Bu sevginin bedeli bize çok ağır...

Nasıl yani kiz,eşinizle aynı gün ise başladı ve aynı gün hemen sevismisler mı
Ben aldatildigim gün anladım demissiniz de eğer kız ise başlar başlamaz eşinize "pist yakışıklı öğle arasını beraber geçirmeye ne dersin" falan demediyse bu aldatilmanin bir öncesi olması lazım. Yani başta duygusal olarak bir yakinlasmislar sonra cinsellik olmuştur(cinsellik yaşadılar gibi algiladim)
Sizin de bahsetiginiz bu cinsel yakınlaşmanın olduğu gün sanırım, hanı gözünden anladiginiz. Aslında üstünden başından da anlardınız . Aldatilmanin her türlüsü iğrenç. Cinsellik yaşama boyutuna gelene dek geçen o duygusallık en çok can acıtani bence. Başka bir kıza herhangi bir duygu hissetti mı ,hissetti. İşte ondan sonra cinsellik yaşaması,aman tek günlük bir şeydir vsnin önemi kalmıyor. Yani bir anlık boşluk olayı yok bir anlık boşluk bir dakikalığına olur, başka kızla duygusal bağ ve cinsellik yaşayana dek günler geçer. Çok bosluktaydi madem ayrilsaydi . Sonra kimle ne yasayacaksa yaşasaydı. Bence pek güvenmeyin siz eşinize

Teşekkür ederim düşüncelerinize.Söylediklerinize katılıyorum.Sıkıntıyı aşamıyor.Kendi de söylüyor.Öyle bir ihtimal şu an vermiyorum.Aldattığı aylarca süregelen bir pişmanlık ve kendinden vazgeçme hissi yaşamış bir adamdan bahsediyoruz.Keza kuşku uyandıracak hiç bir durumu yok şu an.

Ben seven erkek aldatmaz olayinin dogru oldugunu dusunmuyorum.
Birine sevgi duymak herkes icin sadakat ile esdeger olmuyor bu cok net.
Herkesi kendimiz gibi gordugumuz icin esas hata orada.
Bir cok erkek/kadin var kopek gibi asigim esime diyip ayni zamanda nefsine sahip cikamayip yapip yapip pisman olan.
Ozellikle erkekler icin bir sey okumustum veya izlemistim sanirim.
Erkekler kalplerine kimseyi sokmayip sadece cinsellik yasayinca aldatiyorum algisi olusmuyormus.
Gonlume kimseyi sokmuyorum benim karim en kiymetlim ama erkek adamim sonucta diyip kacamaklari beyinleri yok sayiyor. Materyale odakli yani.

Her fırsatta eşini övdüğünün farkında mısın? şu an eşin yüzünden mutsuzsun. şu an değil, neredeyse evlendiğinden beri.. ama bunu anlatırken bile ona toz kondurmuyor, sürekli onu yüceltiyorsun. Bu nasıl bir tezattır.. Eşin dünya iyisi, dünya tatlısı, çekici,eğlenceli,ateşli v.s v.s... aynı anda hepsini barındırıyor imrenmemek elde değil. Peki sen neden mutsuzsun? Neden ağlıyorsun? Bunun sebebi eşin ama.. Ne yapalım biz şimdi?
Eşin bütün çekici özelliklerin hepsini bir bünyede barındırsa da eşini mutlu etmekten aciz biri... Kusura bakma... E böyle olunca da ne yapayım ben o kadar meziyeti.. Zaten aldatmış..Orda bitmiştir, karakter sıfırdır. Diğer özelliklerini de alsın başına çalsın. Bana faydası olmadıktan sonra...

sence sebep ne peki?

