bu ne şimdi

tatlim adete 14 gun kala yumurtlariz, heosi adet tarihini bekledigin gun 14 gun oncesi yumurtlama derler. benim de yumurtlama gunlerim de bazen afedersin ic camasirima cok gelir akinti. genelde de yine pardon ama tuvalette silince kagida gemir bazen de senin dedigin gb olur. o akintilari iyi takip et, adetin duzensizse sen daha cok takip et yumurtlama gununu anlamak icin. bence dedigin an yumurtlama gunlerindendi o gun ya da bir gun oncesi ya da catladiginin ertesi.

canım benim kırmızılar göründü bugün.2 gün geçmişti.çok da sancım var canım ya.senağlamasenağlamasenağlama

hayırlısı olsun rodalcım hakkımızda inşallah bidahaki ay alırız güzel haberlerini durmak yol çalışmaya devam sakın üzülme okişşşş nasip değilmiş bu ay demekki :teselli:

yani senin dedigine göre bugünlerde ilişki olması gerekli.bakalım inş bişeyler olur.çok sagol canım.öptüm seni.

kızlarr ayrıca hala da arada geliyo yaa.afedersiniz ama geliyo yani.offf bide kasıklarım ve tam ortasına bıçak batıyo sanki arada.

ama hiç cvp yazmamışsınızz:çok üzgünüm: bu kadar uzun sürmesi normal mi ki?bugün 3 gün oldu ara ara su geliyor.sizce hamişlikle ilgili olabilir mi?

Deasy canım o dediğin bendede olur.ama ertesi gün kesilir..içeride sıvılaştıkları için katı değilde sıvı şeklinde geliyor..ama bu kadar uzun sürmesinin nedenini bilmiyorum..inşallah hayıra alamettirde göbişin şişeeerrr:))))

slm elchincim seni buldum kiz tesaduf valla bence iliskiden olabilir cunku iki gun sonrada geliyor benden iliskiden
ama akintida olabilir ama takilcak birsey oldugunu sanmiyorum

inşallahh kısss.kaydirigubbakcemile3 sanmıyorum gerçi ama olabilir ne biliyim ki.kaç gün oldu hemde hala günde 2-3 kere geliyo öyle.valla inş dedigin gibidir.öptüm seni.

hayırlısı olsun rodalcım hakkımızda inşallah bidahaki ay alırız güzel haberlerini durmak yol çalışmaya devam sakın üzülme okişşşş nasip değilmiş bu ay demekki :teselli:

sağol canım .bu arada bugün dr a gittim.gebelik bölümünde yeni bir konu açtım ilgini çeker belki.ama nasıl taşıyacagımı bilemiyorum adresi.

Merhaba kizlar yazilarinizi okuyarak rahatladim ayni burum bu ay da devam etti hemen hemen herkezde oluyormus cok rahatladim bu konuyu kimnen nasil soracaksin? Elchincigim iyiki actin.

Yaziyi okurken moralim de yukseldi 10 sene icerisinde son 3
ayda oluyor hidrosalping patlamis olabilir icte kalan sperm dedim.Simdi rahatim.. Insallah hamile kalabiliriz.....................

Merhaba kızlar,aynı akıntı bende de oluyor.İlişkiden sonra ben de sabaha kadar bekliorum ve sabah akıntı oluyor okuduğum kadarıyla normal gibi bi sonuç çıkıyor değil mi kızlar?

canım evet normalmiş bendede ilk kez olmuştu ve içm rahatladı inşallahhh hamile ola.uruz bebelerimiz gelr a.s.

Merhaba kızlar,aynı akıntı bende de oluyor.İlişkiden sonra ben de sabaha kadar bekliorum ve sabah akıntı oluyor okuduğum kadarıyla normal gibi bi sonuç çıkıyor değil mi kızlar?

evet canım sabaha kadar içeri gideceği kadar sperm gidiyormuş sonra kalanda sıvılaşıyormuş ve akıyormuş yani gayet normal canımızı sıkmayalımmm okişşşşşşşşşkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…