Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Bu çocukla asla evlilik olmaz.
Arkadaşınızın yaşı tarafa göre çok genç. Birde gencecik kız kayınvalideyle ilgilenecek ki hiç kolay değil o işler. Bakarım yaparım yeter ki evlenelim demeyle olmaz malesef.
Ortak iş konusuna hiç girmeyim. Çok büyük problem olur ilerde..
Aklı varsa arkasına bile bakmasın arkadaşınız.

Genelleme yapmayalim ya. Bende doguluyum ve bosaniyorum. Boyle biseyde hic duymadim etrafimda

E bu adamın yapısı böyleyse, demek ki arkadaşınıza uygun bir adam değil. Sizin arkadaşınızın da yapısi böyle, ilgi bekliyor. Adam baştan açık açık belli etmiş evlendikten sonra benden bişey bekleme ben annemle ilgilenicem, sen de sessiz sessiz görevlerini yap diyo işte. Şimdi evlendikten sonra adamdan şikayet etse adam diycek ki "ben hep boyleydim". 24 yaşında kıza koca mi yok bi de 33 yaşında adamla evlenicek, ayrılsın yakmasın başını

Ne kadar süredir konuşuyorlar? Maalesef ben ilgisiz erkeğin evlendikten sonra daha da ilgisiz olup evlendiğine pişman edebileceğini düşündüm ilk olarak.

Genelleme yapmayalim ya. Bende doguluyum ve bosaniyorum. Boyle biseyde hic duymadim etrafimda
Bende doğumluyum iki halam 50 sinde boşandı. Ben boşanmiyorum da istesem kimse önüme geçmez doğulu deyince Kürt sanırım onlarda kadının boşanması imkansız. Doğulu Türkum bizde boşanma serbest

Kız her şeyi toz pembe görüyor..Ben bakarım yaparım ederimler evlenince de böyle olacak mi bakalım.Genelde buraya konu açılır dert anlatır konu sahibi mesela şey der eltim hasta kv ile ilgilenmiyor her şeyle ben ilgileniyorum evlenmeden önce bilmiyor muydun denir o da safmışım anlamadım fln der. Ya da ne kadar para lazımsa kasadan alıyor demişsin evlenince eltim şunu şunu yaptı biz yapamadik fln. Yanı bazı şeyler aslında çok çok bello ediyor kendini gorebileene

Aralarindaki yas farki garip kiz en azindan 25 olsa belki diyecegim ama 24 lerin enerjisi ve coskusu ile 33 yas olmaz ilgisiz bir erkekle hic olmaz
Simdiden birlikte yasamak bakmak fln cok buyuk kararlar degilmi.
Tam yazacaktım yorumu siz yapmışsınız zaten yaş farkından kaynaklanıyor bence de

Bakmadı da. Şuan kadın cok kotu degıl. Sadece yemek falan yapamıyor

İnanın konu açmayı gerektirmeyecek kadar net oluru yok bu işin. Hiç konuluk bile değil direkt kafadan silsin. Çocuk belli ki olmayacağını fark etmiş Uzak duruyor yarın birgün arkadaşina şunu diyecek ben ilgisiz davranmıştim sen bile isteye evlendin. Ortak ise falan hiç girmiyorum bile 4 aylık bu kadar problem olan ilişki için fazla kafa yoruyor arkadaşıniz. Sizin yerinizde olsam ilişkiyi bitirmesi için ikna ederdim. İleride ucu sizede dokunacak. Vicdan azabı çekersiniz sebep olunur hiçbir yanı yok. Dindar olmasından arkadaşına ne kıldığı namazın sevabı ikisine yazılmayacak.

Bakmadı da. Şuan kadın cok kotu degıl. Sadece yemek falan yapamıyor

alzheimer'ın nasıl bir hastalık olduğu ile ilgili bilgisi var mı arkadaşınızın ?
yarın öbür gün kadın çişini odanın ortasında yapabilir, ağzına gördüğü herşeyi atabilir, çıkıp kaybolabilir.
anneannemin kardeşi ve çok yakın bir arkadaşımın teyzesi alzheimerdı. çocukları o kadar zorlandı ki..
öz bakımı, yemek yemesi, vs vs..
arkadaşınız sanırım evlenmek için aceleci ama böyle bir hastalığı yüklenmek kolay değil.

Dün çocuk akşam 3 4 saatlıgıne annesını bıraktı bıze. Gercekten rahat edemedım. Yani aynı evde aşırı zor. Odadan eşimle aynı anda bıle cıkamadık. Arkadaşım kolay sanıyor

Şuan hastalıgı o kadar ılerı degıl. Mesela yemegı unutuyor. Yemegı kahvaltıyi hep çocuk yapıyor. Pekı ılerleyebılıyor mu bu hastalık kolayca

Kiz aklini kullansin cocuktan uzak dursun hem ilgisiz hemde butun yuk omuzlarinda saf olmasin arkadasin hic kimse icin bukadar cile cekmeye degmez gidip onun anne babasinada bakarim diyor ya cidden saf heralde esiniz de demis ya huyu boyle isi yogun ee ozaman kimsenin hayatini karartmasin yanliz devam etsin huyu oyleyse o huyu sevecek biri lazim

Ne kadar süredir konuşuyorlar? Maalesef ben ilgisiz erkeğin evlendikten sonra daha da ilgisiz olup evlendiğine pişman edebileceğini düşündüm ilk olarak.
4 aydır konusuyor lar. 2 aydır ılgısız. Ben hep sordugumda ıyı dıyordu. Bugun agladı dayanamıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…