bu ne şimdi

..ELCHIN..

bal oğlum****bal kızım
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
6.147
36
39
kızlar sabah wc ye çıktığımda çamaşırımda baya bir akmış su şeklinde akıntı gördüm eşimle en son dün değil önceki gün beraber olmuştum çok merak ettim baya baya su gibiydi bu neki şimdi hiç anlam veremedim yaniiiikafamçokkarıştı

büyük ihtimalle akıntıdır canım
birliktelikle alakalı bişi değildir

ayaklarını üşütmüş falan isen ondandır

kılzar başka bir bilgisi olan yokmu veya başına öyle bişey gelen

geçen ay bende de olmuştu aynı akıntı tam yumurtlama dönemimde.o su gibi olan akıntı yumurtanın çok büyüdüğü çatlayacak durama geldiğini gösteriyormuş.bir gün boyunca su gibi akıntı geldi sonra ki günde o yapışkan olan sıvı geldi.senin ki de yumurtlamayla ilgili bi şey olabilir.eğer çocuk istiyorsan bu günleri ii değerlendir ben şimdi 5 haftalık hamileyim

.

Hazalcigim senin dedigin dogruysa cok sevinecegim insallah diyorum.Bebisini eline almayi Allahim nasip etsin!

ELCHIN cigim 10 sene icerisinde 2 aydir ben de yasiyorum beraberlik sonrasi yaklasik 3- 4 gun baya akinti oluyor aynen su gibi .....Bu konu hakkinda I-netten hicbirsey bulamadim. Uzun zamandir cocuk istiyorduk boyle olayla karsilasmadim yazin yaklasik 1.5 ay tedavi olmustum onun etkisi olursa iyi ama hayit tohumu yada ilacin etkisi olabilir diye kesmistim.

Ben de surekli kist oluyor ve hidrosalping icin amelyat demisti dusundum bunlar patlamis olabilir birsure seyler aklimdan geciyor.Suan dr gitmek istemiyorum.....

Konuyu gorunce sevindim. dedigim gibi dr gitmedim. Beraberlik sonrasi oldugu icin ben sperm( kusura bakma baska ne diye yazacagimi bilmiyorum acik yazdim) akintisi olabilir dedim ama iceride kalan sperm 24 saat icerisnde cikacagini biliyorum.

Lutfen birsey bulursan yada dr gidersen yazarmisin. Insallah korkulacak birsey degildir canim.

bende de oluyor bazen su gibi...bence korkulacak bir şey değil, çünki ben daha yeni jinekolojik bir operasyon geçirdim, herşeyim şuanda normal. bu akıntı daha önceden olmuştu bende.

cevabın için çok saol hazal evet çocuk istiyoruz ama 2 senedir olmuyor ve ilk kez bu ay böyle su geldi eşimde sperm azlığı için keçi boynuzu kürü içiyor acaba işemi yaradı derseniz

canım bendede beraberlik sonrası oluyor tabiki vede o normal ama benim bu beraberlikten iki gün sonra oldu nerdeyse onun için merak ettim ama tabikide bununla ilgili bilgim olursa buraya yazarım canımm haberdar ederim sizia.s.

bu arada canım tebriklerrr allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canımm darısı başımızaaa:teytey:

bende de oluyor bazen su gibi...bence korkulacak bir şey değil, çünki ben daha yeni jinekolojik bir operasyon geçirdim, herşeyim şuanda normal. bu akıntı daha önceden olmuştu bende.

saol canım geçmiş olsun operasyon için iyi olduğuna sevindim inşallah önemli bişey değildir sadece yumurta içindirfisfisfis

kızlar bende hep açık renk olurdu akıntı bu ay koyu gelio iki günüdr neden olablir????

dikkat etmemiz gereken konu mu bu :uhm:
bende de 2 gün önce aynı dediğin gibi kahverengi akıntı geldi kafamçokkarıştı
önemsemedim ve tekrarlanmadı dün ve bugün

ben açacaktım böyle bir başlık sen açmışsın sağol sevgili elchin.bugün aynı durum ben de oldu iki gündür katı beyaz hafif akıntım vardı bugün ise temizlik yapıyordum acayip sıvı kıvamlı fazla miktarda akıntım oldu.neredeyse kahve fincanı dolusu.adetime beş altı gün var .ne şimdi bu.siz de yaşadınız mı böyle bir durum.ilk kez başıma geliyor.garip geldi.

kızlar bende hep açık renk olurdu akıntı bu ay koyu gelio iki günüdr neden olablir????

selam ışıl canım yumurtlama dönemindeysen çatladığın içinde olabilir veya eğer bebek düşünüyorsan yerleşme lekeside olabilir allah gönlüne göre versin canımyerimseniben

eğer bebek istiyorsan canım inşallah bebektendir genelde hamiş olan arkadaşlarımın böyle belirtileri oldu ama benim daha değil yumurtlamam yerimseniben

dikkat etmemiz gereken konu mu bu :uhm:
bende de 2 gün önce aynı dediğin gibi kahverengi akıntı geldi kafamçokkarıştı
önemsemedim ve tekrarlanmadı dün ve bugün

önmeli bişey değildir umarım arkadaşlar bebiş isteyenler için güzel haberlere işarettir inşallahhhh :Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…