Duymak, inanmak istemiyorsunuz ama büyük bir ihtimalle ya biri var hayatında, yada sizi sevmiyor yada bir arkadaşın da dediği gibi tek gecelik falan güvenli olmayan bir ilişki yaşadı cinsel hastalıktan korkuyor size de ondan yaklaşmıyor. Başka bir ihtimali yok bence de.
Ayrıca aldatılıp affetmenize gelen tepkilere kızıyorsunuz ama aslında sorun tam o kısımda başlıyor. Siz kendiniz gururunuzu inciten adama bu olaydan sonra tamamen güvenemezsiniz ki. Şimdi biliyordum diyorsunuz ama bu olaydan sonra insanın içinde hep bir şüphe kalır, bu da ilişki de mutsuzluğa neden oluyor. Eşinizde de kaybetme korkusu kalmamıştır. Ne yazık ki çevremdeki aldatıp affeden erkeklerin çoğunda aman birinde affetti ikincisini de affeder düşüncesi alıyor.Aldatılan affeden tüm arkadaşlarım akrabalarım ikinciyi de yaşadı ne yazık ki. Bu nedenle zaten affetmemek lazım. Kendinize yazık hep bir şüpheyle yaşamayı hak etmiyorsunuz aslında.
Ben de üniversitede bir sevgilim beni aldattığında affetmiştim. Evlilikte aldatılmasam da o hissi biliyorum. Ben de sondu hataydı lafına kaldım acemilik işte affettim. İkinci aldatılışım efsane oldu ama bu yüzden. Adam evimin dibindeki bara getirmiş kızı utanmadan arabayı da getirmiş benim güzergahıma park etmişti. Bu kadar pervasız yapan benim affetmemdi aslında. O gün kendime ant içtim ben. Aşkından ölsem artık hiç bir ihaneti affetmeyeceğim çünkü bu ikinci kez aldatılmaya sebep oluyor ne yazık ki.
Bu nedenle diyorum çok da emin olmayın. Sekiz aydır ilişkide yoksa yine bir haltlar karıştırıyor olabilir. İlla hissetmeniz gerekmiyor. Ben seven adamın karısını arzulamayacağına inanmıyorum.

Cümleme takılı kalmamanı rica ediyorum.Keza sürekli aynı şeyi söylüyorsun ben insanları hor görmem .Dengim değil sözümü çok yanlış yerlere çekiyorsun.İnsanız tabiki eksiğim kusurum mu var diye aynayı kendine dönderip kıyas yapıyorum.Yapmamak saçma.Ben dengim değil derken ahlak kültür açısından aslında evli biri ile ilişki yaşadığı bunu hazmedebilen kadın olarak bahsediyorum.Ayrıca fiziksel anlamda da denk değiliz.Bunu sen kızsan da vurguluyorum.O da Allahın bir kulu bende ama görünen de bişi var.Sonuç olarak diyosun ya ne farkeder aldatıldın kim olursa olsun.Sağol zaten farkındayım.Ama ben karısıyım.O kadın ise yaptığının pişmanlığını yaşıyor.

benim bu zihniyetle başetmem mümkün değil. tamam nikahı aldın adamın günahını temizledin. ne mutlu sana. başka bişey diyemiyorum, şok oldum şu an.

benim bu zihniyetle başetmem mümkün değil. tamam nikahı aldın adamın günahını temizledin. ne mutlu sana. başka bişey diyemiyorum, şok oldum şu an.

Kürkçü dükkanı olmak bazı kadınlar için en büyük onur ne yazık ki. Her haltı yer ama dönüp dolaşır bana gelir diyen yaşlı bir teyze vardı komşu. Kocası gider aylarca gelmezdi ama dönerdi. Teyzemiz için o büyük bir onurdu. O affetmeyi gurur kaynağı yapardı.
Var böyle kadınlar ne yazık ki.

Erkeklerin çok karmaşık bir yapıya sahip olduğunu düşünmüyorum düz mantıktır yüzde 99 u. Aldatmış özür dilemis kendini affettirmis şimdi muhtemelen sıkıldı ya da aldatıyor bir erkeğin bu kadar uzun süre cinsellikten uzak durması mümkün değil.

eşinizi aldatsanız, kendini diğer erkekle kıyaslayıp ama ben kocasıyım diyerek devam eder miydi? ama karım beni seviyor der miydi? kendinizi kandırıyorsunuz...

çok yazık ya. bi kadın olarak, başka bi kadından şu cümleyi duymak beni inanılmaz rahatsız ediyor. burda bekarlığımdan vurmaya çalışıyolar beni. böyle birilerinin karısı olacağıma bekar olurum daha iyi.

Aynısını eşleride yapsın o zaman.Kocacığım kalbim sende ama ne yapayım dayanamadım desinler.Nasılmış görsünler.Sadakatse erkekte sadık olacak.Başkasına dokunduğu teniyle karısının tenine değmeyecek.

Aldatan adam sevmiyordur.

Bakın konu başlığınız bile fazla ağdalı duruyor. İlişkinizi ve eşinizi anlatış biçiminiz sizin çok duygusal yaklaştığınızı gösteriyor. Lakin siz ne kadar duygusal anlatsanız da eşiniz buradan hiç öyle görünmüyor.
Siz aldatma olayına bile kendi kendinize güzel mazeretler uydurmuşsunuz. Ben bu mazeretleri eşinizin sıralamadığını, sizin böyle düşünerek teselli bulduğunuzu düşündüm. Her hatasını kapatıp örtmeye, çift olarak mükemmel olduğunuzu düşünmeye hazırsınız. Ama ortada sizin anlattıklarınıza uymayan, epeyce büyük bir sorun var.

