Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bu siteyi doğal yönden göğüs büyütme yöntemi ararken buldum

Senin adına çok sevindim. Ben de yaptırmayı düşünüyorum ama ilerde. Daha okulum bitmedi, bittikten sonra para toplayıp yaptırmayı düşünüyorum. Nerden baksan 2 sene var, o zamana kadar doğal yollarla uğraşıcam artık.
Bir de merak ettiğim, kaç bedenden kaça çıktı? Boyunu sen kendin mi ayarlattın?

Simonee :) evet sorduğun sorulardan daha önce araştırmadığını anlıyorum :pp
boyunu sen ayarlamıyorsun yani şöyle senin istediğini yapan dr.lar da var evet ama benim Dr.um Barış Çakır öyle bir uygulama yapmıyor. senin vucut yapına en uygun olan sana en çok yakışacak olanı uyguluyor.. en kısadan şöyle diyim; benim boyum 1.72. yani hafiften uzun , ben diyordum ki gitmeden önce, herhalde şöyle 300 cc ve üzeri bi şey olur filan, bi gittim dr. a muayeneye , dr. demesin mi senin göğüs kafesin dar, sana 300 veya üzeri olmaz 280 cc olacak.. !! çok şaşırmıştım ne demek göğüs kafesim dar ama meğer öyleymiş, göğüs altı çevrem 72cm. Dr beni bi görüşte şıp diye anladı bunu ve bana en yakışacak olan bu cc yi uyguladı.. yani senin düşüncenden ziyade vucut yapın başrolde ..
75 A bol geliyordu içi boştu önceden şu an kocamanlar, normal sütyen takmak yasak sporcu sütyeni denilen önü fermuarlı demirsiz balensiz bi sütyen takıyoruz, o yüzden bilmiyorum şimdi kaç olmuştur ama 75 D takacağım kesin gibi.. bakalım zamanla görücez :KK66:

2500-3000??? boaaaaaaaa süper fiyat kim yapiyormus bu para gögüs estetigi bakim =) bu arada hayirli olsuuun

Çok sevindim gerçekten. İnşallah bir gün benim de fırsatım olur da yaptırabilirim. :26:
Resimlere nasıl bakıyoruz bu arada?

hayırlı olsun canım güle güle kullan.resimleri bende görmek isterim arkadaşlık talebini yolladım :21::KK17:

2500-3000??? boaaaaaaaa süper fiyat kim yapiyormus bu para gögüs estetigi bakim =) bu arada hayirli olsuuun

ben 2500-3000 die bişe söylemedim... o fiyata da yapanlar var hem ankarada hem anadolu şehirlerinde ama istanbulda bilmem istediğiniz kadar güzel ve doğalını o fiyata yapan var mıdır.. ben BARIŞ ÇAKIR a yaptırdım, ki bu konuda en iyilerden 1 i.. ve 5500 e yaptırdım... meme estetiği bölümünde bu konuda çok fazla ayrıntı bulabilirsiniz, isterseniz..

ben 2500-3000 die bişe söylemedim... o fiyata da yapanlar var hem ankarada hem anadolu şehirlerinde ama istanbulda bilmem istediğiniz kadar güzel ve doğalını o fiyata yapan var mıdır.. ben BARIŞ ÇAKIR a yaptırdım, ki bu konuda en iyilerden 1 i.. ve 5500 e yaptırdım... meme estetiği bölümünde bu konuda çok fazla ayrıntı bulabilirsiniz, isterseniz..

Simdi anladim =) Baris beye mail attim 6000 e yaptigini yazdi herseyide güzel bi sekilde anlatti ben kisin yaptirmayi düsünüyorum ve insallah ozamana kadar parayi biriktire bilirim

