bu resimde ne görüyorsunuz?

yaşlı kadını gördüm,saatlerce baktım yeni farkettim genç kadını :bbo:karamsar değilim de olabilicek kötü sonuçları hep düşünürüm,hayal kurmamaya çalışırım,gerçekçi olmaya çalışırım hep:emir_bebek:

birçok şirketin yazılı sınavında çıkan soru...:jeyyar:

hexe01ti7jx9la8oh6.th.gif
[/IMG]

not: daha önce paylaşıldıysa özür dilerim:çok üzgünüm:

ilk bakışta genç bir bayan daha dikkatli bakınca yaşlı bi kadın ve daha daha dikkatli bakıncada kafanın üst tarafındaki beyaz yerde kartalmı şahinmi her neyse bi kuş resmide var .ordaki kuş resmini kimseler göremedimi yazmamışsınız.

eee antrenör arkadaşım sınavı geçtim sanırım kaydirigubbakcemile5

ilk bakışta genç kızı gördüm.sonra yapılan yorumları okuyunca resme tekrar baktığımda yaşlı kadını farkedebildim.

bende yaşlı kadın görüyorum helaaaaaaaaa

resmi büuüyünc gec kız daha iyi gördüm sanki

Son düzenleme:
Genç kız nerde yaw :1shok:
Yaşlı cadı gibi bi kadın görünüyor baktım baktım diğerini göremedim
Karamsar olduğumu biliyorum zati içim kötü benim şakkıdı

arkadaslar ya kızımla aramda cok fark oldugunu bu resımde anladım kac saattır yazdıklarınızı okuyorum resme bakıyorum ama cırkın kadından baskasını goremıyordum kızımı cagırıp ona gösterdım ne gördüğünü sordugumda güzel kadını gösterdı bana demekkı kızımla hayata bakısımız cok farklı ben ne kadar kotumsermişim meger yaaa bak gene moralım bozuldusenağlama

Sanki hata yapmis ama pisman olmus, korkmus, üzülmüs, yikintiya ugramis bir insan. Soguk bir mevsim biraz kendini dünyaya kapatmis biri. Yinede bir umudu var cikis ariyor.

Ne bileyim öyle hissettim iste...

Bu resmi daha önce defalarca görmüştüm ve o zaman genç kadını görürdüm yaşlı kadını görmek için epeyce uğraşırdım..

Şimdi ise resme ilk baktığımda sadece bir "an" genç kadını gördüm ve sonra yaşlı kadın... uğraştım uğraştım genç kadını tekrar göremedim....

Ne kadar doğru... ben bu dönemlerde pozitif olmak için çok çaba harcıyorum ama olmuyor... yapamıyorum...
:nazar:

şimdi bu durumda ben ilk bakısta pozıtıf sonradanda negatıfmı oluyorum:)))

bakar bakmaz gec kızı gordum,
dıer yazılanları okıyunca gerı donup takrar resme baktım,odaklandım ve sonundaaaaaaaa koca burunle yaslı teyzeyıde gordum:)))

X