bu ne şimdi

Merhaba kizlar Simdi sorup bulabilgigim beraberlik sonrasi dus almamissaniz ve 6-7 saat yatmissaniz ertesi ve ondan sonra 2-3 gun akinti hatta belli miktarda akintiniz olmasi normal o iceride kalmis olan sperm ve beraberlik sonrasi dus al sonra 2-3 gun bak veya beraberlik sonrasi dus alma ertesi ogleyin veya sabah al bak dedi.Simdi bulduklarim bunlar .Sizlerden de bekliyorum

eğer bebek istiyorsan canım inşallah bebektendir genelde hamiş olan arkadaşlarımın böyle belirtileri oldu ama benim daha değil yumurtlamam yerimseniben

sağol canım 1,5 yıldır istiyoruz bebek.adetim yakınken ilk kez böyle bir akıntım oldu da tuhafıma gitti.hala devam ediyor ama azaldı.rabbim hayırlısını versin.

saol canım bilgin için evet bebek istiyoruz ve hemen duş almıyorum bazen sabaha kadar beklediğim oluyor ama bu kadar hiç olmamıştı akıntım merak ettim çok saol canım cevabın içina.s.

sağol canım 1,5 yıldır istiyoruz bebek.adetim yakınken ilk kez böyle bir akıntım oldu da tuhafıma gitti.hala devam ediyor ama azaldı.rabbim hayırlısını versin.

inşallah güzel habere işarettir canımm hihoyyyt

insallah gonlune gore olur canim benimde 2 yil oldu hala cocuk yok kendimi bayagi bir yiprattim bu konuda adet olamiyorum normal hayit tohumuna basladim drlar cok buyuk bir problem yok diyorlar yoksa neden adet olamiyorum benimde gecen adet gunumden 4 gun once kahverengi lekelenmem oldu dedim adet olacagim kesin sonra bole degisik kahverengi zar gibi bisey geldi arkasindan cok sasirdim ve adetim gelmedi daha bir tek ole oldu gitti hicbir belirtide hissetmiyorum hani goguslerimde olsun kasiklarda aagri falan filan adetimi geceli 3 gun olmustu test yapmistim dahada yapmadim bilmiyorum adetim gelmiyor

ELCHINcigim dr sorabildi mi? haftaya dr gidecegim.Insallah birsey aciklayabilir diye umut ediyorum.Bu dollenme ve hamilelik icin on adimsa cok mutlu oldum insallah diyorum..

Yesimmmcigim regl ilaclarini aliyormusun? dr kesin birsey soyliyor mu? Fhs digeri nasil? Insallah Allahim nasip eder......

selam kukacım dr görüşme fırsatım olmadı canım eğer sen cevap alabilirsen bizede bilidir canım okişşşş inşallah güzel şeyler olur hakkımızda

evet böyle su gibi akıntıyı bende yaşamıştım bi kere... şaşırmıştım bende çok. su gibiydi çünkü...

doremi canım peki noldu sonra yani merakımdan soruyorum bağışla canım

Bendede oluyor 2 aydır dikkat ediyorum adetime 3-5 gün kala nedense vajinam sürekli böyle ıslak acaba ben adete yakınmı yumurtluyorum ki. Resmen kilodum ciddi anlamda ıslanıyor

bende de oluyor korkmayın evlendikten sonra başladı panik yaptım dr gittim bi sürü test yaptı korkulacak bi şey yok dedi halada oluyor öyle su gibi akıntı zaten olmaması iyi değilmiş önemli olan koyu renkte ve kokulu olması diğerinde sorun yok yani merak etmeyin benimde ilişkiden sonra oluyor hatta yıkansam bile bende diyordum benim içimde duvar var galiba gidenler geri geliyor ama normalmiş:)))

kizlar aynisini bende de oluyor, ozellikle bebek denedigimiz ve kalkmayip uyudugum zamanlar oluyor eger direk dus alirsam ertesi gun bazen yine de geliyor ama genelde gelmiyor. ay hatta afadersiniz ama size ben de bir sey sorayim tam da bu konu. benim soyledigim gelen sperm ertesi gune kalirsa hani dus almyip bebek denedigimiz zaman o sperm kokuyor, normal mi hep merak etmisimdir. sperm testi yapildi normal enfelsiyona da bakiyorlar ya o da temiz. ama bu koku cok keskin gb geliyor bana!!

valla canım hiç dikkat etmedim kokusuna yani ama normaldir sanırsam illaki olur öyle acayip keskin bir koku hissetmedim ama kokuyo yani enfeksiyon olmamasına sevindim tatlım bende duş almayıp yatıyorum sabaha kadar sabah alıyorum duşumu napalım herşey bebiş için

evet rodalcım köpürünce hamile oluyormuşsun ama canım ben çok denedim hep köpürdü ama hiç kamile kalmadım canım

yaa elchin cim bende de bugün oldu.normalde hiç olmaz...bu konuyu geçen gün okudum ve şimdi böyle oldugu için yazıyorum.mutfaktaydım yemek yaparken sanki adet olmuşum gibi aktı bayaa .dedim adet mi oldum ki daha 14 gün var bide.bi baktım su içinde.ilişkinin ertesi günü geliyor bazen ama böyle bildigin su şeklinde hiç olmamıştı.bende bebiş isteyenlerdenim adetim de düzensizdir hep tedavi oluyorum.belki ilaçtandır anlamadım bende.

deasy inşallah bu belirti bebiş habercisi olsun bize rabbimden tek duam bu bebelerimizi gönderecek bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…