Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Arkadaşlar merhaba,bugün katıldım siteye.ne kadar güzel herkes paylaşmış yaşadıklarını bende hemen katılayım dedim.allahım hepimizin gönlüne versin inş.allahım çocukla imtihan etmesin hiçbirimizi.yeni olduğum için başlık falan acmadım nasıl olması gerekiyo bilmiyorum..:)

Kızlar ben cuma gunü kırmızıları gördüm ve artık Mayıs'a kadar ara veriyorum eşimin tayın durumuna göre karar vereceğiz

Arkadaşlar merhaba,bugün katıldım siteye.ne kadar güzel herkes paylaşmış yaşadıklarını bende hemen katılayım dedim.allahım hepimizin gönlüne versin inş.allahım çocukla imtihan etmesin hiçbirimizi.yeni olduğum için başlık falan acmadım nasıl olması gerekiyo bilmiyorum..:)

Allah senin de gönlüne göre versin umarım burası hepimize uğur getirir :KK49:

yılın son ayında inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.7 aydır bebiş için çalışıyoruz ama bir türlü sonuç alamadık.bir sürü hastalık geçirdim.arkadaşlarımız bizden sonra bebek istemeye başladılar hepsi hamile.herkes bu kadar kolay hamile kalınca insanın içinde burukluk oluyor.RABBİM isteyen herkese en tez vakitte bebişler nasip eder inşallah
bu arada benim beklenmeyen adet tarihim 14 aralık

Canım hoşgeldin topiğimize :KK3: adet tarihini söyle senide ekliyim :KK49:

yılın son ayında inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.7 aydır bebiş için çalışıyoruz ama bir türlü sonuç alamadık.bir sürü hastalık geçirdim.arkadaşlarımız bizden sonra bebek istemeye başladılar hepsi hamile.herkes bu kadar kolay hamile kalınca insanın içinde burukluk oluyor.RABBİM isteyen herkese en tez vakitte bebişler nasip eder inşallah
bu arada benim beklenmeyen adet tarihim 14 aralık

hoşgeldin aramıza bnm de yedi ay:KK43:( uarım son ayımız olur hepimizinde canım:KK9::KK9:

canlarım bir yılı daha "anne" olamadan bitirmiş bulunmaktayım.. :KK14:

yeni bir yıl, yeni umutlar getirir mi bilmiyorum..
ama şu an için tükenmiş durumdayım..:KK14::KK14::KK43::KK43:

umarım sizlerden güzel haberler gelir..

canım siz ne zorluklara göğüs germişsiniz. Rabbim mükafatını verecek inşallah. az daha sabredin ne olur. ümidinizi kesmeyin sakın.
inşallah canımm

neler yaptın peki benim 2 aşılamam birde tüpüm var
hatta geçen ay için aşılama planlamıştık 3-4 ay evvelinden
ama dna hasarı çıkınca doktor aşılama yapıtrmayın dedi

proxed kullanıyoz
eğer olursa normalde olur
yok olmazsa bi kaç ay sonta tüp için gelin tekrar dedi

hadi inşALLAH

benim sadece 1 tüp denemem oldu. 1 klomen denemem var. malesef doktor yumurtalık takibi yapmadığı için hormonlarım allak bullak oldu.hormonal bozukluk olduğu için 2.tüp deneyemedik. şimdi hormonları düzeltmeye çalışıyorum.mustafa eraslanın ürünlerini deniyorum şimdi. hormonlar düzelirse 2. tüpü deneyeceğim inşallah.

kızlar bende geldim. adetimin 7. günü perşembe doktora gittim 4 tane yumurtam varmış bu ay, en büyüğü 9.1 mm biri içlerinden olgunlaşıp çatlayacakmış doğal yolla gebe kalma şansın çok yüksek dedi bir problem yokmuş 5 gün sonra yine gel bi bakalım dedi .:emir_bebek:

Canım üzüldüm senin için.Diyet için son günler.Beklemedeyim şu an.Adet olursam başlayacağım.Birkaç gün bekleyeyim.Eğer gebelik varsa miniğe de yetersiz besin göndermemiş olayım.Of zaman ooooffff! Bizi yıllarca kandırmışlar yatacağız kalkacağız, yatacağız kalkacağız sabah olacak diye.Vakit geçmiyor bir türlü.Yarın ya da pazartesi belli olacak akıbetim.

