Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

doğru ya biz hep aynı dili konuşuyorduk değil mi tostosda sana yazarken birden geldi aklıma o anki içimin kıpırtısı sevgisi heyecanı öle ortaya çıktı :))) Amin canım benim gerçekten Rabbimin çok büyük bir mucizesi Allahım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah :)))

Canım senin bu şekilde pozitif olmana hayranım inanki bu morelle o bebek buraya gelecek :113:
:118: :118: :118:

İlişkiden 10 gün sonra çıktığını duymuştum 4,5 gün çok erken bence bide 5 in üzerinde pozitif oluyo beklemekten başka çare yok gibi,sen bir 10 gün bekle bakalım arkadaşım..

Erken olduğunun farkındayım merak işte:) beta hcg nin her iki günde bir 2 ye katlanarak arttığını okumuştum ona güvenerek 4,5 günde çıkar dedim gitti. Geçen yaz yaptırdığım iki testte sonuç sıfırlardaydı. Umarım boşuna umutlanmam

canım şu anda da bir gün gecikmiş durumda değil mi aslında şimdi yapsan sonuç silikte olsa çıkar bence hadi yap bgn de sen halayları çektir bize
Evet geciktim ama test yapmaya korkuyorum bata 1 gün kala yaptığım test negatifti bilemiyorum yarın yapsammıki diye düşünüyorum çok kararsızım yaa offf
Canım arkadaşım çok sağol inşaallah bende sizin güzel haberlerinizle mutlu olurum

Amin,Allahım sanada nasip etsin canım

Amin canım cümlemize nasip etsin inşaallah..
İnşallah canım bende çok istiyorum güzel haberler vermeyi inan.....
Ayyy canım benim ne güzel motive oluyorum bilemessin inşallah benim miniğimde oralarda biyerdedir diye umuyorum bakalım hala kırmızıları görmedim umalımda hiç görmeyeyim....

kızlar sanırım bende kırmızı kartı yedim az önce kahverengiler ufukta göründü kırmızılarda yakındır diye düşünüyorum bakalım umutlarımız şubata kaldı....

slm kızlarrrr nasılsınız? ben gerginim biraz.geçen perşembe adet olmuştum normalde 5.gün tamamen biterdi bu kez 6,7 gün sürdü. sonra kahve lekelenme başladı önce önemsemedim geçer diye. ama geçmedi. özellikle gündüz hareket halindeyken oluyor leke. dün annemle çarşıda dolaştık baya yürümüşüz eve geldim lekelenme artmış. bugün doktora gideyim dedim yahu bütün özel hastanelerde ve özel muayenedeki doktorlar yok. internetten araştırdım. 2 adet arası lekelenme olursa kist oluyormuş ama benim adet arası değil. hiç böyle birşey duydunuz mu yada yaşadınız mı? korkuyorum :18: yarın bulunduğum yere yakın devlet hastanesine gideceğim.inşaalllhhh kötü bir şey çıkmaz ya offf

canım hiç tedirgin olma hepsi stresten kaynaklanıyor bende de oldu doktor stresten dedi bişeyin yok bence :)))

Son düzenleme:

anatolyacığım, bu çok normal.Seninki adet arası lekelenme değil,, normal adet süreci. Üzülecek ve endişelenecek bişey yok canım. Hadi Allah yardımcın olsun!..

anatolyacığım, bu çok normal.Seninki adet arası lekelenme değil,, normal adet süreci. Üzülecek ve endişelenecek bişey yok canım. Hadi Allah yardımcın olsun!..

ama hiç 4,5 gün sürermi bu? bir de göğüslerim adet olacak gibi ağrıyor ama adet olamaz daha yeni bitti yarın gideceğim doktora. bakalım inşallah kötü birşey çıkmaz. bugün karın ağrısı da yaşadım korkuyorum iğdeciceğim

iki ay olmadın canım, haliyle içerde biriken kirli kan dışarı atılyor. Benim ki, 7-8 gün sürüyor. Ve de ağrılı oluyor. lütfen aklına kötü şeyler getirme. Teslim ol bakalım. Belki de herşey yoluna giriyor, hormonların düzeliyordur. İyi düşün iyi olsun. Doktorada git bakalım ne diyecek. Hadi artık endişelenmeyi bırak. Kocaman öpüldün canım...

