Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Benim de BAT 11 i kızlarr sanırım ben mantar oldum tekrar,eşime de geçirmişim şimdi tedavi olucaz
o başladı bende p.tesi randevu aldım jinekologtan
zaten adet ağrılarımda başladı hafiften :KK19:
Bi dahaki ay diyet mi yapıyoruuzz ben zaten 45 kilocukum :KK1:

sen bızı takıp et ozaman dıyet yapma zaten cok zayıfsın ben asla olamam 45 kılo :KK50:

Mideden rahatsızlığınız yoksa elma sirkesiyle ılık su için kızlar aç karınla bide yatrken 1 çorba kaşığı elma sirkesi bir bardak ılık su tadı kötü gelirse bal katın ama ben denemiştim bir ara bende kaptırmışım 4-5 kilo fazlalığım vardı onunla verdim,birde ben balla içememiştim nefes almadan dikiverin :KK1:

bunu deneyeceğim miğdem sinyal vermez umarım :)))

Canım benim regl günüm gelmeden test yapıp eğer varsa iğne vurunmak zorundayım.. 2 düşüğüm oldu bugüne kadar..biri 5 haftalık , diğeri 10 haftalık.. doktorumda eğer olma ihtimalini düşünüyorsan regl gününün geçmesini beklemeden test yaptır pozitifse hemen gel iğne vurucam dedi.. düşüğü önleyici iğne.. ve hamileliğim boyuncada hergün kendime insilün gibi olan iğnelerden vurucam büyük ihtimalle.. Ama hiç gözümde değil inan.. Hergün iğnede vuracak olsam 9 ay boyunca yatacak dahi olsam razıyım.. bebişimi kucağıma alayım yeter.. :)

hımm anladım canımm allah kolaylık versin canım olsunnn sen genede allahtan hayırlısı dile rabbim inşşalah iğne vurulmadan bebeğini kucagına alamayı nasipe eder bizede inşallah

kızlar maalesef bende bu ay patladım hamıle degılımmm:KK43::KK43::KK43::KK43:cok uzuldum ya akşam esım daha cok uzuluyor hayırlısı olsun tabı kısmet o göbüş elbet bır gun bebiş dolacak :KK43::KK43::KK43::KK43:
bu ayda bebiş umuduna elveda:KK5::KK5::KK5::KK5:

canımm yaa üzülme kısmet değilmiş herhalde bu ay patlamalrı peş peşe yaşadık inşallah bidaki aya peşpeşe hamile oldugumuz haberini veririzzz

canlarım bir yılı daha "anne" olamadan bitirmiş bulunmaktayım.. :KK14:

yeni bir yıl, yeni umutlar getirir mi bilmiyorum..
ama şu an için tükenmiş durumdayım..:KK14::KK14::KK43::KK43:

umarım sizlerden güzel haberler gelir..

Son düzenleme:
canlarım bir yılı daha "anne" olamadan bitirmiş bulunmaktayım.. :KK14:

yeni bir yıl, yeni umutlar getirir mi bilmiyorum..
ama şu an için tükenmiş durumdayım..:KK14::KK14::KK43::KK43:

umarım sizlerden güzel haberler gelir..

Hayır tükenmek yok yeni yıl yeni ümitler demek, bence seninki yeni yılda annesinin göbüşüne düşmek istiyor. Sakın moralini bozma lütfen bebeğin birgün gelecek ve O geldiğinde güçlü ve sağlıklı bir anneye ihtiyacı olacak...

dün kan testi yaptım arkadaslar bthcg 4,76 cıktı adetime dunden itibaren 5 gun vardı, ihtimal varmı hamile olabilir miyim

Evett bence var ama yine de bekleyelim halay çekmek için, geç döllenme muhtemelen veya bünyeden bünyeye değişiyor. Şimdi adet günü git tekrar yaptır, şimdiden tüm dualarım seninle umarım güzel haberlerini alırız. :KK49:

Ben de kilo almaya çalışıyorum ama :KK19: en son tartıda 49 görmüştüm ilerisine gidemedim

Ben hiç 49 kilo oldum mu hayatımda hatırlamıyorum sanki birden 60-70 ve daha fazlasına geçtim gibi geliyor. Hep diyet yaptım hayatımda yani yapmaya çalıştım, verdim-aldım, verdim-aldım şunu da demek istemiyorum su içtim yaradı yok öyle bişi baklavaları çifter çifter attım ve kilo aldım. Kilo almaya çalışmak da böyle bişi herhalde ben zayıflamak için ne hissediyorsam sen de kilo almak için aynı şeyi hissediyorsundur. Umarım sağlıklı ve istediğin kiloda bir anne olursun. :KK49:

aslında 6 aralıktı ama gecen ay 8 aralık olunca bende 8 aralıkta olur bu ay dıye dusunmustum oyle tabı hayırlısı olsun ınsan genede uzuluyor ya :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
kısmet ama ben topiciği cok sevıyorum hamıle olmasamda bu topiği takıp edecem başka ınsanların sevıncıyle mutlu olurum artık
eee diyete başlayacak olan arkadaşlar nerde ne zaman başlıyoruz dıyete kızlaaar :KK1::KK1:

Canım üzüldüm senin için.Diyet için son günler.Beklemedeyim şu an.Adet olursam başlayacağım.Birkaç gün bekleyeyim.Eğer gebelik varsa miniğe de yetersiz besin göndermemiş olayım.Of zaman ooooffff! Bizi yıllarca kandırmışlar yatacağız kalkacağız, yatacağız kalkacağız sabah olacak diye.Vakit geçmiyor bir türlü.Yarın ya da pazartesi belli olacak akıbetim.

