Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ayy minişi :KK16: ne güzel söylemişsin canım ya,allahım sanada en kısa zamanda bir minniş nasip etsin (annesi yazıyordum suna ) Allah söyletti bak :KK34:

Ahh canım benim inşalahhh allah aratmasın kimseciklere isteyen herkese versin minişlerini. Amanda aman annesinin minişi.... :KK1:

kızlar alttan muane nasıl oluyor..yani oraya bi alet tarzı bişeymı sokuyo..eliylemi bakıyor..

Günaydın canlar :KK3: nasılsınız oh oh maşallah saat 1 buçuklara kadar muhabbetler edilmiş anca okudum geçmişi,ben 1 buçukda ooo kaçncı uykuyu uyuyordum :KK1: saat 9 buçukda uyuyup kalmışım :KK1:

eeee sen iki kişilik uyuyorsun olacak o kadar bu arada doğum izinleride 24 hafta oldu yaşadık :)

İnşaallah hayırlı haberlerle gelirsin canım,valla güzel geçiyo benim badem şekerim annesini hiç üzmüyo kokular dışında :KK1: tavsiye ederim tabiki,bde kendimi zorla nazar edecem yaa bulanmıyo bulanmıyo diye diye :nazar:

Önceden de hiç sevmezdim zaten uykuyu:KK1: şaka tabi 12 lere kadar uyurdum haftasonları :KK1:,dün akşam eşime onu diyorum ya uyumazsa nasıl dayanırım oda diyorki allah dağına göre kar verirmiş bak sen çok hassasın ama hamileliğin kolay geçecek inşaallah bebişimizde öyle sakin olur inşaallah..

Kaşı bi taraflarını valla nazar edeceksin :nazar:

hey cancanlar selam :KK16: yeni uyandımda ancak gelebildim ayıptır söylemesi :KK76: hehehehe

eeee sen iki kişilik uyuyorsun olacak o kadar bu arada doğum izinleride 24 hafta oldu yaşadık :)

aaaaaaaaaaaaaaaaoldumu gerçekten eğer olduysa bu benim için çok güzel bir haber kuzuu gördünmü bak bu bebiş şanslı olacak demiştim :124: :124: :124: :124:

sabah öyle bi daldım çıktım ,günaydın demedim
hepinzie kocaman GÜNAYDIINNNNNN :122::122::122::122:

işe geldim ,kaşlarımı aldım ,makyajımı yaptım ,tırnak törpüledim ,oje sürdüm :KK53:hahhaha henüz işe başlayamadım bile ..:KK24:

sabah öyle bi daldım çıktım ,günaydın demedim
hepinzie kocaman GÜNAYDIINNNNNN :122::122::122::122:

işe geldim ,kaşlarımı aldım ,makyajımı yaptım ,tırnak törpüledim ,oje sürdüm :KK53:hahhaha henüz işe başlayamadım bile ..:KK24:

çalışmak dışında herşeyi yapıyosun zaten mubarek :KK33:

Kızlar slm..ben geldim...sabah beri anca okuyup yazabildim..yetişemiyorum size yaa:)

yok daha kan testi yaptırmadım ama ben gebelik olmadığını düşündüğümden erteliyorum..
çünkü sağolsun benim adet düzeni yerine oturamadı hala,düşükten beri..
zaten her ay gecikiyo,ben yine ona bağlıyorum aslında..
gerçi inş yanılıyorumdur :KK52:
canım en son bend e senin gibi kesin yine her ayki gecikmem dedim ama bak noldu:) şimdi senden bekliyoruz inş.

Kızlar slm..ben geldim...sabah beri anca okuyup yazabildim..yetişemiyorum size yaa:)

canım en son bend e senin gibi kesin yine her ayki gecikmem dedim ama bak noldu:) şimdi senden bekliyoruz inş.

ooooo kraliçeeeem sen büyük örneksin gözümde :KK9: sayende umudum hala var :nazar:

İĞDEÇİÇEĞİ canım benim rüyamın bebekle alakası yok...biraz uzun olcak ama anlatıyorum... mayıs ayından beri canımıniçi annem rahatsız...önce ameliyat ve ardından 6 kür kemoterapi gördü...daha 53 yaşında....kemoterapiler bitti ve şuan sadece kontrole gidiyoruz...yani ilk 2 aylık kontrolümüz p.tesi günü inş.(ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN DUA BEKLİYORUM)...Kemoterapilerden sonra temiz çıkmıştı çok şükür...inş. devamı gelir.......ben bu sıkıntılarla her gün dua ettim annemin şifası için ve bir gece dedimki rabbim içimi aydınlatcak bir rüya göster...rüyamda annemle hastanedeyiz ve su basmış hastaneyi...annem benden önce suya giriyor ,içimden annem o suya girerse hasta olur diye korkuyorum...annem suya giriyor ve kıyafeti bile ıslanmıyor..çok şükür hiç bişey olmadı diyorum....sonra aynı gece yangın gördüm...ateş benim arkamdan hızla geliyor..nasıl koşuyorum tutuşcak yoksa kıyafetim...adamın biri çıkıyor ve ateşin yönünü benzin dökerek başka yere yöneltiyor ama yine eteğim tutuşuyor...ben koşuyorum ama yanıyorum bir taraftan...fakat hiç acı felan yok bende...diyorumki şuan yanıyorum ama bişey olmuycak eminim...atlatcam bunu diyorum...bir duvar çıkıyor karşıma atlıyorum ordan..elimle ateşi söndürdüm ve kıyafetlerim bile yanmamış o kadar yangına...biliyodum kurtulacağımı çok şükür diyorum....ben annemin iyi olacağına yordum hep:KK43:

ooooo kraliçeeeem sen büyük örneksin gözümde :KK9: sayende umudum hala var :nazar:

:KK16: datlum bak ne diycem sana...ben dün yine test yaptım..yani gecikmemin tam 17.günü...ve anca şimdi tam belirgin çıktı:))) o yüzden 10 günden önce teste güvenme çünkü sende benim gibi gecikmelisin hep:KK43:

bir de topiclerin birinde okumuştum...arkadaşın biri 10.gün test yapmış negatif..12.gün 13.gün aynı negatif..ve 17.gün pozitif çıkmış düşünsene.

Son düzenleme:
:KK16: datlum bak ne diycem sana...ben dün yine test yaptım..yani gecikmemin tam 17.günü...ve anca şimdi tam belirgin çıktı:))) o yüzden 10 günden önce teste güvenme çünkü sende benim gibi gecikmelisin hep:KK43:

bir de topiclerin birinde okumuştum...arkadaşın biri 10.gün test yapmış negatif..12.gün 13.gün aynı negatif..ve 17.gün pozitif çıkmış düşünsene.

aaa hadi yaaaaa vayy vay vaaay neler duyuyoruzzzzz kızzz sen çok yaşaaaaa :KK1: hamilelik haberi alırsam seni ancam direk :KK1:

X