Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bu siteyi doğal yönden göğüs büyütme yöntemi ararken buldum

garipseme değil de ben utandım açıkçası babam abim bilsin istemedim o sebeple benim ailemde sadece eşim ve annem biliyor bi de en samimi 1 kız arkadaşım. çünkü istanbulda onca akrabam olmasına rağmen kimseye söyleyemediğim için kimsenin evinde kalamamış ve onun istanbula yakın bir başka şehrin ilçesindeki evinde kalmak zorunda kalmıştım, o sebeple yani... bence en iyisi çok az kişinin bilmesi .. haaa yazın denize girerken ailemin yanına tatile gittiğimde babam görecek de anlar bilmem :)) anneme de sorarsa göğüs büyütücü hap kullanmış böyle olmuş demesini söylerim napiiiim yahuuuuuuuuuuuu :)) insanın babası da bilmesin bi zahmet.. onlar öle herşeye karışmasınlar..

anladım haklısın tabii ben de kimseye söylemeyi düşünmem yaniii :)) bakalım evlendiğim zaman eşimle karar vereceğim bir durum. o sakın yaptırma demediği sürece yaptırırım yaniii :))

nasıl bi ilaçki bu? nerde satılır?

:KK70:DDDDDDDDDDDDDDDD ay sabah sabah gülmekten koptum... canım Dygu, ilaç değil tatlım ya estetik ameliyat olup göğüslerimi büyüttüm de ben, ondan bahsediyoruz.. resimlerimi görenlerle yaptığımız yorumlar kısaca..
ilaçla olmuyor bu kadar maalesef.. meme estetiği bölümüne bi fırsatın olursa bak, 21.12.2010 işte benm miladım, konulu bölümde anlatıyorum hangi ilaç olduğunu :KK70:DDD

arkadaşlar yine bi kaç kişinin yazdıklarını okuyunca...
ya bende 25 yıl bu kötü psikoloji ile uğraştım .. üniversite yıllarım nişanlılık evlilikte ilk 1 yıl hep küçük göğüslerle geçti ve artık dayanamayıp estetik ameliyat oldum..sizleri çok iyi anlıyorum..

ben burda ilk bu bölümde gezerken bir erkek şöyle yazmıştı,hangi kişinin konusuydu hatırlamıyorum da, hanımlar geçen hafta kız kardeşim estetik ameliyat ile göğüslerini büyüttü, ben de bir Dr.um.. ona yıllarca hiç bir hap veya ürünün göğüslerini hormonlarını bozmadan büyütmeyeceği anlattım ama beni dinlemedi artık kendisi pes edip ameliyat olsu ve en akıllıca ve en sağlıklı yöntemle istediğine kavuştu.. bir Dr. olarak size de aynı şeyi tavsiye ediyorum, paranızı boşa harcamayın ve psikilojinizi harap etmeyin, diye..
inşallah küç olsun çörek otu yağı olsun işinize yarar ama eğer ki biraz maddi imkanınız varsa , 2 saatte bitirin şu işi.. kocaman göğüsleriniz olsun yahuu.. walla üzülüyorum ya

resimlerimi görüp beğenip iltifatlarına sunan arkadaşlar, hepinize burdan tşk ediyorum... :)) umarım sizin de istediğiniz gibi olur..
slm peki ağrısı varmı? kontrollere gidiyormusunuz? yani kısacası kaça ve kime yaptırdınız?:KK66: bu biraz cesaret işi benim normal ama fazlasıda kötü olmaz hani diyorum:KK66:bildiğiniz bayan estetikçi varmı?:kk77:

slm peki ağrısı varmı? kontrollere gidiyormusunuz? yani kısacası kaça ve kime yaptırdınız?:KK66: bu biraz cesaret işi benim normal ama fazlasıda kötü olmaz hani diyorum:KK66:bildiğiniz bayan estetikçi varmı?:kk77:

:)) çok geniş kapsamlı sorular olmuş.. bu sorduklarına MEME ESTETİĞİ bölümünde " 21.12.2010 işte benim miladım" konulu başlıkta cvp veriyorum.. hatta bayan estetikçilere olanların da orda ayrı konuları var, benim dr.um erkek. Barış Çakır..

