Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

hadi halayları çektir bize canım benim dört gözle bekliyoruz seni, bizim sağlık ocakları yapıyor ama ertesi gün veriyor sonucunu umarım senin ki öle olmaz sen eylüle takılıp tıp merkezine gidebilirsin bak sana çayda ısmarlıyor sigara içiyorsan eğer son sigaranıda iç beklerken :KK14:

:KK1: gidip geldim bir koşu sağlık ocağı çarşamba günleri yapıyormuş sadece yani burada yaşıyorsanız çarşamba hamile kalmalısınız :KK1::KK1:burada tıp merkezi yok canım son tıp merkezinde ben çalışıyordum oda iflas etti :KK1: bizim sağlık ocağındakiler delimidir nedir bende eczaneden test aldım yaptım sonuç gene negatiff :KK1: test bana bakıyor ben ona yani bir sıkıntım var farkındayım ama ne :KK1:

kızlar ben geldim herkese mrb...işten anca fırsat buldum...çok laflamışınız...okudum ama daha okuncak 8 sayfam var:)

canım düzensiz oluyordun dimi yanlış hatırlamıyorsam...durr az daha dayann 7.gününde yap...hoş benim 7.günde çıkmamıştı 10.günümde bile silik çıkmıştı..gün sayalım senin için:)

sonya bence yapma canım yaa bari gününden 1 gün geçsin...

berkun o belli olmaz...aynı şeylerş yaşadım ama bende gelen giden olmadı..inşşşşşş sende de gelmez,halay çekerük:)

ben de mrv o kadar zor uyandım ki...p.tesiler hep böyle oluyor benim de..

eylül benim de bel ve kasık ağrım fazla..azcık iş yapsam çok rahatsız ediyor bel sırt ağrım...benim çok yeni ultrasonda bile görünmedi...ben de korkuyorum hep bir aksilik olursa diye...inanamıyorum hala hamile olduğuma...rabbim korktuklarımıza uğratmasın inş.
amin canım aminnnnnnnnseninde bebeğin hayırlı olsun

heeeeeeeeeyt çekilin yoldan uleeeeeeeeyn ben geldimmmmmmmmmmmmmm :KK76:

Birde iğdeçiçeğim ben bir rüya gördüm :KK1: kendimi hastanede görüyorum ( aslında rüyamın hastanede geçmesine alıştım ameliyattan beri sık sık oluyor ) ameliyatımı gerçekleştiren kadın doğum uzmanını görüyorum tam muayeneye girecekken kayboluyor sonra oradan başka bir doktor bebeği olabilir onun için şimdilik beklemeli ameliyata alınamaz diyor bende onu duyunca başlıyorum ağlamaya evet bebeğim var benim bırakın beni diye sonra doktorumu aramak için uçan bir trene biniyorum sonrasında uyandım...

Canım benim, Rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın inşaallah. bir bakalım, 'Bİsmillahirrahmanirrahim'. Başka bir dr.a gitmen gerekecek sanırım. Kendi dr un kaybolduğuna göre sana beklediğin müjdeyi yeni dr un verecek inş. Hani önceden hiç umudun yoktuya bebeğim olmayacak diyordun ya işte sana onun müjdesi veriliyor ikinci bir dr la, ama birazcık beklemen gerekiyor sonucu görmek için. Hadi hayırlısı bakalım müjdeli haberin (ruyanda) geldi.

Canım benim, Rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın inşaallah. bir bakalım, 'Bİsmillahirrahmanirrahim'. Başka bir dr.a gitmen gerekecek sanırım. Kendi dr un kaybolduğuna göre sana beklediğin müjdeyi yeni dr un verecek inş. Hani önceden hiç umudun yoktuya bebeğim olmayacak diyordun ya işte sana onun müjdesi veriliyor ikinci bir dr la, ama birazcık beklemen gerekiyor sonucu görmek için. Hadi hayırlısı bakalım müjdeli haberin (ruyanda) geldi.

