Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Merhaba, okumak çok keyifli okudukça heyecan yapıyorum, öbür sayfaya geçerken bilgisayar bir-iki bekliyor hemen geçemiyor ya heyecanım artıyor, öyle bir gaza geldim ki valla gidip bir test alıp yapasım geldi o derece moral geldi yani. Kızlar ben harbi kafayı yedim, şimdi bata kadar nette belirti falan giriyorum, battan sonra da nette şöyle siteler var ya adet oldum ama hamileyim, bir de onları takip ediyorum. :KK37: Gerçi bahsetmiştim ya adet gördükten sonra hamileliğim ortaya çıkmıştı. Herhalde ben de yer etti her adetten sonra acaba hamile olabilir miyim diye kendimi dinliyorum. Harbi göğüslerim bugün ağrıdı, kasıklarım batıyor yok yok ben sıyırdım iyice.
Bu arada berkuncan sanki sen de var gibi ya inşallah yanılmıyorumdur, ama içime öyle doğdu. Bu arada eylül sanada ikiz gebelik olacakmış gibi geliyor. Kelin ilacı var ama kendi kafasına süremiyor. Sanki kendime bildim de size yorum yapıyorum. Ama öyle doğdu içime birden umarım hayırlısıyla çıkar. :KK16:

kız deme allah aşkına ,vallahi ikiz olsa varya allahtan daha ne isterim ,3 evlat artık onları büyütür sefamı sürerim ,defterde kapanır artık,
ağzın bal yesin emi ,allah hepimizin muradını versin inşallahhh..

Merhaba, okumak çok keyifli okudukça heyecan yapıyorum, öbür sayfaya geçerken bilgisayar bir-iki bekliyor hemen geçemiyor ya heyecanım artıyor, öyle bir gaza geldim ki valla gidip bir test alıp yapasım geldi o derece moral geldi yani. Kızlar ben harbi kafayı yedim, şimdi bata kadar nette belirti falan giriyorum, battan sonra da nette şöyle siteler var ya adet oldum ama hamileyim, bir de onları takip ediyorum. :KK37: Gerçi bahsetmiştim ya adet gördükten sonra hamileliğim ortaya çıkmıştı. Herhalde ben de yer etti her adetten sonra acaba hamile olabilir miyim diye kendimi dinliyorum. Harbi göğüslerim bugün ağrıdı, kasıklarım batıyor yok yok ben sıyırdım iyice.
Bu arada berkuncan sanki sen de var gibi ya inşallah yanılmıyorumdur, ama içime öyle doğdu. Bu arada eylül sanada ikiz gebelik olacakmış gibi geliyor. Kelin ilacı var ama kendi kafasına süremiyor. Sanki kendime bildim de size yorum yapıyorum. Ama öyle doğdu içime birden umarım hayırlısıyla çıkar. :KK16:

Ablacım inşallah olsun bak gecenin bu vakti uykum kaçtı soluğu burada aldım hala bir hareketlilik yok göğüslerim hassas sadece bu gün yaptığım testte negatifti ama hala reglde olmadım umutlanmakla umutlanmamak arasında bir yerde kaldım yarında olmaz isem çarşamba kan verecem bakalım ne olacak...

Ablacım inşallah olsun bak gecenin bu vakti uykum kaçtı soluğu burada aldım hala bir hareketlilik yok göğüslerim hassas sadece bu gün yaptığım testte negatifti ama hala reglde olmadım umutlanmakla umutlanmamak arasında bir yerde kaldım yarında olmaz isem çarşamba kan verecem bakalım ne olacak...

Ahh ahhh n'olucak bizim halimiz :))) şaka şaka inşaAllah ve biiznillah çok iyi olacak çok güzel olacak.burda olan güzel anne adayları çok değil önümüzdeki bir kaç ay içinde dualarla istedikleri, umutlarla bekledikleri yavrucuklarına hayırlısı ile kavuşacaklar... Rabbim bize katındaki en hayırlı evlatlardan lutfen!..AMİN!!!

Son düzenleme:
Ahh ahhh n'olucak bizim halimiz :))) şaka şaka inşaAllah ve biiznillah çok iyi olacak çok güzel olacak.burda olan güzel anne adayları çok değil önümüzdeki bir kaç ay içinde dualarla istedikleri, umutlarla bekledikleri yavrucuklarına hayırlısı ile kavuşacaklar?.. Rabbim bize katındaki en hayırlı evlatlardan lutfen!..AMİN!!!

Aminnn canım benim hepimiz için allah kıymet bilen evlatlar nasip etsin hepimize inşallahhhh....

