Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

selam arkadaşlar bende uğrasıyorum bu ay ...

tabi ben 5 yıl 6 aydır uğrasıyorumda.... neyse

yumurta takibine başladım klomenle

eşimde dna hasarı vardı

şimdi proxeed ve klomen kullanıyo faydası olmuştur inşallah

bende kullanıyorum

ALLAH cc hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı uğurlu akıllı fikirli tatlımı tatlı güzelmi güzel bebişler nasip etsin inşallahh..........

selam ve dua ile...

hee bide fındığın kilosu 30 liramı :KK53: kavrulmamış yemiyolarmı burda en pahalısı 14 lira kavrulmamş arkadaş

kavrulmuşu zate fayda etmiyo diye biliyorumm

Gecmış olsun ay bende adet olacam sanık ama bı yandan da umut hala var ama benım de dıyet ve yürüyüşe ihtiyacım var[/QU
İnşallah olmayız.Olursak da "Hamilelik Beklerken Adet olduğu İçin Diyet ve Spora Başlayanlar" diye bir konu açarız.:KK9: Şaka bir yana beklemek çok sinir bozucu.Hele ara ara korku efekti veren adet belirtileri yok mu? Tam "Evet adet olacağım." diyorsun, hooop her şey normale dönüyor. 5-6 saat veya 1 gün geçiyor, yine adet belirtisi yine normale dönüş...Neyse az kaldı az.Ak koyun kara koyun belli olacak birkaç gün içinde.Canımız sağ olsun.Biz de kilolarımızdan kurtulacağız olmazsa, fena mııı?

evet ya en azından zayıflarız forma gırerız.:KK52::KK52::KK52::KK52:

su 8 aralık gelsede sonucları gorsek

Gecmış olsun ay bende adet olacam sanık ama bı yandan da umut hala var ama benım de dıyet ve yürüyüşe ihtiyacım var[/QU
İnşallah olmayız.Olursak da "Hamilelik Beklerken Adet olduğu İçin Diyet ve Spora Başlayanlar" diye bir konu açarız.:KK9: Şaka bir yana beklemek çok sinir bozucu.Hele ara ara korku efekti veren adet belirtileri yok mu? Tam "Evet adet olacağım." diyorsun, hooop her şey normale dönüyor. 5-6 saat veya 1 gün geçiyor, yine adet belirtisi yine normale dönüş...Neyse az kaldı az.Ak koyun kara koyun belli olacak birkaç gün içinde.Canımız sağ olsun.Biz de kilolarımızdan kurtulacağız olmazsa, fena mııı?

Aynen ya. Beğendım başlığını ama yıne de hamıle olalım

günaydınnn kızlar sizlere güzel haberlerle dönmek ..topiğin ilk hamişi olmak isterdimm ancakk bu sabah itibariyle kırmızı kartı yemiş bulunmaktayımm geçen ay olduğu gibi bu ayda tüm belitirtiler fos çıktı hakkımızda hayırlısı :KK43::KK43::KK43: kalan arkadaşlara başarılar diliyorumm:KK49::KK49::KK49:

ya yeşil kart görelim artık yahu. ne bu kırmızı kart kırmızı kart. Rabbim yakında hepimize hamile kalıp bebeksahibi olmayı nasip eder inşallah.

selam arkadaşlar bende uğrasıyorum bu ay ...

tabi ben 5 yıl 6 aydır uğrasıyorumda.... neyse

yumurta takibine başladım klomenle

eşimde dna hasarı vardı

şimdi proxeed ve klomen kullanıyo faydası olmuştur inşallah

bende kullanıyorum

ALLAH cc hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı uğurlu akıllı fikirli tatlımı tatlı güzelmi güzel bebişler nasip etsin inşallahh..........

selam ve dua ile...

hee bide fındığın kilosu 30 liramı :KK53: kavrulmamış yemiyolarmı burda en pahalısı 14 lira kavrulmamş arkadaş

kavrulmuşu zate fayda etmiyo diye biliyorumm

canım ben de aynı senin gibi 5 yıldır uğraşıyorum bebek için. benimki daha çok yanlış doktor seçim oldu. İnşallah yakın zamanda bizler de o güzel annelik duygusunu tadabiliriz.

8 aralık mı ne mutlu sana ki 2 günün kaldı bizim 20 aralık:KK43: nasıl gelecek bilmiyom

Ay evet ya benimde BAT 20 Aralık daha döllenme olacak da tüplerden rahme geçecek de günde 1500 kere kendini dinleyip hah tamam bu hamilelik belirtisi deyip sonra yok yok adet olcam galiba denecek de Offffffff da Offfffffff :KK52:

canım allah gönlüne göre versinn ama cok cok erken yaptırmıssın bilimsel olarak bile bu tarihte cıkması mumkun degıl cünkü yeni adete 14 -16 gun kala yumurtlamış olsan bile 9 gun cokk erken çünkü yumurtan daha döllenecek... rahme yerleşecek... sonra kana hormon salımına başlaycak.... butun bunların olması içinn bir süre gerekli ...en erken adet gununde yada tahmini gününün 1-2 gun oncesınde öğrenebilirsin diye biliyorumm araştırmalarıma gore bence 3 kalada yaptırma tam adet güünde yaptrı cok dayanamazsan tabı sen bilrisin
Canım benim regl günüm gelmeden test yapıp eğer varsa iğne vurunmak zorundayım.. 2 düşüğüm oldu bugüne kadar..biri 5 haftalık , diğeri 10 haftalık.. doktorumda eğer olma ihtimalini düşünüyorsan regl gününün geçmesini beklemeden test yaptır pozitifse hemen gel iğne vurucam dedi.. düşüğü önleyici iğne.. ve hamileliğim boyuncada hergün kendime insilün gibi olan iğnelerden vurucam büyük ihtimalle.. Ama hiç gözümde değil inan.. Hergün iğnede vuracak olsam 9 ay boyunca yatacak dahi olsam razıyım.. bebişimi kucağıma alayım yeter.. :)

dün kan testi yaptım arkadaslar bthcg 4,76 cıktı adetime dunden itibaren 5 gun vardı, ihtimal varmı hamile olabilir miyim

kızlar maalesef bende bu ay patladım hamıle degılımmm:KK43::KK43::KK43::KK43:cok uzuldum ya akşam esım daha cok uzuluyor hayırlısı olsun tabı kısmet o göbüş elbet bır gun bebiş dolacak :KK43::KK43::KK43::KK43:
bu ayda bebiş umuduna elveda:KK5::KK5::KK5::KK5:

kızlar maalesef bende bu ay patladım hamıle degılımmm:KK43::KK43::KK43::KK43:cok uzuldum ya akşam esım daha cok uzuluyor hayırlısı olsun tabı kısmet o göbüş elbet bır gun bebiş dolacak :KK43::KK43::KK43::KK43:
bu ayda bebiş umuduna elveda:KK5::KK5::KK5::KK5:

Canım 8 aralık değilmiydi? Neden böyle erken oldu,hiç canını sıkma canım demekki bu ay olması senin içinde bebişin içinde hayırlı değilmiş öyle düşün Rabbim bilir zamanını tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize...

aslında 6 aralıktı ama gecen ay 8 aralık olunca bende 8 aralıkta olur bu ay dıye dusunmustum oyle tabı hayırlısı olsun ınsan genede uzuluyor ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
kısmet ama ben topiciği cok sevıyorum hamıle olmasamda bu topiği takıp edecem başka ınsanların sevıncıyle mutlu olurum artık
eee diyete başlayacak olan arkadaşlar nerde ne zaman başlıyoruz dıyete kızlaaar :KK1::KK1:

aslında 6 aralıktı ama gecen ay 8 aralık olunca bende 8 aralıkta olur bu ay dıye dusunmustum oyle tabı hayırlısı olsun ınsan genede uzuluyor ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
kısmet ama ben topiciği cok sevıyorum hamıle olmasamda bu topiği takıp edecem başka ınsanların sevıncıyle mutlu olurum artık
eee diyete başlayacak olan arkadaşlar nerde ne zaman başlıyoruz dıyete kızlaaar :KK1::KK1:

Tabikisi öyle bırakıp gitmek yok üzüntüyüde sevincide beraber paylaşıcaz canım başımızın üzerinde yerin var :KK34:

aman aman ınş guzel haber alırız :KK64:
daha alamadık guzel haber yaaa gormeyız su kırmızıları:18::18::18:

olsun canım üzülmek yok yola devam:)))
diyet mi dedin sen valla ben varım şu incir kürü bal kürü derken valla kilo almışım :KK43:(( ama çalışmalar devam ederken yapmak doru olur mu acaba?

diyet mi dedin sen valla ben varım şu incir kürü bal kürü derken valla kilo almışım :KK43:(( ama çalışmalar devam ederken yapmak doru olur mu acaba?

Mideden rahatsızlığınız yoksa elma sirkesiyle ılık su için kızlar aç karınla bide yatrken 1 çorba kaşığı elma sirkesi bir bardak ılık su tadı kötü gelirse bal katın ama ben denemiştim bir ara bende kaptırmışım 4-5 kilo fazlalığım vardı onunla verdim,birde ben balla içememiştim nefes almadan dikiverin :KK1:

napayım bebişer nazlı hemen gelmıyor barı zayıf bır sekılde hamıle kalalım dıkkatli beslenırız incir kurunu duymamıştım

Mideden rahatsızlığınız yoksa elma sirkesiyle ılık su için kızlar aç karınla bide yatrken 1 çorba kaşığı elma sirkesi bir bardak ılık su tadı kötü gelirse bal katın ama ben denemiştim bir ara bende kaptırmışım 4-5 kilo fazlalığım vardı onunla verdim,birde ben balla içememiştim nefes almadan dikiverin :KK1:

evet elma sirkesi cok guzel balla karıstırınca hemde mıdeyı cok rahatlatıyor limonata gıbı oluyor buna başlayayım ben en ıyısı bebişede devam ederiz keske olaydı

:KK25::KK25::KK25:

Benim de BAT 11 i kızlarr sanırım ben mantar oldum tekrar,eşime de geçirmişim şimdi tedavi olucaz
o başladı bende p.tesi randevu aldım jinekologtan
zaten adet ağrılarımda başladı hafiften :KK19:
Bi dahaki ay diyet mi yapıyoruuzz ben zaten 45 kilocukum :KK1:

X