Simdi anladim =) Baris beye mail attim 6000 e yaptigini yazdi herseyide güzel bi sekilde anlatti ben kisin yaptirmayi düsünüyorum ve insallah ozamana kadar parayi biriktire bilirim

evet ocak 2011 itibariyle 6000 e yapıyor ama gerçekten değiyor.. çok azdır yani daha ameliyattan sonra 13. 20. gününde başka tekniklerle ameliyat olup da bizimki gibi doğal duran.. kimse inanmıyor silikon olduğuna ve diyorum ya daha 2-3 haftalık resimler.. 3 ay olsa 1 yıl olsa ne olur siz düşünün... bunu sağlayan uygulanan teknik ve biraz da kullanılan marka.. e tabii Dr. u da es geçmeyelim :pP

evet ocak 2011 itibariyle 6000 e yapıyor ama gerçekten değiyor.. çok azdır yani daha ameliyattan sonra 13. 20. gününde başka tekniklerle ameliyat olup da bizimki gibi doğal duran.. kimse inanmıyor silikon olduğuna ve diyorum ya daha 2-3 haftalık resimler.. 3 ay olsa 1 yıl olsa ne olur siz düşünün... bunu sağlayan uygulanan teknik ve biraz da kullanılan marka.. e tabii Dr. u da es geçmeyelim :pP

=) haha heveslendim ya hemde cok allah izin verirse kisa dogru yaptirmayi düsünüyorum

inşallah .. istediğin gibi olsun da.. dr. unu ve yöntemini iyi araştır, sonradan çok ağrılı sızılı atlatanlar olabiliyo, iyice araştır yani, imkanın varsa bi kaç dr.la da görüş bence ,hiç aklında soru işareti kalmasın..

ama tavsiye ediyorum, kas zarı altı tekniği gerçkten 1. günde ayakta olmanı sağlıyor,6. güne iş başı yapabilecek kadar iyi oluyorsun.. bu teknik süper bana göre ve çok doğal..

profilimden bakabilirsin... :) bakalım nasıl bulacaksın resimleri, hiç der misin 13. günlük ameliyatlı resimleri diye :pP

kesinlikle çok doğal sanki hiç estetik yokmuş gibi. benim daha yaşım genç ama bu gidişle büyümicek gibi. vede gerçekten çok özendim :KK62:

kesinlikle çok doğal sanki hiç estetik yokmuş gibi. benim daha yaşım genç ama bu gidişle büyümicek gibi. vede gerçekten çok özendim :KK62:

canım darısı başına diyim o zaman ne diyim.. bu konunun başında da dediğim gibi, benim de doğal yollardan büyümesi gibi bi isteğim vardı ama baktım kimsenin olmuyor yok 1 cm yok 2 cm daha fazla beklemeye takatim de yoktu o yüzden bu yolu seçtim, ben 25 yaşında yaptırdım ama 18- 20 yaşında olanlar da var...
darısı başına yanii :KK66:

canım darısı başına diyim o zaman ne diyim.. bu konunun başında da dediğim gibi, benim de doğal yollardan büyümesi gibi bi isteğim vardı ama baktım kimsenin olmuyor yok 1 cm yok 2 cm daha fazla beklemeye takatim de yoktu o yüzden bu yolu seçtim, ben 25 yaşında yaptırdım ama 18- 20 yaşında olanlar da var...
darısı başına yanii :KK66:[/QUOTE

aslında öncelikle inşallah doğal yollardan büyür baktım ki 22 23 yaşına kadar büyümüyo o zaman estetik yolu gözükür

aslında öncelikle inşallah doğal yollardan büyür baktım ki 22 23 yaşına kadar büyümüyo o zaman estetik yolu gözükür[/QUOTE]

istediğin gibi olsun da, ister estetik ister doğal, yeter ki ele avuca gelen şööle güzel göğüsleriniz olsun.. ben bazen çok yadırgıyorum:)) alışmışım 25 yıl elimi attım mı minnacık avucum kadar göğüslere, şimdi bırak avucu elimden taşıyo, toparlayamıyorum bööle, bi garip geliyo tabii, bunların hepsi benim mi ,diye:))) gülüyorum sonra kendi kendimeee...
nerden nereyeeeeeeeeeeeeeee:)))

resimlerimi görüp beğenip iltifatlarına sunan arkadaşlar, hepinize burdan tşk ediyorum... :)) umarım sizin de istediğiniz gibi olur..

ben de çok merak ettim resimleri ama göremedim arkadaşlık talebii yolladım sanırım öyle görüncek tam olarak bilmiyorum :) çok sevindim adına ben de 20 yaşındayım ama gerçekten 2-3 sene sonra düşünüyorum psikolojimi bozmaktansa.. peki şey sorcam mesela yakın çevrenden ailenden ne biliyim garipseyenler oldu mu şimdi bana deseler senin göğüslerine ne oldu şişmişler utanırım yaaa silikon yaptırdım demeye sankiii:26: :))

X