Bu normal bir durum mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sacmasapanmp4

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
2
2
29
Herkese selam. 2 senedir hiç görüşemediğim uzak mesafe ilişkim var en az 3 sene daha sürecek gibi görünüyor. Erkek arkadaşımın benden önce hayatı boyunca ve biz uzak mesafe ilişkisi yaşamaya başlamadan önce çok aktif bir cinsel hayatı vardı. Geçenlerde artık gerçek bir seks yapmak istediğini söyledi. Buna ihtiyacı olduğunu, bana asla yalan söylemek istemediğini o yüzden benim haberim olmadan yapabilecek imkanı olmasına rağmen benden onay almak istediğini söylüyor. Bana karşı sevgisinde tavırlarında hiçbir değişiklik olmayacağını söylüyor ve para karşılığı biriyle seks yapmak istiyor. Son zamanlarda sıklıkla daha ne kadar birbirimizi beklicez diye kavga ediyoruz ne kadar böyle uzaktan sürebilir diye ben sürdüreceğimi düşünüyorum ama o ikimizin de bir yerden sonra sıkılacağını düşünüyor ve bu kavgalarının sebebini artık cinsel ihtiyacını giderememesine bağlıyor. Beni gerçekten sevdiğini biliyorum. Sevgisinden asla şüphe etmiyorum. Ona izin vermeli miyim? Duygusal bir durum olmadan biriyle cinsel birliktelik yaşamasında bir sakınca var mı sizce?

Gebelik dönemlerinde vs mesela riskli gebelik geçirince ya da bir hastalık durumu vs olunca insanlar aylarca kardeş kardeş uyumak zorunda kalıyorlar. Öyle bir durumda kabul edebilir misiniz başka bir kadınla birlikte olmasını? Eğer benim için sorun yok diyorsanız buraya tepki çekebileceğiniz bir başlığı niye açtınız?

2 senedir yüzünü görmediğiniz insanla ilişkiniz olduğunu düşünmeniz biraz komik. İlişki öyle bir şey değil. Beş sene bir araya gelmeyip nikah salonunda mı buluşacaksınız? Sizce de saçma sapan bir durum değil mi bu?

Cinsellik öyle bir kere yapınca birkaç sene idare edebilen bir şey değil. Depolayamıyoruz, sürekli bir ihtiyaç. Yani bi kere gidip parasını verip sevişeyim evlenene kadar bekleyeyim diye bir şey söz konusu değil. Öyle sevişmeyen insan sinirli olur diye de bir durum yok. Cinsel enerjiyi boşaltmanın binbir türlü yolu var.

Siz gerçekten hiç görmediğiniz bir adamdan türlü çeşitli CYBH kapmaya razı mısınız? Bu kadar mı yokluktasınız?

Valla ne diyeceğimi bilemedim ama böyle ilişki yürümez. Adamın aktif bir seks hayatı varsa nereye kadar böyle gidecek? Olmaz yani. Onun yerinde siz de olabilirdiniz iki taraf içinde saçma bi durum. Ben öyle kabullenirim derseniz gitsin birlikte olsun ama duygusal bir şey olmasa bile aldatılmış sayılırsınız ve bir kere yapan devamını getirir.

2 senedir yüzünü görmediğiniz insanla ilişkiniz olduğunu düşünmeniz biraz komik. İlişki öyle bir şey değil. Beş sene bir araya gelmeyip nikah salonunda mı buluşacaksınız? Sizce de saçma sapan bir durum değil mi bu?

Cinsellik öyle bir kere yapınca birkaç sene idare edebilen bir şey değil. Depolayamıyoruz, sürekli bir ihtiyaç. Yani bi kere gidip parasını verip sevişeyim evlenene kadar bekleyeyim diye bir şey söz konusu değil. Öyle sevişmeyen insan sinirli olur diye de bir durum yok. Cinsel enerjiyi boşaltmanın binbir türlü yolu var.

Siz gerçekten hiç görmediğiniz bir adamdan türlü çeşitli CYBH kapmaya razı mısınız? Bu kadar mı yokluktasınız?
yüzünü tabii ki gördüm 1 buçuk sene aynı şehirde ilişki yaşadık sonra gitmek zorunda kaldı ilişki öncesinde de 2 sene arkadaşlığımız var

yüzünü tabii ki gördüm 1 buçuk sene aynı şehirde ilişki yaşadık sonra gitmek zorunda kaldı ilişki öncesinde de 2 sene arkadaşlığımız var
Siz kendiniz yazdınız iki senedir birbirimizi görmediğimiz diye. Biz uydurmadık ki. İki senedir adamın yüzünü görmemişsiniz sonuç olarak. Önceden ne kadar gördüğünüzün bir önemi yok.

Konu silince yazdıklarınız uzay boşluğuna gidiyor sanıyorsunuz herhalde. O konu geri gelecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X