Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bu siteyi doğal yönden göğüs büyütme yöntemi ararken buldum

poisa

Bu günler de geçer ya Hu!
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
925
40
evet benim KK ile tanışmam bir gün evde yalnız nasıl bu minişler büyür bi bakalım bakalım derken yöntemleri okuyup iyice hırslanmamla oldu... ve bu sayfada aklıma yatan bi uygulamayı bulup onun malzemelerini aktardan aldıktan sonra başlayacağım gün ne hikmetse dedim ki - arkadaş bu böyle olmayacak ben protez taktırıcam !!!!
ve o gün karar verdim ben.. 1 günde. ameliyat olucam,dedim..
bu defada yine KK da meme büyütme ameliyatı ile ilgili olan tüm yazıları okuduktan sonra ve onların neşelerini, aynı gün hangi DR.a ameliytımı olacağıma da karar verdim.. ve şimdi 3 hafta sonra ameliytım var.. herşey 1 günde oldu.. hala da aktardan aldığım krem ve yağlar öle duruyo poşetiyle..

eğer imkanınız varsa şöle azçok bikaç ay biriktirmeyle elinize geçecek 2500-3000 liranız,hiç uğraşmayın derim..(bnm ameliytm 6000 liraya malolcak ama 2500 e olanlar da gayet memnunlar) ama tabii ki imkan yoksa yapıcak bişey yok.. inşallah istediğiniz sonuçları elde edersiniz

Allah herkesin gönlüne göre versin

sanki film gibi hapishaneden kurtulma gibi hissettim yazdıklarını okuyunca.yanlış anlama duygulandım sanki.ben burdan karar verdim çıkıyorum.size kolay gelsin.inşallah siz de kurtulursunuz.ayyy tam bir film gibikaydirigubbakcemile3

öyle kimseye nispet olsun filan değil he yazdıklarım aman yanlış anlaşılmasın da.. sonuçta ben de az çok mmalesef dümdüzlerdenim.. 25 yıldır bu psikolojiye de sahibim.. anasını satiyim dedim ya ne olacaksa olsun artık benimkiler de büyüsün ben de kadın gibi hissedeyim dedim napayım.. ( estetik bölümünde meme büyütme ameliyatı olanların tek söylediği bu ---- kendimi gerçek bir kadın gibi hissediyorum artık---- okuyabilirsiniz) baktım masajla haftada 1 cm mi büyüdü 2 cm mi onu beklemeye takatim yok, koyverdim gitti... Allah hepimize sabır versin zor iş walla bizimkisi zor :/

Poisa kararını yürekten kutluyorum. Boşa kürek çekmektense kısa ve net yoldan istenilen ölçülerde göğüslere sahip olmak mükemmel bir karar, bence. Bitkisel haplar, aktardan alınan otlar, karışımlar ve zaman kaybına neden olan zımbırtılar kişiyi manen yormaktan başka hiçbir işe yaramadığını koskoca formda okumuyor değiliz. Meme dokusu yeteri kadar gelişememişse, gelişmesini sağlayacak takviyelere tepki veremiyorsa yutulan haplar boşa geçen koca bir süreçle eşdeğerdir.
Geçenlerde doçentin birine çıktım kadınsal bir rahatsızlığımdan dolayı. Adama sordum meme dokusu neden gelişmez ve çaresi var mıdır diye. Bendeki meme dokusu hiç olmadığından değil, büyüklüğü beni kesmediğinden bu soruyu yönelttim. Çünkü ben geniş omuzluyum ve iri göğüsü seven bir kadınım. Evet masajla göğüs bir dolgunluk kazanıyor ama öyle istenilen ölçülere kısa yoldan ulaşılamıyor. Daha doğrusu hiç ulaşılamıyor. Büyüttüm diyenler de kandırmaca içindedir kesinlikle.
En güzeli bu konuda ün salmış doktoru bulup, gözü karartıp ameliyatla büyütmek . Ameliyattan önce de neden göğüslerim küçük diyenler hiç kadın doğumcuya gidip vakit kaybetmeden endokrinoloji uzmanına giderek en ayrıntılı detayına kadar hormonlarına baktırmalı. Kadın doğumcu beş tane test istiyorsa, diğeri 34 tane testten geçiriyor.
Böyle yazdım diye 'umudumuzu kırıyorsun buraya bunlar yazılır mı' demeyin sadece tecrübelerimi ve duyduklarımı yazarak nacizane düşüncelerimi belirtmeye çalıştım. Yoksa büyütme çabasındaki hemcinslerimin duygularını çok iyi anlıyorum.