inşallah canım hormon düzelmesi falandır. mustafa eraslanın ilaçları da mı etki etti bilmiyorum artık. hayırlısı. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. bende öptüm canım seni kocaman.Allah razı olsun senden

canım hiç tedirgin olma hepsi stresten kaynaklanıyor bende de oldu doktor stresten dedi bişeyin yok bence :)))

bende böyle düşünüyorum canım benim herşey stresle oluyor bak benim kahveler göründü gene gerisi yok ne olduğumu bir bilsem hiç kanamam başlayacakmış gibi bir ağrım yok ama az önce duşta bir miktar kahverengi lekelenmem oldu arkası kesildi gelde umutlanma

berkuncan hadi bakalım bugunde olmadıysa bi test alda bizi meraklandırma:)

günaydın kızlar:) yepyeni güzel bir gün olsun hepimiz için yine bir pazartesi:))) haftamız güzel cabuk gecsın ınsallah

Günaydın canlar :124: Hepimiz için hayırlı bir hafta olsun inşaallah nasıl başlarsak öyle gider iyi başlayalım iyi gitsin :124: :124: ikizler abla bu kızlarıda yaptıkça sen geliyorsun aklıma :124: :124:

Canım senin bu şekilde pozitif olmana hayranım inanki bu morelle o bebek buraya gelecek :113:
:118: :118: :118:

ayy nisanbucugun inanki normalde bu kadar pozitif biri degılımdır herşeye stresli ve evhamlı yaklaşırım ama burdaki arkadaslarımda benimle aynı derte oldukları için , onlarla birlik olunca kendımı guclu hıssedıyorum cunku yalnızlık cekmıyorum ve rahatca paylaşabılıyorum ya sıkıntımı buda benım stresımı uzerımden atmama sebeb oluyor oyle halınce daha pozıtıf bakabılıyorum cok şükür ... ve inanıyorum Rabbım bizim için ne zmana uygun gorurse ozman verecek bebegımızı bu inançda oldugum için Allah sabır veıyor canım benimm
kızlar sanırım bende kırmızı kartı yedim az önce kahverengiler ufukta göründü kırmızılarda yakındır diye düşünüyorum bakalım umutlarımız şubata kaldı....

berkuncanım naptınn kahveler gorudu demıssın canım inşallah senın benım gıbı olmazz inşallah bu kahveler yerleşmedir ne yaptın merak ettım

anotolyacıgım canım benim adetim de 5-6 gun surer yanı kırmızı şekilde sonra 4 gunde kahveler le suruklenır 10gunu bulır temızlenmem canım benım hep boylee oldud cok sınır bozucu ama ben kendımı bıldım bıle 1 kac gun kahveler surer bıterken hem sen gene ayda olmamıssın bak tamamen temızlınıyordu bu kadar takma kafana bencee hıc bır sorun yoktur allahın izniyle

günaydun nisanbucugumm ayy badem şekerimizin eli ayacıgı belli olmuss 2 gram olmuss maşallah subanallah annesi minigın büyümüş yahu

Güzel Arkadaşlarım, Günaydın Hepinize Bu haftanın çok güzel, neşeli ve sağlıklı geçmesini veee güzel haberlerle gelmesini diliyorum.

günaydın canlarım ;

ben dün bata son gün kala test yaptım ama malesef sonuç negatif ..duygu olarak nötrüm ,hiçbirşey hissetmedim nedense ,

ben biraz geçmişe bakayım..

ay maşşallah ,çok mutlu oldum duygulandım ayrıca ,allahım bizede nasip etsin o duyguyu inşallahh..

berkuncanım bende 1 gün kala yaptım ama yok işte olmadı bu ayda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…