Bu sevginin bedeli bize çok ağır...

o kadar iyi taniyorsunuz ki aldatilmissiniz
kendinizi kandirmayin
yeni sevgilisi vardır
kimse hakkında da bu kadar büyük konusmayin bence

Evet kesinlikle uzaklaştıkça sevgimiz tükeniyor .Ben şu an o kararı veremedim.Verdiğimde işler kopacak.Henüz o noktaya geldiğimi de bilmiyor.Aldatılmak değil sevgisizlik daha ağır bence.
Böyle yaşamanın size bir katkısı var mı peki ? Yine söylüyorum sevginiz tek taraflı. Yapı olarak çok duygusalsınız değil mi? Hiçbir insan bunu yaşamayı haketmez! Bu sevgisizliği. Bakın bu noktaya geldiğimi bilmiyor diyorsunuz. Bu kadar önemli hayati bir mesela var ortada ve eşiniz bilmiyor. Ama siz burda kendinizi yakıyorsunuz bu meseleden. Rolleri değişmişsiniz. Çözümü seven taraf istemeli uğraşmalı. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Madem kendinizden çok taniyorsunuz
bu sorunun nedenini de bilmeniz lazım
adamı tanımayan biz nasıl bilelim size göre

Ben zaten evliydim 15 günlük evli iken öğrenmiştim.Yoksa evlenirmiydm delimiyim ben.?
Ama 15 günlük evli kadın hadi mahkemeye git zaten boşamıyorlar hemen.Keza çok badireler atlatıldı aileler girdi araya fln filan.E tabi yeni evlenmişsin eşin seni mutlu ediyor farklı şehir farklı hayat bir şaşkınlık var.İnan boşanmayı düşünemeden kavga kavga üstüne oldu.

Madem kendinizden çok taniyorsunuz
bu sorunun nedenini de bilmeniz lazım
adamı tanımayan biz nasıl bilelim size göre

O konuda size katılıyorum.Benim durumumda yaşayan profesyonel destek alan birileri olablr mi diye düşündüm ve yazdım.Ben çevremde bir çok erkek ve kadının cinsel anlamda birlikte olmadıklarını biliyorum.1 yıldır fln olmadıklrını ama hitap şekilleri aşkım canım bi tanem ve gayet iyi giden evlilikleri var.Şaşkınım.Olması gereken bu değilse ne?Şu aralar yeni bi akım erkeklerin isteksizliği mi bilemedim.

bence siz öncesinde öğrenseniz de evlenebilirdiniz. neyse. hakkınızda hayırlısı. adam belki aldatmıyo. ama ortada normal olmayan bişeyler var.

Tüm yapılan yorumları ve yaptığınız yorumları tekrar tekrar okudum,,bizim sizi anlamadigimizi düşünüyorsunuz,kendinizi sorununuzu anlatamadiginizi..
Sevgili konu sahibi sizi anlıyoruz..
Derdimiz boşanmanız değil
Bakın aldatilan kişinin kendini suçlu hissetmesi ya da karşı tarafın ne derece sizin seviyeniz olup olmadığı değil mesele..
Ne sebeple kiminle aldatildiginiz önemli de değil ..
Sadece bu fitratta bir erkek için hala çözüm arıyor olmanız bizi üzen..
Sizin bazı şeyleri aşmak unutmak için çaba görmeniz gerekirken hala onu kazanmak için çırpınışınız bizi düsündürüyor..
Fazla iyi niyetlisiniz,,Sizdeki problem malesef sadece sizin çabanizla cözülebilecek bir sorun değil geçmiş geçmemiş..
Ve sizin çabalarınız değil Eşinizin çaba göstermesi lazım bunlar için..
Siz bunları görmüyorsunuz malesef..
Herşey için insan bir yere kadar savaşır,sizin affetmeniz yeterince büyük bir savaş vermeniz demek zaten..
Artık çözüm bulma,insan kazanma,bu kadar iyi niyetli olmak farklı algılanır..
Kendinizden bu kadar vermeyin..

Bakın nikahın sizde olması birşey ifade etmiyor kocanız şartları oluşturunca gözünüze baka baka gidicek ki zaten adam manen çoktan gitmiş.
Evliliğini düzene oturtmak istemeyen,yol almayan adama sadece yol verilir.
Evet çok büyük emekler verdin ama evliliğin hakkında kocanla değil bizlerle konuşuyorsun daha ne bekliyorsun yazık etme kendine

Kova erkeği mi bu adam? Benim cinsellik beyinde falan,tam kova laflari bunlar...
Bence siz problemin cozumune odaklanmadan bebek falan dusunmeyin. Adamdan da bu kadar 'emin' olmayin
Zamaninda sevgilisini aldatmis biri olarak söylüyorum,güvendiğiniz dağlara kar yağiyor olabilir

Bana niye celallendiniz, gidin bunu yapan erkeklere soyleyin.
Ben erkeklerin sadakatsizligine kilif uydurmuyorum kafalarindaki algidan bahsettim.
Kaldi ki bu bahsettigimi kadinlar da yapiyor. Aldatan kadin hic yok mu sanki ooo say say bitmez.
"Erkek de sadik olacak." demeye gerek yok zira her kadin da sadik degildir.

Arkadaşım işte erkeği savunuyoruz sanıyorlar ama biz algıdan empatiden söz ediyoruz.Seni anlıyorum.

KARDEŞ bi övüyosun bi gömüyosun anlamadım ki

Doğru söylemiş, cinsellik beyindedir, eşimden bilirim bu lafı, beyni hazır değilse ilahe olsanız gözü görmez
Yaşadıklarından bunalmış olabilir, bir desteğe ihtiyacı olabilir, aldatmakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum açıkçası

Sizinle nişanlıyken işe yeni başlayan kıza aşık olan.
Aşık olduğu yeni çalışana gidemeyip bi şekilde aldattığı kadına yani size nikah yapmak zorunda kalan adamcağız için empati yapmak istedim.
Tebrikler nikah sizde

Celallenmedim.Adamın kafasındaki algı bu diyorsunuzda, bende aldatan adam sevmez olayını doğru bulmuyorum diyorsunuz.Aynı şey.Erkeklerle aynı fikirde oluyorsunuz bu durumda.

Yani yazınızın özeti kocası eşini aldatsada seviyordura çıkıyor.Kirpiciğinde duymak iştediği buydu zaten.

Yaşadıklarını okudum ve şaşırdım bence sen çok anlayışlı ve sabırlı birisin ama kendimi senin yerine koyamadım ne yapacağımı şaşırırdım herhalde bi de bence bütün erkeklerin cinselliğe bakış açısı farklıdır bazıları hayatının merkezine koyarken bazıları için çok daha önemli olgular vardır hayatta. Eşin seninle ateşli geceler geçiyor diye bu onun cinselliğe çok önem verdiğini tam olarak göstermez seninle cinselliği çok seviyordu belki ve şimdi sorunları ve yıpranmış duyguları onu cinsellikten soğutmuş olabilir. Sekiz ay gerçekten çok uzun bi süre peki bu süre içerisinde sen ona yaklaşmayı denemedin mi

Ayyy bir de " dul " tabiri var ki öteki kadınla ilgili evlere şenlik. Neyse ki konu sahibinin dengi olmayan diğer kadın " dul " değilmiş bari... Eşini karısına denk olmayan bir kadınla aldatan ve eşinin aldattığı kadınla arkadaş olmasını isteyen ulvi bir koca... Her eve lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…