Ayyy allah razı olsun canım benim ağzıldan bal damlıyor inşallah bakalım hayırlısıyla ve sabırla bekliyorum evladımı artık.....

hoşşş geldinnnnnn sefalar getirdin yoksa bir bebek haberimi getirdinnn..........

hayııırrrrrr :KK50: maalesef yok öyle bi haber :KK50: c.tesi yaptım test negatif çıktı ama hala da hastalanmadım bugün 7.gün gecikmesinin

hayııırrrrrr :KK50: maalesef yok öyle bi haber :KK50: c.tesi yaptım test negatif çıktı ama hala da hastalanmadım bugün 7.gün gecikmesinin

kızlar selamm...iş yerindeyim şu an..ve ben yarın yani adetimin3.günü içi Doktordan randevu aldım..il defa gitcem biraz stres oldum bakalım..inşallh iş yerindede izin alabilrisem rahatlıycam..vermesine verirlerde şube müdürm erkek..bişey söylenmezki onada..biraz izin konusu burda streli oluyo:)
bu arada kızlar sizce adetli iken alttan muane yaparmı sizce doktor?

puffpuff bize neler oluyor yaaa bende 3. gündeyim az evvel yaptım negatif çıktı offf yaaaaaa

üüüfff evet yaaa.. madem bişey yok,o zaman gününde regl olsun bitsin gitsin yani.. böyle ne? bekle bekle..umut bağla :KK47:

kızlar selamm...iş yerindeyim şu an..ve ben yarın yani adetimin3.günü içi Doktordan randevu aldım..il defa gitcem biraz stres oldum bakalım..inşallh iş yerindede izin alabilrisem rahatlıycam..vermesine verirlerde şube müdürm erkek..bişey söylenmezki onada..biraz izin konusu burda streli oluyo:)

evet hastaykende alttan bakıldığı durumlar var bana olmuştu..hatta bazen özellikle hastalığın 2. günü 3.günü gel bile denebiliyo..

CANIM İDARECİLER HEP ERKEK BENDE KADIN hastalıklarıyla ALAKALI DİYORUM CUNKU SAÇMA SAPAN YOK SAĞLAMSIN COK IYI GOZUKUYOSUN FELAN DİYE saçmalıyolar:)))

çok teşekur ederim canım korkularla hemilelik heyecanını bile yaşayamıyosun bel ağrısı kasık ağrısından çok korkuyorum ama daha öncekinde belim ve kasığım ağrımamıştı bunlar olumlu belirtilermi acaba bilemiyorum inşallah herşey guzel olur isteyen her kadın anne olur rabbim göruru duyar herkesin dualarını inşallah
Canım hala daha ara benim de oluyo kasık ağrısı bel ağrısı normal bence onlar...

nisan benim folikasit 120 tabletmiş canım...sen hamile kalmadan mı başlamıştın kullanmaya?
evet canım hamile kalmadan başlamıştım,hamile kaldığımda 2. kutuyu almıştım bide ilk kutuyu çok düzensiz içmiştim ikinci kutuyu daha düzenli içtim doktorum devam et 1 ay sonra değiştiricez dedi bana 50 tablet benim..

Geçmişi okudun mu senin için bişeyler yazmıştık toprak?

İşe başlamana en çok ben sevindim :124: öğlene kadar yatıyordun benim mesajlarıma çok geç cevap veriyordun ohh artık beraberiz sabah 8 akşam 5 :124: ayy çok mu kötüyüm ne :124:

yok yok bu sefer bende acayip özledim işi değil ama sizinle daha doyasıya vakit geçirmeyi :)))
kızlar ben geldim herkese mrb...işten anca fırsat buldum...çok laflamışınız...okudum ama daha okuncak 8 sayfam var:)

canım düzensiz oluyordun dimi yanlış hatırlamıyorsam...durr az daha dayann 7.gününde yap...hoş benim 7.günde çıkmamıştı 10.günümde bile silik çıkmıştı..gün sayalım senin için:)

sonya bence yapma canım yaa bari gününden 1 gün geçsin...

berkun o belli olmaz...aynı şeylerş yaşadım ama bende gelen giden olmadı..inşşşşşş sende de gelmez,halay çekerük:)

ben de mrv o kadar zor uyandım ki...p.tesiler hep böyle oluyor benim de..

