Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

iğdem çiçeğim nerdesin üç gündür sana rüyamı anlatıcam bir türlü yazamadım ben bir sıra karınca gördüm iri olanlarından kuru fasulye büyüklüğünde ve aynı o şekilde yumurtalarını taşıyorlardı:))))

canım hayırlara gelsin yorumu iğdeçiçeği yapar ama sölemeden edemedim ne güzel ne bereketli ne harika bir rüya bu:nazar:

iğdeçiçeğim canım benim çok güzel ve cok iyi bir kalbin var o kalbinle yorumladıgın rüyamın sanırım henüz vakti değilmiş ne yapalımm bizim için en dogru ve hayırlı vakit ne zmansa onu ancak Rabbimiz biliyor takdir onun bu ay olmadı malesef bebişim bu ay gelmedi hayırlısı diyorum
neylerse mevlam güzel eyler...elbet birgun bizlerinde bebişi olacaktır tüm kalbimizle dua edelimm muhakkak duyuluyor sesimizzz

ayy canım güldürdün beni :KK1::KK1:allah bebişini versin işte bende tam böyle bi durumdan muzdarip biri olarakk testi fazla incelememeyi tavsiye edeceğim herkese inanki daha büyük bir yıkım oluyor çünkü bende senin gibi bat ertesınde ama sabah ve akşam 2 test yaptım ikisindede ışığın altına tutup dikkatli baktıgımda 2. cizgiyi gordum gordugume emınımm ama işte maleseff ya ben hayal gordumm yada test beni kadırdı hatalı bana denk geldi anlayacagın:KK37::KK37:

ikizler ablacım güzel yürekli insan..:KK16::KK16:ne kadar iyisinn benim için üzülmüşsün ..rabbim bu güzel yüreğinin hatırına bebişini en kısa zmanda versin inşallah ama üzülme..:KK45::KK45: ben ve umutlarım yine dimdik ayaktayızz bu ay da umutlunmıştım ama olmadı işte ne yapalımm hayırlısı boyleymiş dedim ve kalktım ayaga.. bu gün yeni bir güne uyandık yeni bir güneş açtıysa ,her zaman bir umut var demektirrr ..Rabbimize sıgınacagızz..Allahtan umudu ancak kafirler kesermişş..oyuzdenn hiç bir zaman UMUTSUZLUK YOK BU TOPİCTE...aLLAHIN İZniyle hepimiz hamile olarak ayrılacagız bu topicten ama ayrılacagız derken "güzel anneler kulübü " topigimize geçecegiz onu da ben acacagım inşallahh bi hamile kalalım:KK16::KK16:

ayyy canım benimm ne kadar da güzel dua etmişsin Allah kabul etsin inşallahh yüreğini açmışsın bizlereee inşallah bir dahaki kışa o patikler bebişlerimizin ayagında olsunnn allahın izniyle:KK6::KK6::KK6:

sevbebek senin için çokk üzüldüm canım cok cok gecmiş olsunn Allah yardımcın olsun rabbim bebişini birdaha senden ayırmasın yoklugunu yaşatmasın birdahakine kucagına almayı nasip etsin inşallah

Amin hepimize nasip eysin guzel dileklerin icinde sagol tatlim

kız nisan bebişin 1 grammış daha ,yerim onu ben bi lokmada :KK56:içimden kız geçiyor hayırlısı rabbimden inş:emir_bebek:..kalp atışları varya acayip gürültülü bişey ,takır tukur noluyo yaw bu seste ne diyceksin hazır ol :)):KK1:

Ya teyzesi küçücük daha benim badem şekerim :21:evet hayırlısı canım eli ayağı düzgün olsun hayırlı evlat olsun kız erkek farketmez, acaip heyecanlıyım gelmeyecek bu cumartesi :KK1:

Son düzenleme:
duyacaksın inşallah canım benim. şştt kız görmezden gelme bak istiareye yatırcaz seni bizim bebişlerle ilgili :KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

Görmezden gelirmiyim ben hiç sizi isteyin yatayım kuzum..Ama hepiniz için dua ediyorum canım arkadaşlarım :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19:

Ya teyzesi küçücük daha benim badem şekerim :21:evet hayırlısı canım eli ayağı düzgün olsun hayırlı evlat olsun kız erkek farketmez, acaip heyecanlıyım gelmeyecek bu cumartesi :KK1:

canım ne güzel yazmıssın sen oyle yazınca içim kıpır kıpır oldu birden bende düşündüm bebeğime badem şekeri dediğimi Allah sağlıklı ve hayırlı bir bebek bana ve isteyen herkese nasip etsin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım ne güzel yazmıssın sen oyle yazınca içim kıpır kıpır oldu birden bende düşündüm bebeğime badem şekeri dediğimi Allah sağlıklı ve hayırlı bir bebek bana ve isteyen herkese nasip etsin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Amiiiiinnn canım en kısa zamanda inşaallah :21: vakit ve saatini bekliyodur annesi :116: :116: :116: :116: :116:

canım hayırlı olsun:KK9::KK9::KK9::KK9: Allah kucağına almayı nasip etsin bak ne geldi aklıma ayağının altına ismimizi yaz bari hastaneden çıkmadan da silmeye çalış :))):KK54:

bu çok hoştu:) dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.
İğdeçiçeği ara sıra değil hep dua ederim canım rabbim gönlünüze göre versin inş.

