Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

gidip geldim bir koşu sağlık ocağı çarşamba günleri yapıyormuş sadece yani burada yaşıyorsanız çarşamba hamile kalmalısınız burada tıp merkezi yok canım son tıp merkezinde ben çalışıyordum oda iflas etti bizim sağlık ocağındakiler delimidir nedir bende eczaneden test aldım yaptım sonuç gene negatiff test bana bakıyor ben ona yani bir sıkıntım var farkındayım ama ne

amin canım aminnnnnnnnseninde bebeğin hayırlı olsun

heeeeeeeeeyt çekilin yoldan uleeeeeeeeyn ben geldimmmmmmmmmmmmmm

Canım benim, Rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın inşaallah. bir bakalım, 'Bİsmillahirrahmanirrahim'. Başka bir dr.a gitmen gerekecek sanırım. Kendi dr un kaybolduğuna göre sana beklediğin müjdeyi yeni dr un verecek inş. Hani önceden hiç umudun yoktuya bebeğim olmayacak diyordun ya işte sana onun müjdesi veriliyor ikinci bir dr la, ama birazcık beklemen gerekiyor sonucu görmek için. Hadi hayırlısı bakalım müjdeli haberin (ruyanda) geldi.

Ayyy allah razı olsun canım benim ağzıldan bal damlıyor inşallah bakalım hayırlısıyla ve sabırla bekliyorum evladımı artık.....

hoşşş geldinnnnnn sefalar getirdin yoksa bir bebek haberimi getirdinnn..........

hayııırrrrrr maalesef yok öyle bi haber c.tesi yaptım test negatif çıktı ama hala da hastalanmadım bugün 7.gün gecikmesinin

hayııırrrrrr maalesef yok öyle bi haber c.tesi yaptım test negatif çıktı ama hala da hastalanmadım bugün 7.gün gecikmesinin

kızlar selamm...iş yerindeyim şu an..ve ben yarın yani adetimin3.günü içi Doktordan randevu aldım..il defa gitcem biraz stres oldum bakalım..inşallh iş yerindede izin alabilrisem rahatlıycam..vermesine verirlerde şube müdürm erkek..bişey söylenmezki onada..biraz izin konusu burda streli oluyo:)
bu arada kızlar sizce adetli iken alttan muane yaparmı sizce doktor?

puffpuff bize neler oluyor yaaa bende 3. gündeyim az evvel yaptım negatif çıktı offf yaaaaaa

üüüfff evet yaaa.. madem bişey yok,o zaman gününde regl olsun bitsin gitsin yani.. böyle ne? bekle bekle..umut bağla

evet hastaykende alttan bakıldığı durumlar var bana olmuştu..hatta bazen özellikle hastalığın 2. günü 3.günü gel bile denebiliyo..

CANIM İDARECİLER HEP ERKEK BENDE KADIN hastalıklarıyla ALAKALI DİYORUM CUNKU SAÇMA SAPAN YOK SAĞLAMSIN COK IYI GOZUKUYOSUN FELAN DİYE saçmalıyolar:)))

Canım hala daha ara benim de oluyo kasık ağrısı bel ağrısı normal bence onlar...

nisan benim folikasit 120 tabletmiş canım...sen hamile kalmadan mı başlamıştın kullanmaya?
evet canım hamile kalmadan başlamıştım,hamile kaldığımda 2. kutuyu almıştım bide ilk kutuyu çok düzensiz içmiştim ikinci kutuyu daha düzenli içtim doktorum devam et 1 ay sonra değiştiricez dedi bana 50 tablet benim..

Geçmişi okudun mu senin için bişeyler yazmıştık toprak?

İşe başlamana en çok ben sevindim :124: öğlene kadar yatıyordun benim mesajlarıma çok geç cevap veriyordun ohh artık beraberiz sabah 8 akşam 5 :124: ayy çok mu kötüyüm ne :124:

yok yok bu sefer bende acayip özledim işi değil ama sizinle daha doyasıya vakit geçirmeyi :)))
gecikmeinin 10. günü mü çıktı canım ?

çarşambayı bekleriz bizde ne yapalım olsun hayırlısı olsun :)
CANIM İDARECİLER HEP ERKEK BENDE KADIN hastalıklarıyla ALAKALI DİYORUM CUNKU SAÇMA SAPAN YOK SAĞLAMSIN COK IYI GOZUKUYOSUN FELAN DİYE saçmalıyolar:)))

iyi mi gözüküyosun diyolar ayy bu erkekler varya öldürecek beni benim amirim öle değil ben yarın gelmeyeceğim diyorum o kadar çok şükür sormaz :)

canımmm benim okudum evett.saolun vallahi..ilgileriniz için cvp veremdim sabah bende bi telaş..internetden doktor filan baktım bide pzatesi işleri yoğun benim..cvp veremedim..(ama aynen benda temzilenip öyle gideyim diyodum..doktoru sekrt.aradım..durumu izah ettim ilk defa gelicem ilk kontrol için dedim o yüzden temizlenip mi geleyip yoksa adetimin 3.günü mü dedim..3.günü gelin daha iyi olur dedi...o yüzden yani..
ama alttandan da bakılıyosa korkunu ecele faydası yok..çıkıcazzz o çatala ozaman

Bencede en mantıklı cevap olur sanırım en azından soramazlar

aynen şimdi benim müdüre diycemki "müdürüm yarın öğleden sonra izin almam gerek.."
-hayırdır?
-yok bişey doktora gidicem bir iki test filan
-hayırdır? bişeymi var'

evet beklenen soru :)
derim artık özel kadın hastalıkları:)

ahahahah alemsin valla

kızlar yardım lütfennn

kızlar yardım lütfennn

belirtiler herkeste farklı olabildiği gibi,bazen hiç belirti olmayan da oluyo ama genel anlamda sölicek olursak göğüslerin dokunamıcak kadar acıması bi belirtidir evet..ayrıca kasık ağrısıda öyle yani hamile olma ihtimalin yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…