ben de ameliyat olmak isterdim şahsen.
ama bu maddiyata dayanıyor büyük oranla.
belki boşa kürek çekmek gibi oluyor bizimki ama
insan hiç uğraşmadan da duramıyor.
neden böyle durayım ki belki büyür belki dolgunlaşır
diye emekler hep.
ne demişler allahtan ümit kesilmez

gerçekleri bize hatırlatan bir başlık olmuş iyi de olmuş.. bu gidişle ben de ilerde dayanamayıp silikon taktırabilirm ama bir yandan da doğallık en iyisidir diyorum onun da bir zararı olabilir sonuçta. harbiden bizimki zor bir durumm Allah başka dert vermesin tabii

Sady cim.. zararı olabilir mi???? ımmmmm açıkçası tartışılır bi durum bu.. ne de olsa 1-2 seneye kadar bebek düşünüyorum çok ince eleyip sık dokuyarak karar veriyorsun ameliyat tarihin kesinleştikten sonra...

ama bence bu kesinlikle maddiyatla ilgili gibi..
ama yine de başka derdimiz olmasın da.. neyse ne yine de

sonuçta vücuda yabancı bir madde giriyor küçük bir ihtimal olsa da zararı olabilir. yaptırıp da memnun kalmayan yapay görüntüsü olduğunu düşünen çok insan var. ama umarım istediğin gibi olur :)

doğru bi düşünce şöyle ki.. ben de göğüslerimi büyütmek istedim ve bunu yapmak için araştırdığım yöntemler ilk önce DOĞAL YOLLARDAN GÖĞÜS BÜYÜTME TEKNİKLERİYDİ.. ameliyatla değil. ama tüm okuduklarımdan pek çok kişi bu sayfalarda diyorduki- 1 cm büyüdü gibi, gibi mi- yoksa bana mı öyle geliyor- ya neden büyümüyor- şu şöyle bu böyle- bende ondan sonra göğüs estetiğini araştırmaya başladım ve sadece türkiyeden değil ingilizce öğretmeni oldugumdan pek çok yabancı kaynakları da araştırdım.. annem de aynı şekilde düşünerek -yabancı madde olayı- istemedi gibi oldu ama eşim izin verdiği için ben de kararımı bu yönde verdim..

evet ama haklısın umarım istediğim gibi olur ve tabii ki sizinkilerde

poisa cnm ne güzel eşin sana destek vermiş,benim eşim kesinlikle karsı işin maddiyatt boyutu da var tabiki şuanda ama ilerde de olsa tamamen karsısenağlama yani ben de cok isterdim.. doğal yollardan denemelerimin çoğu hüsran hoş zaten onları da düzenli yapamıyorum ama mafoldumben

çok sevindim adına umarım güzel olurr :)

Sady, darısı başına diyorum... walla güzel oldular,daha şişken bile çok güzeller.. darısı başına darısı başına :)

Dokununca nasıl bir his veriyor, yine aynı doğal gibi mi? :97: Ne gibi değişiklikler oldu?

arkadaşlar bildiğim kadarıyla ameliyat olduktan sonra çocuk falan olursa emziremiyorsun.benım bir akrabam ameliyat oldu ama 2 cocuktan sonra artık cocuk doğurmamaya karar verince oldu

arkadaşlar bildiğim kadarıyla ameliyat olduktan sonra çocuk falan olursa emziremiyorsun.benım bir akrabam ameliyat oldu ama 2 cocuktan sonra artık cocuk doğurmamaya karar verince oldu

Emzirmekle meme protezi arasında hiçbir bağ yoktur. Meme protezi emzirmeyi etkilemez.. Bu devirde bundan bahsetmek çok yanlış.Protezin takıldığı yer ile süt kanallarının alakası yok..

