Bu sevginin bedeli bize çok ağır...

Tabii ki soğuyabilir.
Sevgi olmayınca cinsellik olmaz.
Her nedense kabul etmiyorsunuz ama adam sizi sevmediği için sizi aldatmış.
Bunu göremeyecek kadar kör olmanız da enteresan.

ya kusura bakmayın ama aldatılan tüm kadınların konularını açın bakın. ben senelerdir okuyorum. her seferinde aynı cümleler. karşıdaki kadını aşağılamalar, kendini övmeler. kadın sizin denginiz değilmiş ama kocanızın sizi aldatmasına sebep olabilmiş değil mi? ayrıca sizden güzel sizden kültürlü vs olsaydı o zaman ah aldatmış ama en azından dişe dokunur biriyle mi diyecektiniz? ne alaka ki bunlar. adam aldatmış mı aldatmış, yeniden altabilir mi evet hiç aldatmayan birine göre yüksek olasılıkla.

başka bi sebeple erkek cinsellikten soğuyabilir mi? pekala soğuyabilir. ama adam zaten sabıkalı ise ben önce eski duçlarında arardım sebebi.

Tabii ki soğuyabilir.
Sevgi olmayınca cinsellik olmaz.
Her nedense kabul etmiyorsunuz ama adam sizi sevmediği için sizi aldatmış.
Bunu göremeyecek kadar kör olmanız da enteresan.

Ben kör değilim.Ama konu bu kadar kısa değil.Özetle durum şu sevmiyor ayrılın bitsin diyorsunuz.Ama o kadar kolay değil.Ben ayrılalım dediğimde de ayrılmıyor.

Ben kör değilim.Ama konu bu kadar kısa değil.Özetle durum şu sevmiyor ayrılın bitsin diyorsunuz.Ama o kadar kolay değil.Ben ayrılalım dediğimde de ayrılmıyor.
Hımmmm... Demek siz ayrılmak isteyince kabul etmiyor?
Vay be cidden çok seviyormuş.
Arkadaşım aldatılan o değil niye ayrılıp da rezil olsun elaleme,niye bozsun düzenini?
Sen ayrılmak istiyorsan ona niye soruyorsun?
Git ver dilekçeni,topla eşyalarını,bırak onu. Nesi zor ki yani?
Böyle gurursuz ve sevgisiz oturmak mı daha kolay geliyor,nedir?

aynen ha. bu aralar da bu moda. 'boşanalım diyorum kabul etmiyor' komik değil mi? sen boşanmak istiyosan karşındakinin rızasını almak zorunda değilsin ki.

-boşanmak istiyorum.
+ben istemiyorum.
-hm peki o zaman. akşama ne yersin?

olay bu mu? benim aklım almıyor. bu konu özelinde demiyorum belki adam aldatıyor, belki gay, belki cidden sıkıntıları var ve canı istemiyo ama bazen kadınların davranışlarına anlam veremiyorum ben.

ayrılmaz tabi ki, neden düzenini bozsun ki?
düşünün erkeksiniz, eşiniz ne yaparsanız yapın onu sevdiğinize inanıyor, aldatıyorsunuz affediyor, sevişmiyorsunuz yine de seviyor diyor, maddi düzeniniz yerinde, yemek temizlik tıkır tıkır işliyor, neden boşanırsınız ki? ben boşanmazdım.

konuyu açmaya gerek yok diyorsun da bu yaşadığınız olay bir kırılma noktası olmuş.
birbirinizi de evliliğinizi de hırpalamışsınız.
eşinin sonradan çıkan ciddi bir sağlık sorunu yok ise bu kadar süre senden uzak durabilmesi mümkün değil ki.
bilemiyorum sen nasıl bir sebep bulmayı umuyorsun?
bir evlilik terapistine gidin bence.
eşinin sana söyleyemediklerini çözmenizde faydası olacaktır.

Hakikaten biri de çıksın desin ki kocam beni aldattı ama kadın süper şahane bir kadındı, taş gibiydi. Yok hepsi moktan kadınlarla aldatıyor

Hakikaten biri de çıksın desin ki kocam beni aldattı ama kadın süper şahane bir kadındı, taş gibiydi. Yok hepsi moktan kadınlarla aldatıyor

kadın moktan olsa ne taştan olsa ne ben de onu anlamıyorm. aldatılmış mısın, evet.

8 aydır birlikte olmamakta evliliğin bitmesi için yeterli bir sebep..
Anladigim kadarıyla boşanma fikrine yer yok hayatınızda..
Bunu teklif ettiğinizde de kabul etmiyor zaten ona da okey..
Zaten aldatmadigindan da eminsiniz..
8 ay birlikte olmamanin,onun beyninde biten herseyin sizi bitirdiğini söyleyin ve ya bu iş yoluna girer ya da biter diye blöf yapin..
Bizde cevap tükendi çünkü..

İşte o da kadınlar arası saçma bir ezme çabası. Sevgilim onu tercih etse de ben daha güzelim diye ego tatmini...

bildiğim kadarı ile aldatılmadım ama aldatılmış olsaydım da insan içinde çıkıp karşıdaki kadın benim dengim değil demezdim. bu cümle direkt kişinin seviyesini düşürüyor zaten.

Yok canım ya o iş gerçekten öyle oluyor.
Çok yakın bir tanıdığım kadın yeni aldatıldı.
Olaylar şekillense konu açacaktım ama başka yerlerden patladı,daha düze çıkamadık maalesef.
Neyse kadın maşallah afet gerçek söylüyorum.
Adamın takıldığı kadınlar ise Tövbe Yarabbim nasıl kötü ve pis tipler.
Ciddi pis yani.
Kokan ve her yerinden kıl,tüy fışkıran.
Neyse ben bu konuya teşhis olarak adamın mayası bu demiştim,cidden adamın karakteri rezil olunca düzgün kadınlar ağır geliyor,ister istemez iğrenç tiplere yöneliyor.
Egosunu tatmin ediyorlar bence.
O pis kadınlar da o güzel kadınlara tercih edildikleri için mutlu oluyorlar işte.
Amaaaaan anlatamadım da hayat gerçekten çok b.ktan ya.
Allahım sonumuzu hayra çıkarsın inşallah.

Seni aldatması seni sevmediğini gösteriyor zaten.Ki zaten senden uzaklaşmış,çocuk da istemiyor,bir daha düşün istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…