Ha bu arada diyet yapmıyorum; ama yürüyüş yapıyorum.Pazartesi 1 saat, perşembe de 45 dk yürüdüm.Abur cubura da dikkat edince bu hafta neredeyse 1 kilo vermişim.Egzersiz şart!Canlanın kızlar!:KK76::KK64:

Hayır tükenmek yok yeni yıl yeni ümitler demek, bence seninki yeni yılda annesinin göbüşüne düşmek istiyor. Sakın moralini bozma lütfen bebeğin birgün gelecek ve O geldiğinde güçlü ve sağlıklı bir anneye ihtiyacı olacak...

canım belki bikaç gün ya da bikaç hafta sonra ben de bu şekilde geleceğe umutla bakacam..
ama son 4 gündür ağlamaktan gözlerim şişti.. :KK50::KK50:
inanır mısın eşim sağ tarafımda oturuyorsa ben sol gözümle ağladım ..
onu üzmemeye o kadar şartlamışım ki kendimi..
gözyaşlarım bile benden bağımsız akıyo.. :KK14::KK14:

canım belki bikaç gün ya da bikaç hafta sonra ben de bu şekilde geleceğe umutla bakacam..

Canım benim sana bir tanıdığımdan bahsetmek istiyorum, gençkızlığında savaştığı kanseri yenip rahminde yüzlerce kistlerle boğuşup geç bir yaşta evlendi. Rahim kistleriyle boğuşmaya devam ederken hamile kaldı ikiz bebeklerini 5.5 aylıkken düşürdü doktorlar çok ümitsizdi, sonra tüp bebek denedi 9 ay boyunca hiç kalmadan hastanede yattı ve ikizlerine kavuştu rahmi o kadar kötüymüş ki doktor bir mucize diye doğumdan çıkmmış. O sadece inandı ve istedi hiç umudunu yitirmedi, inan bana bu kişi benim çok yakınım ailede hepimiz umutsuzduk ve Onun boşuna uğraştığını düşünüyorduk ama O bizlere inancını yitirmezsen herşeyin olabileceğini gösterdi. Llütfenn sadece umudunu yitirme :KK16:

Selam kizlar,her kese ve kendime de bebis dilerim :) beni de liseye ekler misiniz bat 13 aralik.Ya ben hiss ediyorum aslinda hamileyim insallah yanilmiyorumdur.

canım ben de aynı senin gibi 5 yıldır uğraşıyorum bebek için. benimki daha çok yanlış doktor seçim oldu. İnşallah yakın zamanda bizler de o güzel annelik duygusunu tadabiliriz.
inşallah canımm

neler yaptın peki benim 2 aşılamam birde tüpüm var
hatta geçen ay için aşılama planlamıştık 3-4 ay evvelinden
ama dna hasarı çıkınca doktor aşılama yapıtrmayın dedi

proxed kullanıyoz
eğer olursa normalde olur
yok olmazsa bi kaç ay sonta tüp için gelin tekrar dedi

Selam kizlar,her kese ve kendime de bebis dilerim :) beni de liseye ekler misiniz bat 13 aralik.Ya ben hiss ediyorum aslinda hamileyim insallah yanilmiyorumdur.

hadi inşALLAH

Ay daha 12 gün var BAT'a 20 Aralık geçmez şimdi ve bende belirtiler başladı, yılbaşı süprizi olsa keşke. Fincanımda kendi kendime fal bakıyorum:)) iki tane kese gördüm anne rahminde yuh artık demeyin öyle göründü bana ikiz mi geliyor ne :) Şaka bir yana döllenme olur olmaz bilecek bir test geliştirse şu isviçreli bilim adamları çok mutlu olucam :KK37:

canımm rabbim bizede en kısa nasip etsin göbüşümüzü bebiş yüzümüzü gülücükler doldursun inşallah benim daha 2. ayım cok yeni ama inan bende cok üzülmüye başladımm bebeği olan arkdaşlarımı gördükçe icim yanmaya başladı eşime caktırmadan üzülür oldumm korkuyorum ya cokk zaman daha olmazsaa allah korusun... inşallah önümüzdeki ay bebişimiz gelir yeni bir yılla bebişimizde merhaba der inşallah bizeee aminnnnnnnnnnnnnnnnn

X