Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlar söylemeyi unuttum,benim kahverengi lekeler dünden bu yana kesildi,çok şükür...yerleşti mi acep sıpa

Kızlar söylemeyi unuttum,benim kahverengi lekeler dünden bu yana kesildi,çok şükür...yerleşti mi acep sıpa

gülcee senin evde yaptığın test 10. gündemi çıktı bak enteresan bende umudumu çöpe atmıştım birde şunu merak ediyorum şu meşhuuuurrr ikinci çizgi varya ne zaman beliriyor testi yaptıktan hemensonra mi biraz sonramı?

aaaa gülce senin 10.günde mi çıktı 2. çizgiiii???

berkuncan 2.çizgi ilk 5 dk'da çıkmalı canım,zaten 10 dk'dan sonraki değişimler dikkate alınmamalı...

yok yok bu sefer bende acayip özledim işi değil ama sizinle daha doyasıya vakit geçirmeyi :)))

gecikmeinin 10. günü mü çıktı canım ?
evet canım 10.günü çıktı benim..

ben daha yeni başladım,aslında öncesinden başla diyolarlardı ama ben hamile kalacağıma pek ihtimal vermediğimden ciddiye almamıştım:)

oooooov çok iyi bi haber buuuuuu

inş.canım..haftaya salı dr a gidicem dua edin..o zaman daha netleşir..

berkun bir gün bu soruya cevap verebileceğim hiç aklıma gelmezdi..hep ben soraradım arkadaşlara:)) ben.gecikmenin 7.günü yaptım negaitf..kesin yok bişiy dedim sonra leke geldi işte regl oldum dedim ama aradan3-4 saat geçti bişiy yok...sonra inan öylesine test yaptım..tek çizgi hemen belirdi diğerinde bişiy yoktu.kenara bıraktım elimi yıkadım, alıp çöpe atıcaktım ,baktım diğer çizgi belirmiş....2-3 dk sonra beliriyor..hatta 5 dk sonra daha iyi oluyor...yine de diğeri gibi tam değildi silikti...12.ve 13 .günümde bile hala silikti...

Son düzenleme:
azda olsa umudum tekrar canlandı şu aN bende gecikmedeyim şu an bugün 7.günüm
c.tesi test yaptım negatif çıktı

7.gün negatifti...sonra 10.gün yaptığımda oldu son yazdığım canım..onu eklememişim...sanki 7.gün çıkmış gibi olmuş:)

aaaa gülce senin 10.günde mi çıktı 2. çizgiiii???

berkuncan 2.çizgi ilk 5 dk'da çıkmalı canım,zaten 10 dk'dan sonraki değişimler dikkate alınmamalı...

Canım onu biliyorum aslında ama ben şeyi merak ediyorum hani çizgileriden biri şak diye beliriyorya ikinci çizgide onun gibi hemen çıkıyormu yu merak ediyorum. Öyle saf gibi bakıp kalıyorum teste ondan merak ettim

canım zaten sen de benim gibi düzensiz oluyorsun değil mi??

evet tatlım yaaaa.... düşük yaptığımdan beri (9 aydır) düzensiz oluyorum...
aaaay senden umutlandım valla,kan testimi yaptırsam
:44:

evet tatlım yaaaa.... düşük yaptığımdan beri (9 aydır) düzensiz oluyorum...
aaaay senden umutlandım valla,kan testimi yaptırsam
:44:

aha ben de heyecanlandım şimdi kızzz...Ama dur ..bak az daha dayan bence perşembe günü tekrar kendin test yap...o zaman negatif olursa kandan baktırırsın..bak günlerimiz de aynıya denk geliyor gibi biliyo musun..geçen hafta bugün de benim 7.günümdü gecikmemin..perşembe test yapmıştım sanırım...ayy rabbimin izniyle inş.senden de güzel haber alırız canım

heheheh tamam öyle yapayim o zaman bende 10.günü bekliyim perşembe bidaha yapayım..zaten o zamanda negatif çıkarsa doktoruma giderim artık...

Temebel anacım bizim bebişler daha doğmadan birsürü eksileri oldu çok işimiz var çooookkkk

Canım onu biliyorum aslında ama ben şeyi merak ediyorum hani çizgileriden biri şak diye beliriyorya ikinci çizgide onun gibi hemen çıkıyormu yu merak ediyorum. Öyle saf gibi bakıp kalıyorum teste ondan merak ettim

yok yok ben de öyle şak diye belircek sanıyordum ama ööyle olmadı...önce beyaz bomboş çıktı o 2.çizginin yeri...işte öyle olunca hemen çıkıcak diye umutsuzluğa düştüm...atıcaktım...bildiğin tek çizgi...2..çizgi sonradan beliriyor..diğeri gibi hemen çıkmıyor

Evet ikinci çizgi böyle sonradan hayalet gibi çıkıveriyor ortaya ,sen bişey yok sanıyosun bi bakmışın ordan sana bakıyo :)))))

iğde çiçeğim hayırlara gelsin senide çok yoruyoruz ama ben bir rüya daha gördüm
Tam hatırlamıyorum ama yinebir erkek bebek (kafaya çok taktım sanırım hep erkek görüyorum):44:
Ama yine benimmi değilmi belli değil,pat diye evde beliriyor,annem de bizde ,annem böyle çok telaşlı halde ,bende panik bi şekilde bi yere yetişicekmiş gibi koşturuyoruz ,dolabın üzerinde bir dünya bebek bezi ve ıslak mendil görüyorum,onları çantaya sokuşturmaya çalışıyorum ,ama şöyle bir ayrıntı var bebek sanırım dışardan bi yerden gelmiş bizim eve ve bitlenmiş ,anneme diyorum önce bi yıkayalım bunu diye ,sonrasını hatırlamıyorum ..
Bi el atıversen be canım ne şimdi bu ..:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…