hiç detay düşünmedim ben, burdaki konu başlığında da yazdığım gibi 1 günde karar verdim ben estetik olmaya yine aynı gün hangi dr. a olacağmıa karar verdim ..bunda belki göğüslerimin çok küçük olmasının etkisi vardı belki seninki gibi normal olsaydılar ağrıyı sızıyı düşünürdüm ama olduğum ameliyat tekniği en en en ağrısız en sızısız ve EN doğal görüntülü yöntemdi. bunu araştırdığım gün öğrenmiştim zaten..
ne ağrı ne sızı, ameliyt oldum ve ertesi gün bitti gitti..
kontrollere gidiyrm. konyadan kalkıp 15. gün kontrolüne istanbula gittim. 1 ay sonra da 3. ay kontrolü için tekrar gidicem ki şu an bile şahaneler zaman ilerledikçe nasıl olur hiç bilmiyorum..

biraz daha büyütmek istiyorsan düşün derim :KK66:

bu forumda neredeyse her konuya cvp yazan bir arkadaş benim resimlerimi gördüğü halde ısrarla bir başka KK kullanıcısı arkadaşıma göğüsleri doğal onun, silikon değil diyormuş...

töbe yarabbim diyorum.. başka da bişey demiyorum..
yine de tşk ederim ama ne kadar doğal görünüyorlar ki, ısrar etmeye devam ediyor kaç haftadır..

kıskanma arkadaşım git sen de yaptır çok istiyorsan ne diyim ki ben şimdi sana :/

slm poisa ben de yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum doğal yoldan göğüs büyütme tekniklerini kendimce ben de bazı bitkileri ara sıra kullanıyorum dolgunluk oluyo ama sonra geçiyo. ben de zaman zaman dedim hep kendi kendime bu işin tek yolu estetik ameliyat diye.. burda yazdıklarını görünce hem senin için çok sevindim hem de kendim için estetik ameliyat düşüncesi artık daha cazip gelmeye başladı. yaşım 24 benim, belli bi birikim yapabilirsem inşallah ben de senin gibi bu işi en akıllı yoldan halletmek isterim. bilgilerinle bizi aydınlattığın için çok tşkler. bu arada ben de resimlerini görmek isterim ark isteği gönderiyorum ben de, kabul edersen sevinirim :KK34:

slm poisa ben de yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum doğal yoldan göğüs büyütme tekniklerini kendimce ben de bazı bitkileri ara sıra kullanıyorum dolgunluk oluyo ama sonra geçiyo. ben de zaman zaman dedim hep kendi kendime bu işin tek yolu estetik ameliyat diye.. burda yazdıklarını görünce hem senin için çok sevindim hem de kendim için estetik ameliyat düşüncesi artık daha cazip gelmeye başladı. yaşım 24 benim, belli bi birikim yapabilirsem inşallah ben de senin gibi bu işi en akıllı yoldan halletmek isterim. bilgilerinle bizi aydınlattığın için çok tşkler. bu arada ben de resimlerini görmek isterim ark isteği gönderiyorum ben de, kabul edersen sevinirim :KK34:

Kesinlikle işin en kestirme en akıllıca en sağlıklı yolu Estetik ameliyat olmak.. her ne kadar bazı kişiler sırf kendi egoları yüzünden estetik ameliyatı bu forumda kötülemeye çalışsa da herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor..
Dr.lar bile kendileri söylüyorlar bu işin herhangi bir hap,krem bilmem ne gibi hormonlarınızın dengesini bozan bir ürünle sonuca ulaşması mümkün değil ,diye.. Tek yolu var ameliyat olmak ,diyorlar, ki bunu estetik cerrah olmayan normal dr.lar da belirtiyor o sebeple, ne zaman ki birikimin seni tatmin eder, en güzel göğüslere o zaman kavuşursun inşallah... :KK66:

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/meme-estetigi/410038-poisa-meme-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X