Liremcim sence evli barklı çocuk doğurmayı düşünen genç hanımlar olarak bunu araştırmadan protez taktıracak kadar deli olabilir miyiz?? tabii ki hayır.. sonuçta buna tek başına karar vermiyorsn, annen karışıyo en başta ve tabii ki eşin.. sonrasında bütün bu aklına takılanlara cvp verecek olan dr.un.. emzirmekle silikonun hiç bir ilgisi yok,kanal yerleri birbirinden farklı silikon süte hiç bir şekilde değmiyor, ayrıca silikonlu göğsü olanların olmayanlara oranla daha az sarkma yaşadığı da tıbbi bir gerçek, tabii bu hamilelikte ne kadar kilo aldığınla da ilgili .. o sebeple eğer ki sırf emzirme olayı için silikon taktırmayı düşünmüyorsan, hemen vazgeç derim..

Dokununca nasıl bir his veriyor, yine aynı doğal gibi mi? :97: Ne gibi değişiklikler oldu?

Simonee şu an ameliyattan sonraki 16. günümdeyim.. doğal kelimesini kullanmak için biraz erken bir zamandayım.. ama kullanılan marka ve protezimin şekli ( ki eğer göğsüne estetik yaptırmayı düşünmüyorsan ve daha önce araştırmadıysan bu söyliyeceklerim çok bişe ifade etmez senin için ) doğallıkta 1 numara olanlardan biri.. hiç gördün mü bilmiyorum ama 3 ay sonrasında bile benm taktırdığım marka ve şekli taktıran arkadaşların hepsinin video ve resimlerinde asla ve kat'a anlayamazsın silikon olduğunu çnkü teknoloji o kadar ilerlemiş ki eskisi gibi öle demet akalınvari top gibi bi silikon değil artık, gayet doğal ve yumuşaklar.. ama 16. günüm için bile şunu söyleyebilirim,elimden taşan kocaman göğüslerim var artık,ve 15 günde nerdeyse ameliyat olduğumu bile unuttum o kadar benimler.. ve gerçekten o boş sütyenimin içini gördükçe içimi öfke kaplardı önceden , artık sadece mutluluk sadece mutluluk :) darısı doğal yoldan estetik yoldan nerden olursa olursa başınıza inşallahhhhhhhhhhhhhhh :)

Senin adına çok sevindim. Ben de yaptırmayı düşünüyorum ama ilerde. Daha okulum bitmedi, bittikten sonra para toplayıp yaptırmayı düşünüyorum. Nerden baksan 2 sene var, o zamana kadar doğal yollarla uğraşıcam artık.
Bir de merak ettiğim, kaç bedenden kaça çıktı? Boyunu sen kendin mi ayarlattın?

geencecikkkk yaşlarınızdaa çıldırdınız mı kızlar daha yaşınız kaç başınız kaçta yok protez yok estetik diyorsunuzz cık cık cık cıııkkk!!!!!

ya arkadaşlar ben de bu doğal yöntemlerin çoğunu denedimeşim dr onun bütün uyarılarına rağmen)bir süre sonra ara kanamalar oldu neredeyse bir ay.jinekoloğuma muayeneye gittiğimde rahimde kist oluştuğunu öğrendim.ve muhtemelen bu içtiğim bitki çaylarından olduğunu söyledi.aman bence bu tür denemelerde bulunmamak lazım.bu bitki çaylarına ve bitkisel yağlara başlamadan evvel bütün hormonal teslerim normal çıktı.yani vücüdun doğal dengesine dışarıdan müdahale etmemek lazım.sanırım bu da kalıtımsal bi durum.Annemin küçük kız kardeşlerimin küçük teyzelerimin küçük onların kızlarının küçük.benim iki oğlum var ve üçüncü çocuktan sonra silikon yaptırmayı düşünüyorum.başka çaresi yok gibi görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…