ınş hamılesındırde dıyete gerek kalmaz ve halayları cekeriz:KK64::KK64: ben başlıcam bugun dıyete ıçımden bı ses ocaktada bebiş haberi alamayacakmışım gıbı gelıyor o yuzden sıkı bır dıyete başlıcam becerebılırsem tabı boğazımı tutmayı :KK1::KK1:

Canım hoşgeldin topiğimize :KK3: adet tarihini söyle senide ekliyim :KK49:
beni eklemiyor musun :KK43:21 aralık
canım siz ne zorluklara göğüs germişsiniz. Rabbim mükafatını verecek inşallah. az daha sabredin ne olur. ümidinizi kesmeyin sakın.

benim sadece 1 tüp denemem oldu. 1 klomen denemem var. malesef doktor yumurtalık takibi yapmadığı için hormonlarım allak bullak oldu.hormonal bozukluk olduğu için 2.tüp deneyemedik. şimdi hormonları düzeltmeye çalışıyorum.mustafa eraslanın ürünlerini deniyorum şimdi. hormonlar düzelirse 2. tüpü deneyeceğim inşallah.

hayırlısı olsun hakkında inşallah ,eşinin durumu nedir

Son düzenleme:
Kızlarr daha 10 gün var ama benim kasıklarım ağrıyor ve göğüslerim şişti, yine uyduruyorum herhalde artık belirtiler son adetin ilk gününe kaymaya başladı, bebek istemeden önce sanki hiç göğüslerim şişmez, kasıklarım ağrımazdı. Adet beliritsi de hiç yaşamazdım, herhalde kendimi dinlemediğim için anlamıyordum. Hani içine doğar diyorlar ya kendimi dinliyorum, ama her ay içime doğuyor. Doğmasa adet olana kadar umut edebilirmiyim. Bakalım bu ay ne olacak. Öbür taraftan evde kızım var ya öyle canımız isteyince çalışma da yapamıyoruz. Zaten işte çalışıyoruz bir de hafta içine gelmiyor mu yumurtlama günü Allahım uyuklaya uyuklaya icraat yapıyoruz. Kendi kendime diyorum zaten bebek senin neyine yaş gelmiş 41'e otur köşende çıkarma sesini. Sonra öbür ay yine umutlanıyorum rüya görsem bir ses bana devam et ya da kapat bu konuyu dese ben de bilsem. Benden size tafsiye bebişleriniz doğduktan 1 yıl sonra başlayın 2.nin çalışmalarına zaten ancak tutturuyoruz. :KK43:

kızlar bende geldim. adetimin 7. günü perşembe doktora gittim 4 tane yumurtam varmış bu ay, en büyüğü 9.1 mm biri içlerinden olgunlaşıp çatlayacakmış doğal yolla gebe kalma şansın çok yüksek dedi bir problem yokmuş 5 gün sonra yine gel bi bakalım dedi .:emir_bebek:

hadi bakalım gelsin artık bebişler hayırlı haberlerini bekliyoruz :))

Kızlarr daha 10 gün var ama benim kasıklarım ağrıyor ve göğüslerim şişti, yine uyduruyorum herhalde artık belirtiler son adetin ilk gününe kaymaya başladı, bebek istemeden önce sanki hiç göğüslerim şişmez, kasıklarım ağrımazdı. Adet beliritsi de hiç yaşamazdım, herhalde kendimi dinlemediğim için anlamıyordum. Hani içine doğar diyorlar ya kendimi dinliyorum, ama her ay içime doğuyor. Doğmasa adet olana kadar umut edebilirmiyim. Bakalım bu ay ne olacak. Öbür taraftan evde kızım var ya öyle canımız isteyince çalışma da yapamıyoruz. Zaten işte çalışıyoruz bir de hafta içine gelmiyor mu yumurtlama günü Allahım uyuklaya uyuklaya icraat yapıyoruz. Kendi kendime diyorum zaten bebek senin neyine yaş gelmiş 41'e otur köşende çıkarma sesini. Sonra öbür ay yine umutlanıyorum rüya görsem bir ses bana devam et ya da kapat bu konuyu dese ben de bilsem. Benden size tafsiye bebişleriniz doğduktan 1 yıl sonra başlayın 2.nin çalışmalarına zaten ancak tutturuyoruz. :KK43:

ay çok hoşsun valla, çok güzel açıklamışsın:))) hafta içi gerçekten bende zorlanıyorum yaş 26 olmasına ve henüz iki yıllık evli olmama rağmen :KK43:((((
biz birincileri bir yakalasaydık ben 1,5 sene sonra ikinciyi istiyorum aslında ama iş ilkini tutturmakta :KK1:
bende her ay 10 gün kala bir sürü belirti yakalardım bu ay beni umutlandıracak belirtim bile yok yahuuuu :KK43:belirti de güzelmiş sonu hep hüsran olsa da bu ay yumurtlamadım sanırım öle bir gün ağrım bir gün akıntım oldu ikiside gayet kısa sürdüve ikiside farklı günlerdeydi şaştım vallahii:KK52:

X