Bu lükse düşkünlük mü?

Benim babamda pintinin tekidir.hayati boyunca bizi ne gezmeye ne piknige ne tatile goturdu nede eve 1 su bardagi aldirdi okadar birikim meraklisi.parayi araç olarak degilde birikim olarak gorur harcayanida sevmez.ben çalisirken parami elimden almak için 40 takla atardi.evlenirkende nişanimi sözümü eşyalarimi kendim yaptim yine hicbirsey harcamadi

Babalar hep aynı ben ne zaman babamdan dert yansam annem derki tamam babacığım de boynuna sarılıver gerçekten tamam de kendi bildiğini yap gitsin senin paranın çar çur olmasını istemiyodur.

Bence babanın maddi yönden bir bekle ntisi yok gibi on un hayat tarzı
Pintilik üzerine kurulu seni anlamasını bekleme keşke senin gibi oda sevinse ve olanların tadını çıkarsa etrafta ne dertler var baban şükretmesini hiç uygulamıyor

Ayrı eve çıkana kadar sabredin geçin boşvermeye çalışın. Yalnızlığın tadını çıkarın. Bi babanın tam tersi kızım en güzeline layık diye düşünmesi lazımm

Ayri eve çıkılacak ve her şeyi kendiniz karşılayacaksaniz babanıza ne bundan.
İstediğinizi alın, dayayıp doseyin kendi ödemeyecegi için sikintiyok.
Takmayin böyle konuşmaları, Gül'ün gecin

Evleseniz bile kendi evinizdeki gibi mutlu olamayacaksınız. Kimsenin parası değil, helali hoş olsun. Ben nevresim beğenmediğim için nevresimleri bilr kendim dikmiştim, pamuk satenlerden )]) herkesin kendi yuvası ona sadece ev denmez orası yuvanız. Sağlıklı ve mutlu yaşayın.

Alacaklarınızın bir kısmını yerleştikten sonra alın babanız şahit olmasın. Böylelikle kafanız ağrımaz..

Ya da öyle olmaz derseniz dillendirmeyin onun yanında. Anneniz de bilgi vermesin..

Cimri demissiniz ya o her zaman tutumlu davranan her harcadığına fazlaca dikkat eden bir tipse sizin aldığınız herşey ona lüks gelir.iliskiniz nasıl bilmiyorum da babam ne dese bana batmazdı herhalde.bence takmayın ona fazla geliyordur harcadiklariniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…