eylül benim de bel ve kasık ağrım fazla..azcık iş yapsam çok rahatsız ediyor bel sırt ağrım...benim çok yeni ultrasonda bile görünmedi...ben de korkuyorum hep bir aksilik olursa diye...inanamıyorum hala hamile olduğuma...rabbim korktuklarımıza uğratmasın inş.
gecikmeinin 10. günü mü çıktı canım ?
:KK1: gidip geldim bir koşu sağlık ocağı çarşamba günleri yapıyormuş sadece yani burada yaşıyorsanız çarşamba hamile kalmalısınız :KK1::KK1:burada tıp merkezi yok canım son tıp merkezinde ben çalışıyordum oda iflas etti :KK1: bizim sağlık ocağındakiler delimidir nedir bende eczaneden test aldım yaptım sonuç gene negatiff :KK1: test bana bakıyor ben ona yani bir sıkıntım var farkındayım ama ne :KK1:

çarşambayı bekleriz bizde ne yapalım olsun hayırlısı olsun :)
CANIM İDARECİLER HEP ERKEK BENDE KADIN hastalıklarıyla ALAKALI DİYORUM CUNKU SAÇMA SAPAN YOK SAĞLAMSIN COK IYI GOZUKUYOSUN FELAN DİYE saçmalıyolar:)))

iyi mi gözüküyosun diyolar ayy bu erkekler varya öldürecek beni benim amirim öle değil ben yarın gelmeyeceğim diyorum o kadar çok şükür sormaz :)

Canım hala daha ara benim de oluyo kasık ağrısı bel ağrısı normal bence onlar...

evet canım hamile kalmadan başlamıştım,hamile kaldığımda 2. kutuyu almıştım bide ilk kutuyu çok düzensiz içmiştim ikinci kutuyu daha düzenli içtim doktorum devam et 1 ay sonra değiştiricez dedi bana 50 tablet benim..

Geçmişi okudun mu senin için bişeyler yazmıştık toprak?

canımmm benim okudum evett.saolun vallahi..ilgileriniz için cvp veremdim sabah bende bi telaş..internetden doktor filan baktım bide pzatesi işleri yoğun benim..cvp veremedim..(ama aynen benda temzilenip öyle gideyim diyodum..doktoru sekrt.aradım..durumu izah ettim ilk defa gelicem ilk kontrol için dedim o yüzden temizlenip mi geleyip yoksa adetimin 3.günü mü dedim..3.günü gelin daha iyi olur dedi...o yüzden yani..
ama alttandan da bakılıyosa korkunu ecele faydası yok..çıkıcazzz o çatala ozaman :KK50:

Bencede en mantıklı cevap olur sanırım en azından soramazlar

aynen şimdi benim müdüre diycemki "müdürüm yarın öğleden sonra izin almam gerek.."
-hayırdır?
-yok bişey doktora gidicem bir iki test filan
-hayırdır? bişeymi var'

evet beklenen soru :)
derim artık özel kadın hastalıkları:)

aynen şimdi benim müdüre diycemki "müdürüm yarın öğleden sonra izin almam gerek.."
-hayırdır?
-yok bişey doktora gidicem bir iki test filan
-hayırdır? bişeymi var'

evet beklenen soru :)
derim artık özel kadın hastalıkları:)

ahahahah alemsin valla :KK1: :KK1: :KK1:

kızlar bu ay çok çalışamadık ve hiç umudum yok yani gebelik ümidim yok ama Rabbim isterse olur bilemem
bu ay adetime 10 günden fazla zaman varken göğüslerim ağrımaya şişmeye başladı patlıcak gibi nerdeyse dokunmak bile zor geliyor :KK35:
ayruca 2-3 gündür elim ayağım tutmuyor aşırı yoruluyorum takatim kalmıyor haftasonu saat 11 olmuş sabahları gozümü zor açtım uykudan yorgunluktan
geçen de öksürürken sağ kasığıma öyle bir ağrı girdiki doğrulamadım ama üşütmekten olabilir
sizce hamile olma ihtimalim var mıdır daha adetime şu an 4 gün falan var

kızlar yardım lütfennn

kızlar yardım lütfennn

belirtiler herkeste farklı olabildiği gibi,bazen hiç belirti olmayan da oluyo :KK1: ama genel anlamda sölicek olursak göğüslerin dokunamıcak kadar acıması bi belirtidir evet..ayrıca kasık ağrısıda öyle :KK76: yani hamile olma ihtimalin yüksek :KK9:

X