Aaaaa aşkolsun canımcııımmm, var mı öyle bizsiz buralarda takılmak. Biliyorsun bu topik başka topik.Burda ben yok, BİZ varız.
Ama birazdan uyumamız gerekecek, malum sabah iş var.:)))

Aslında çoktan uyumak lazımdı ama başaramadım :KK1: çok kötü huylar edindim geceleri bir türlü uyku tutmuyor sabahta zorla kaldırıyorum kendimi yataktan eğer çok yatarsam gece uyumak hepten işgence oluyor neyse hadi yatalı en iyisi öptüm sizleri :KK54::KK54:

Günaydın güzel topiğin güzel anneleri ve anne adayları. sabah okula gelir gelmez< girip bakayım dedim. naptınız kız bana. 1 gün girmesem merak edip duruyorum sizleri :KK16:

ayy çarşambaya ne kaldı yarın çarşamba :KK52: hadi bakalım kızz gerçekten senin kadar heyecanlıyım o kadar çok istiyorum ki senin bu ay güzel haber almanı. yaşadıklarından sonra sana bir hediye olur bu hadi inşaaaalllaaahhh :KK49:

Ahh ahhh n'olucak bizim halimiz :))) şaka şaka inşaAllah ve biiznillah çok iyi olacak çok güzel olacak.burda olan güzel anne adayları çok değil önümüzdeki bir kaç ay içinde dualarla istedikleri, umutlarla bekledikleri yavrucuklarına hayırlısı ile kavuşacaklar... Rabbim bize katındaki en hayırlı evlatlardan lutfen!..AMİN!!!

aminn iğdeçiçeğim ne güzel dua ediyorsun. sen dua ettişkçe yada yorum yaptıkça hayran hayran bakıyorum ekrana. Rabbim seni de çok bekletmesin de hayırlısıyla sağlıcakla al yavrunu kucağına

Aslında çoktan uyumak lazımdı ama başaramadım :KK1: çok kötü huylar edindim geceleri bir türlü uyku tutmuyor sabahta zorla kaldırıyorum kendimi yataktan eğer çok yatarsam gece uyumak hepten işgence oluyor neyse hadi yatalı en iyisi öptüm sizleri :KK54::KK54:

canm heyecanlısında o yızden uyuyamıyorsun heralde benımde batım gecse bende oyle olurdum :)))

anaaaa bak seninki olabilir:) inşallahhh döllenme olursa o tarihe kadar kanda çıkmaz mı çıkabalir:) peki ne zamn 21.günün vallahi merak ettim şimdi
:21:

canım 19 Ocak cumartesi kan verecem sonucu ne zaman alırım onu bilmiyorum, progesterone ölçülecek hcg'yede bakarlar mı onu da bilmiyom kız hayal benimki sadece :KK52:

gülcee, yazarsan elimizden dilimizden ve gönlümüzden geleni söyleriz inşaAllah!..

eylülcüğüm nasılsın bakalım? Allah ruyanı hayırlara te'vil etsin canım. Yapabildiğim kadarıyla yorumlamaya çalışayım, ama yapamazsamda sen benim kusuruma bakma canım. 'Bismillahirrahmanirrahim'... :))) Erkek diyorsun ya canım, sana ikinci kız gelebilir.Rabbim hayırlısını versin inşaAllah!.. Telaşın var canım doğuma yetişeceksin inşaAllah o nedenle bebekbezini vs çantaya tıkıştırıyorsun, annende doğuma giderken yanında sana destek olacak inşaAllah!..çocuğun bitli olmasına ve onu yıkamak istemene gelince, bir iki ufak pürüzün kalmış canım, onuda hallettiğinde ki en kısa zamanda halledeceksin Allah'ın izni ve keremiyle (bu arada o pürüzün ne olduğunu sen biliyorsun, ben bilmiyorum) bebeğin rahmine, ordan da kucağına gelecek inşaAllah!..
Ayyy eylülcüğüm içim bir tuhaf oldu yaa!.. yoruma başlarken aklımda hiçbişey yoktu, hatta bişey yorumlayamayacağımı düşünüyordum. inan bu yorum benden ya da kafamdan uydurulmuş değil, Allah söyletiyor canım...Yapman gereken bişey var lütfen düşün bul ve en kısa zamanda yap...(Bu kısmı yazarkende çok tereddüt ettim ama yazmazsam sanki eksik olacak gibi geldi.) Hadi canım Rabbim hayırlarla hayırlılarla hayırlı zamanda karşılaştırsın inşaAllah!.. Hala içim ürperiyor...

tüylerim diken diken oluyor yorumları okurken sende başka bir şey var gerçekten Rabbim sana ayrı bir yorum gücü vermiş iğdeçiceğim yüreğine sağlık :nazar:

amann sizdemi uyumadınız daha bakimmm :KK1:

bunu görene kadar uyumuşum malesef :KK9:
:21:

canım 19 Ocak cumartesi kan verecem sonucu ne zaman alırım onu bilmiyorum, progesterone ölçülecek hcg'yede bakarlar mı onu da bilmiyom kız hayal benimki sadece :KK52:

tüylerim diken diken oluyor yorumları okurken sende başka bir şey var gerçekten Rabbim sana ayrı bir yorum gücü vermiş iğdeçiceğim yüreğine sağlık :nazar:

yorumumda da belirttiğim gibi ağladım okurken ,birde benim rüyamdı ya böyle bi duygu yoğunluğu oldu ,sanırım onun enerjisi bana geçti ..

