Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Simdi çocuk bekar, aldığı paradan kardeşi rahatsız olmaz ama evlenince daha fazla alacaği ıçin problemler çikar.
Arkadasıniz dünyaya pembe gözluklerle bakıyor, evlenirse mutsuz olacağı o kadar belli ki.
Hem evlenir evlenmez cocuk istiyor ama hasta kayinvalideyede o bakacak hemde çalisirim diyor. Nasil olacak hepsi birden? Arkadasınizi bi silkeleyin akli başına gelsin. Gercekten hiç oluru yok yazık etmesin kendine

Ee o zaman bu durumda devamlı kaynana gelin problemi sürekli yasayacak zor valla oylelerinin evlenmemesi lazım

Allah korusun. Ben bu kadar kötü bır hastalık oldugunu bılmıyordum.Hepsını ona anlatacağım. Gercekten buyuk sorumluluk. Yaşı da gercekten cok ufak. Cocuk onun yanında büyük duruyor bayaa ayrıca

hadi siz bilmiyorsunuz da kusura bakmayın ama arkadaşınız beraber yaşamaya razı olmuş zerre kadar mı aklına gelmemiş açıp araştırmak.
belli ki arkadaşınız da dini yaklaşıma takılmış, yazdıklarınızdan bunu anladım ama yeryüzündeki tek dindar adam bu mu ? yada görüştü diye kendini mecbur mu hissediyor ? bence arkadaşınız da evlilik için yeterince olgun değil. önünü ardını tartamıyor.

Yürek yemiş bence cesarete gel. 32 yaşında anne oldum eşek tepmis gibiyim hasta kaynana ortak hesap falan yok ortada üstelik. Hanımkiz yürek yemiş başka açıklama yok

Şimdi ailesi ayrı evde olsa bıle kadın yemek yapamıyor. Babası huysuz. Bırının bu aılenın evını temızlemesı gerek. Dıger abı yapmıyor. Hepsını bu cocuk yapıyor. Kız gönullu yapmaya Temızlıgı. Evlenınce kızın görevi olacak bu. Arkadaşımı dindar bırı olması cok etkıledı. Ve hep aılesıne cok duskun cok duzgun bırı dıyor. Evet duzgun bırı. Ama ilgi yok.

Şaştım kaldım vallahi 4 ay 2 si yok ama razı ağlıyor ne yedi ne içti neyin kafasını yaşıyor. Daha 24 yaşında en güzel zamanı kendini sevmiyor

kız hayatında daha önce kimse ile görüşmemiş ki. görüştüğü kişiyle de evlilik olmasını istiyormuş. yani ya kendini görüştü diye mecbur hissediyor yada ne olursa olsun evlenmeye razı olacak kadar büyük sorunları var evinde.

Şaştım kaldım vallahi 4 ay 2 si yok ama razı ağlıyor ne yedi ne içti neyin kafasını yaşıyor. Daha 24 yaşında en güzel zamanı kendini sevmiyor
İşte yaşından kaynaklanıyor daha evlilik için hazır değil sanırım çok dışarıya çıkan neyin ne olduğunu bilen biri değil ee boşanma da yok diyor zor bacım kendisi şuan evlilik değilde bı kaç sene sevgililik yaşasa anlar neyin ne olduğunu 4 ayda bu kadar bağlandiysa bilemiyorum yaa

O direk görüşelim aıleler devreye gırsın ıstıyor. 1bucuk ay önce hızlandıralım demıs cocuk hatta

durumları varsa kadın tutsunlar eve, o temizliği yapsın ve kv nin bakımını üstlensin. uzaktan güzel söylüyorda o bakım işi öyle kolay değil.

çok merak ettim ya dindar biri olması nasıl etkilemiş? yani dinle bir derdim yok yanlış anlamayın ben de kendimi dindar biri olarak niteliyorum, ama bu kadar olumsuzluğun içinde arkadaşınızın adamın dindarlığına takılmasının nedenini nasıl açıkladığını merak ettim.

durumları varsa kadın tutsunlar eve, o temizliği yapsın ve kv nin bakımını üstlensin. uzaktan güzel söylüyorda o bakım işi öyle kolay değil.
Kadın işine ınanmıyorum ben. Bir dükkan ıle 3 ev bakmak ve kadına maaş vermek zor gıbı duruyor. Cocugun durumu ıyı degıl, borc ları var. Korona dolayısıyla işler kotu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…