Bu sevginin bedeli bize çok ağır...

Affetmenizin değerini biliyor da o yüzden mi size 8 aydır böyle davranıyor? Olayları sadece görmek istediğiniz şekilde görüyorsunuz diye düşünüyorum.

Onu iyi taniyorum o yuzden affettim demissin. Bence sen tanımıyorsun esini sadece cok asiksin. Ve o yine seni aldatiyor.

Çocuğunuz olur,aileniz sahip çıkmaz,işiniz olmaz da eşim düzeldi affettim demenizi bir nebze olsun anlar size hakverirdim..
Sizi cok sevdiğini söylediginiz eşiniz sizi aldatmis 1 hafta sonra affetmissiniz..
8 aydır olmayan bir cinsel hayat..
Bunalimlara giren bir eş..
Sırf sizi "mutlu" etmeyi biliyor diye size dibine kadar yaşattığı mutsuzluk zaten kabulünüz olmamaliydi..
En basit ifadeyle sizin ona yaşatmanız gereken şeyleri üstüne o size yaşatıyor..
Siz hala çözüm arıyorsunuz..
Bu sozde evliligi yürütmek icin bol bol taviz vermeye ve kendinizi bitirmeye ihtiyacınız var..
Bi de en temizinden boşanma seçeneği var tabii ama o belli ki sizin için bir seçenek hiç bir zaman olmamış..

kendinden çok tanımak çok iddialı bir laf bu arada:))
bu kadar iyi tanıyor olsaydın eşini çözmen bu kadar zor olmazdı diye düşünüyorum.

eşiniz sizi sevmiyor, sevmediği için de bir süre sonra cinsellik yük olmaya başlamış. kendisi de söylemiş zaten cinsellik beynimde diye, empati kurun, sevdiğiniz adamı aldatır mısınız hayır değil mi?
sevmediğiniz biriyle uzun süreli düzenli cinsel birliktelik yaşayabilir misiniz, o da hayır değil mi?
durumu düzeltmenin bir yolu yok, muhtemelen başkasını seviyor, o yüzden gözümü kaparım vazifemi yaparım bile diyemiyor.

Kendimden iyi tanirim goz bebeginden anlarim diye buyuk buyuk konusmussunuz o zaman
1 sizi aldatirken niye anlamadiniz ya da gozu dışarı kayinca ?

2 niye sizinle sevismiyor bu kadar iyi tanirken nasil cevabiniz olmaz

3 sizi cok mutlu etmesinin sebebinin duydugu vicdan azabi oldugunu ve artik bundan da yoruldugunu nasil gormezsiniz
?????

Aldatılınca bu yüzden barışmayın affetmeyin diyoruz. Affediyorsunuz, ama aslında affetmiyorsunuz unutmuyorsunuz. Sonra başlıyorsunuz hayatı kendinize de adama da dar etmeye. Aldatıldığınız için zulmetmeyi hak görüyorsunuz mağrur ve haklı oluyorsunuz. Adam seviyorsa gönlünüzü yapıyor alttan alıyor, ses çıkarmıyor. Ama zaman geçince "eh elimden geleni yaptım bu ne be b.k gibi evlilik surat surat nereye kadar" diyor. Bir daha aldatıyor ya da sizden uzaklaşıyor. Haklılığınız da gidiyor, affedip gururunuzu kırdığınız kalıyorsunuz.

Ayrıca aldatmadığınıza bu kadar emin olmayın, ben çok net aldattığınızı aldım yazdıklarınızdan. Onu tanıyorum diyorsunuz. Peki Erkekleri tanır mısınız? Beyinlerini bilir misiniz ne kadar iğrençleşebileceklerini. Sana "asla işim olmaz, evde gül gibi karım var, o hatayı bi kere yaptım" der. Yemediği halt olmaz bir bilsen içini. Bence uzun birliktelik, fazla tutku, bunlar gözünüzü kör etmiş uzaklaşıp değerlendirmeyi deneyin.

do
doktora gitmekten başka çare yok

Ortada bi sevgi mi var hangi Sevgi'den bahsediyosunuz, bi çoğumuz evli, severek evlendik ama böyle tuhaf bi evlilik geçirmiyoruz, ev arkadaşımısınız siz ne bu bence Ada'm size psikolojik baskı yapıp boşanmanız taraftarı

piny Munzevi Zencefil C captain price MinervaMcGonagall permanganat 4 44dbl Nikki heat Munzevi Zencefil Helenra zeymuran0 Rouge1o1

Arkadaşlar belli ki benim ona 2.şans vermemi, ayrıca aldatmadığından nasıl bu kadar emin olabildiğimi sorguluyor ve yargılıyorsunuz haklısınız.Ben aldattığı gün anladım zaten.Yani aldattığından anlamamışsınız yine anlamıyorsunuz diyorsunuz ya ben zaten herşeyin farkındayım.O konu kapandı.Eğer bitirseydim o zaman bitirmeliydim.8 ay bir şeyin olmaması ona soğuk davranmamdan yada onun soğuk davrnmasından oldu.Hırpalandık.Ama sonuç olarak 8 ay oldu.
Bu arada piny arkadaşım durum şu beni aldattığında ben 5 yıldır hayatındaydım o işyerinde yeni başlamıştı ve o kişi de yeniydi.Affedersiniz ama ne kültür olarak ne fiziksel olarak dengim değil.Bunu eşimde biliyor.Belli ki aramız kötüydü ve boşluktaydı.Bir anlıktı.Asla yaptığına neden değil bu.Yanlış anlamayın.Çok yanlış.Ama zaten 3 yıl önce bu konuyu yeternce derinleştrdik ve hırpaladık.Tekrar konuyu açmaya gerek yok.Durumumdaki konum şu herşey gayet iyi fakat cinsellik yok.Bir erkek aldatmaktan başka bi şekilde cinsellikte soğuyamazmı eşinden?

Bu kadar tutkulu bir adam 8 ay hastalık ve aldatma dışı soğumaz. Bir de ben sizden bir kibir sezdim. Şimdi yukarda da diğer kızla ilgili söyledikleriniz falan. Aldatılmayacağına çok emin, böyle ne biliyim kendinizi üstün gören. İşte sizden düşük müşük aldatmış o kızla işte arkadaşım. Olabiliyo demek ki. Hakkınızda hayırlısı.

Yazdiginiz cevaba ithafen
Ya hastalık kapmıştır size olan sevgisinden yanaşmiyordur ya da artık çalışan cidden sadece beynidir malesef..
Dalga geçiyormuşum konunuzla gibi düsünmeyin ama 1 sene olacak neredeyse sizce normal olabilme ihtimali var mı ??
Altında kendi açıklaması dışında bir gerçeğin olduğu belli!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…