Günaydın canlar :KK3: nasılsınız oh oh maşallah saat 1 buçuklara kadar muhabbetler edilmiş anca okudum geçmişi,ben 1 buçukda ooo kaçncı uykuyu uyuyordum :KK1: saat 9 buçukda uyuyup kalmışım :KK1:

günaydınlar arkadaşlar bende sabah geldim işe..halletmem gerekenleri halletim...hala hallediyorum :) bu arada bi bakayım dedim foruma..öğleden sonra doktora gdcm inşalh..biraz heyacnlıyım bakalım beni ne bekliyor? bide annemi arycam çok komik bulcaksınız ama tam olarak yaşını sorcam:) benim annem doğum tarihileri ile eskiden oynamışlar..eskiden köyde olduklarından çocukları ikiz yazdıryolaramış..bide okula gdince büyütmüş yaşını fialn karışık mevzu..doktor sorarsa diye tam olarak öğreneyim..
işte öyleee arkadişler..nisancım hamileliğin nasıl gidyor..keyiflimi tavsiye edermsin:)

Günaydın canlar :KK3: nasılsınız oh oh maşallah saat 1 buçuklara kadar muhabbetler edilmiş anca okudum geçmişi,ben 1 buçukda ooo kaçncı uykuyu uyuyordum :KK1: saat 9 buçukda uyuyup kalmışım :KK1:

ee canım benım sen uyukı bebbişin orda rahat rahat buyumesine devam etsin yakında karnında davullar calacak zaten o zaman belkı uyuyamassın:KK37::KK37::KK1:

bunu görene kadar uyumuşum malesef :KK9:

..
o saattede uyumak lazımdı zaten :KK1:

Kuzucum senin minişinin uykusu çabuk geliyor senin kabahatin değilki :KK1:

@ berkuncan canıım yakın zamanda yaptın mı test yıe walla senden umutluyuz cok benımde az kaldı 3 gun var batıma inşallah hayırlı haberler alırız :):KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

@ berkuncan canıım yakın zamanda yaptın mı test yıe walla senden umutluyuz cok benımde az kaldı 3 gun var batıma inşallah hayırlı haberler alırız :):KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Dün yaptım negatif di ama göğüslerimin acıması dışında regl olacakmışım gibide değil ameliyattan sonraki aylarda daha reglm düzene de girmedi onun için umutlanmakda istemiyorum bu gün 4. gün gecikmemdeki amannnn :KK37: olacam vallahaa

günaydınlar arkadaşlar bende sabah geldim işe..halletmem gerekenleri halletim...hala hallediyorum :) bu arada bi bakayım dedim foruma..öğleden sonra doktora gdcm inşalh..biraz heyacnlıyım bakalım beni ne bekliyor? bide annemi arycam çok komik bulcaksınız ama tam olarak yaşını sorcam:) benim annem doğum tarihileri ile eskiden oynamışlar..eskiden köyde olduklarından çocukları ikiz yazdıryolaramış..bide okula gdince büyütmüş yaşını fialn karışık mevzu..doktor sorarsa diye tam olarak öğreneyim..
işte öyleee arkadişler..nisancım hamileliğin nasıl gidyor..keyiflimi tavsiye edermsin:)

İnşaallah hayırlı haberlerle gelirsin canım,valla güzel geçiyo benim badem şekerim annesini hiç üzmüyo kokular dışında :KK1: tavsiye ederim tabiki,bde kendimi zorla nazar edecem yaa bulanmıyo bulanmıyo diye diye :nazar:
ee canım benım sen uyukı bebbişin orda rahat rahat buyumesine devam etsin yakında karnında davullar calacak zaten o zaman belkı uyuyamassın:KK37::KK37::KK1:

Önceden de hiç sevmezdim zaten uykuyu:KK1: şaka tabi 12 lere kadar uyurdum haftasonları :KK1:,dün akşam eşime onu diyorum ya uyumazsa nasıl dayanırım oda diyorki allah dağına göre kar verirmiş bak sen çok hassasın ama hamileliğin kolay geçecek inşaallah bebişimizde öyle sakin olur inşaallah..

Son düzenleme:
o saattede uyumak lazımdı zaten :KK1:

Kuzucum senin minişinin uykusu çabuk geliyor senin kabahatin değilki :KK1:

Ayy minişi :KK16: ne güzel söylemişsin canım ya,allahım sanada en kısa zamanda bir minniş nasip etsin (annesi yazıyordum sonuna ) Allah söyletti bak :KK34:

Son düzenleme:
X