alttan ultrasonla görünür ancak benim drum yaklaşık 2 ay beni hep alttan muayene etti ,daha net görülebildiği için ,sonra karına geçti ,benim hep hevesimdi karından ultrason :KK1:2 ay tattırmadı hatun bana o duyguyu :KK1:

Eylül dün karnımdan baktı..Öyle korktum ki alttan bakıcak diye...6 ay önce ilk defa kadın doğuma gitmiştim ve ilk defa alttan muayane olmuştum çok fena:KK43:...düşünsene ben 9 ay kasılma yaşadım zaten onun üstüne alttan muayane..hala korkuyorum o yüzden:KK43:

berkuncan senın belirtilerin nasıl heralde en yakın zamanda sen varsın
Canım benim bende pek belirti kalmadı desem hafiften göğüslerim acıyor onun dışında az miktar akıntı başka hepsi uçtuuuuu gitiiii :KK1:
Anatolya tşk ederim canım inş....kan sonucum da çıkmış dr la konuştum da arkadaşlar daha birkaç günlükmüş...kanaman olursa düşük demektir gelmene gerek yok ama bir sorun olmazsa 10 gün sonra gel dedi....benim son tarih 28 kasımdı...ben olursa 1 aylık olmuştur diyordum ama daha birkaçgünlük dedi.
Canım benim çok sevindim allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin çok öptümmm :nazar:
Bende öğrenir öğrenmez hemen gitmedim 5 haftalıkken gittiğimde doktor karnımdan baktı gördük keseyi alttan bakar diye çok korkuyodum,cumarteside Allah ın izniyle kalpçiğinin sesini bi duysam :KK16:
Tıkı tıkır tıkır tıkır bak sen bando takımı gibi atacak onun o küçücük yüreği hemde annesi babası için.....
Kızlar herşey dün gece başladı, gece uyuyamadım, dön sağa dön sola kalktım yataktan, bişi de yok öylesine uyuyamadım. Sonra kendimi mutfakta buldum her zaman olduğu gibi. :)) Bizim kızın çokellasını kaşıklamaya başladım bir yandan da canın tatlı çekerse neyin olur diye hayal kurmaya başladım. Ah salak kafam adete yakın canın tatlı çekerse neyin olacak kırmızı kartın olur. Sonra yattım. Sabah ateşim 4 derece düşmüş, ve göğüslerim sönmüş balon gibi, öylesine moralim bozuldu ki, okula geldim ve 2 saat sonra geldi kırmızılar. Bu ne ya her ay bari adet günü gelse bir test yapsam 2.çizgiyi gördüm, göremedim desem, sonra 2 damla kanı yerleşme zannetsem offffff yaa bu umutlara bile vaktim olmuyor bende iş bitti herhalde kızlarr. :KK43:((((((:-)43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Ablaaaaa yapma yaaa ben çok umutlanmıştım bu aydan çok üzgünüm sanırım bu ay bende fos çıkacammmm......

Son düzenleme:
An itibariyle yapmış olduğum testteki kocamn tek kırmızı çizgi bana bende ona bakmakatayım sanırım bu ayda işlem başarırız :KK1: ne yapalın vercek olan güzel rabbim biraz daha zamanı var diyorki bakalım....Üzgünmüsün derseniz üzgün değilde buruk diyebilirim hakkımızda hayırlısı diyorum ama daha bat yarın bide ne gelen var ne giden belki geç döllenme olmuştur diyerek kendimi bir gece daha avutayım bari :KK1:

berkuncan sağol canım...inş. sizden de alırız böyle haberler....

canım şu tek msjla birden fazla alıntıyı nasıl yapıyorsunuz anlatır mısın

berkuncan sağol canım...inş. sizden de alırız böyle haberler....

canım şu tek msjla birden fazla alıntıyı nasıl yapıyorsunuz anlatır mısın
Aminnn canım inşallahhhh
Hani cevap yazmak istediğin mesajların altında alıntı ile cevap yazıyorya canım onun hemen yanında küçük bir işaret var ona tıklıyorsun başka varsa cevaplamak istediğin onada tıklıyorsun en sonunda konuya cevap ver butonuna basınca zaten hepsi karşına çıkıor aralarına yazınca bu şekilde oluyor

Alıntı ile cevaplanın yanındakine tıkla canım :KK34:

Aminnn canım inşallahhhh
Hani cevap yazmak istediğin mesajların altında alıntı ile cevap yazıyorya canım onun hemen yanında küçük bir işaret var ona tıklıyorsun başka varsa cevaplamak istediğin onada tıklıyorsun en sonunda konuya cevap ver butonuna basınca zaten hepsi karşına çıkıor aralarına yazınca bu şekilde oluyor

Oldu sanırım kızlar sağolun...cahillik de başa bela:)

vayy sizi karabataklar :KK20:akşam olunca sıvışın gece benden habersiz muhabbetin beline vurun ,insan bi haber verir :KK9:
günaydın kızlarrr ,bata son 3 gün :KK1: dımdım dımdım dımdım heyacan dorukta :KK1:

anatolya hadi yapalım şu işi özel mesajla :KK34:

vayy sizi karabataklar :KK20:akşam olunca sıvışın gece benden habersiz muhabbetin beline vurun ,insan bi haber verir :KK9:
günaydın kızlarrr ,bata son 3 gün :KK1: dımdım dımdım dımdım heyacan dorukta :KK1:

Yaaa ben fosss çıktım dırttt çıktım sanırımmm :KK1:

o 3 günler 3 ay gibi geçiyor ya...ama oyalancak şeyler bulmak lazım canım...senin 2.bebek dimi olursa inş.??

X