmaaa hakkımız sana sonun kadar helal ama kopmakda neymişşş aşk olsunnn girbildiğin kadar gel yanımıza sağlığım iyi de bizi merkata bırakma yeter canım benim kopmak falan yok öyleee:KK20::KK20:

Toprakcım ben duanı bitirdim Allah kabul etsin:KK16:

canımmm Allah Razı olsun..Ettiğin duanı kat va katı senin olsun..
kızlarr herkese merhabaaa dün itibariyle çalışmlara başladıkk benim sanırım bu ay tampon kullanmamdan kaynaklı olsa gerek reglm biraz erken bitti yani erken dediysem 5. günü kanamam olurdu bir miktar hatta 6. güne sarkardı dün 5. gündü azıcıkk kahve bir akıntı geldi ve bitti bende abdestimi alıp hani deneyelim demiştikya son günü çalışmayı bende denedim bakalım...
İğdeçiçeğimmm sen gönlünü ferah tut yüreğini rahat bırak arkadaşım benim Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah....
Toprakcım senin içinde bitirdim 1000 tane Allah kabul etsin Aminnn...
Nisanbu seni unuttukmu bizzzzz allah razı olsun canım arkadaşımmm iyiki bu dua işini bize hatırlattın hakikaten regl dönenmimde çok kötü çökerdim bende ama inan çok çabuk geçti ve moralim çok yerindeydi....
Yeşimcim sende hoşgeldin aramıza iğdeçiçeği listelerimizi yapıyor arkadaşım takip et onu.....
HEPİNİZİİİ ÖPÜYORUMMMMM:KK54::KK54::KK54:

Canımmmm Benim Berkunum ; Canım Dua için Allah Razı olsun..Rabbim seni uatandırmasın,Duanın kat ve katları senin olsun..
Demek çalışmalara başladın..Ya aynen bende regl bitti gün başlayım diye geçirmiştim aklımdan ama biliyomusun erindim:) Haa bu arada gene kk okudum..Çalışmalardan sonra eşin ayaklarını tutup silkeletsip sağa sola sallasın..Yeni trend bu kuzum :) Ben deniycem..

Ben Ben Ben :KK9::KK9: İnşaallah vesile olurumda hepiniz hamiş kalırsınız:KK49:

canımmmm benim sensin vesile olan..Rabbim biliyor..kimbilir okunan duaların kaaaaççç katı sana geliyodur İnşallah..Rabbim Seni ve aileni sevdiklerini esirgesin..çook öpüyorummm

helal olsun canımm merak etme ..sen fırsat buldukça gir tatlım biz sana gelişmelerden haberdar ederiz..dualardasın billl:)

Yok öyle yağmaaa hakkımız sana sonun kadar helal ama kopmakda neymişşş aşk olsunnn girbildiğin kadar gel yanımıza sağlığım iyi de bizi merkata bırakma yeter canım benim kopmak falan yok öyleee:KK20::KK20:

helal olsun canımm merak etme ..sen fırsat buldukça gir tatlım biz sana gelişmelerden haberdar ederiz..dualardasın billl:)

canlarım benim çok teşekkür ederimm benim hakkımda helal olsun :):) girebildiğim yere kadar gircem tabıkı ..bende merak ediyom sizleriii haber ederim sizlerede cokc cokkk öptüm sizleri :KK54::KK54:öğleden sonrada toplantım var gene gıremıycem hadi artık gorusmek üzeree öpüldünüzzz..sizleri seviyorummm:KK19::KK19::KK19:

Tuğbacımm 1000 tane okudum sana canım..Allah kabul etsin inşallah..

kendimede okumaya başlarım birazdan:)

X