Böyle sürekli şüphe ve mutsuzlukla yaşadığın bir evlilikten bin kat iyidir zaten bekarlık.

herkes aynı şeyi söylüyor.
C captain price seni neden bekarlığından vurayım ? Sen de duymak istemediğin cümleleri benden duyunca sinir oluyorsun.
Ben karısıyım diyorum sen diyorsun ki bu nasıl bir zihniyet böyle bir adamla evli kalacağıma bekar kalırım.Kal arkadaşım kal.Yaşadığım zorluklar ortada.Çıkmazlarım ortada.10 kere düşün evlenirken.En anlayamadığım 3.şahsın nasıl biri olduğunu bilmeden bana savunuyorsun.
Gözünüzde kocasını affeden o ne yapsa da onu mutlu etmeye çalışan zavallı kadın olarak görünüyorum.Belki konu da eksik bir şeyler anlatmamam dan belki beni tanımamanızdan ileri gelen bir şey.Yada sizin için tek gerçeğiniz bu.size göre ben kabullenmiyorum.Nerden başlayıp ta izah edeyim ne kadar detaya gireyim.Siz sorun ben cevaplayayım.

Hanımefendi o halde sizi sevmiyor bu adam. Bu yazdıklarınıza karşılık tek söylenecek şey bu . Eyvallah her ne kadar inanmasam da siz kocanıza gözü kapalısınız güven sadakat konusunda . Her ne kadar olmayın başka açıdan bakın dense de siz yapmayacaksınız. Çok emin konuşuyorsunuz. Bunun yanlış olduğunu hayat size acı şekilde öğretmesin o halde.
8 ay evli bir çift için çok uzun bir süre. İki haftalık gibi bir süreden bahsediyorsunuz sanki. Üç buçuk senedir evliyim . Tabiri caizse dağları yıkarak evlendim. Aşık oldum sevdim. Sevgim her ne kadar büyükse o kadar da gururum var. Ve gözü kapalı güvenmem. Şeytan var çünkü. Siz aldatıldığınızda verdiğiniz tepkinin ne olduğu şu an hiç önemli değil. Siz sonuçta kabul ettiniz tekrar bu adamı. Sizi tercihinizdir. Ama eşiniz bunu kullanıyor olabilir. Hadi bunu geçtim size saygısı sevgisi kalmamış olabilir. Bakın bu da gayet insani bir durum. Bu kabullenmeden ötürü saygısı kalmamış olabilir . Soğukluğun tek açıklaması sevgisizlik uzaklaşmak. Ama bir gün olur iki gün olur üçüncü gün insan karısına sarılır artık. Kötü düşünmeyelim aldatmıyor ama bu adam sizi sevmiyor da. Acı ama böyle görünüyor.

Evet kesinlikle uzaklaştıkça sevgimiz tükeniyor .Ben şu an o kararı veremedim.Verdiğimde işler kopacak.Henüz o noktaya geldiğimi de bilmiyor.Aldatılmak değil sevgisizlik daha ağır bence.

arkadaşım ben 3. şahsı savunmuyorum. hala anlatamadım derdimi. sen 3. şahsı gömerek onu kendine denk bumayarak içini rahatlatıyo olabilirsin ama sonuçta şu an kocan olan kişi o kadını tercih etmiş bi süreliğine. nokta. kaldı ki sen yakalamışsın. yakalamasan daha neler olacaktı, ne kadar devam edecekti km bilir. yoksa kadın ahlaksız zaten ben ona bişey demiyorum ki, evli biriyle birlikte olmuş sonuçta. sadece onun nasıl biri olduğundan bağımsız olarak sonuç bu.

ben zaten on kere düşünmeyi planlıyorum, keşke sen de düşünseydin. yaşadığım zorluklar çıkmazlar vs demişsin ama ne bekliyodun ki sen kabullenmişsin.

bakış açın yanlış. adam aldatmış sonra gelmiş senle evlenmiş. eh ben karısıyım diyosun. sen bu durumu bu kadar kabullenebiliyosan biz ne diyelim. seni aldatan adamla evlenmiş olmak marifet değil ki? sen onu aldatmış olsaydın, hiç düşündün mü bu adam gözünün ucu ile dönüp bakar mıydı sana?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…