Bu kişiyle evlenmek hata mı?

O direk görüşelim aıleler devreye gırsın ıstıyor. 1bucuk ay önce hızlandıralım demıs cocuk hatta

çok üzüldüm arkadaşınız adına.
bu kadar zor ve iyileşmesi imkansız bir hastalıkla o eve hapis kalacak.
çocuk hemen istiyorlarmış zaten. bir yanda bebek bir yanda alzheimer anne...
çalışmayı rüyasında bile görecek hali kalmaz.
muhtemelen kocası da nasılsa bakan var diyip salar evlenince. sonra burada bol bol konu açar.

Diyor ki Allah korkusu var. Dövmez sövmez aldatmaz benı dıyor. Hem bu dunyada hem dıger dunyada eşim olur dıyor

Çocuk bugune kadar cok kızla konusu ve hepsıyle kısa sürdü ve bıttı. Bır tek bununla uzun sürdü
Bence çocuk mantıksız değil canım.. şartlarının farkında ve açıkçası ailesi için kendini yakıyor. Ailesi ağır basıyor benimde böyle bir aile ortamım olsa biraz Allah korkum olsa kimseyle evlilik yoluna gitmezdim. Aslında sadece kız bunu bile fark etse oğlan istemiyor. Evlenince kesinlikle ailesi tamamen yine olacak. Hani yakınında ev tutarım işi ayırırim kendimize yaşarız ama annemin bakımını da bırakmam demiyor yani çocuk kendiyle beraber kızı da yakacak.bunu da bence istemiyor.

Kadın işine ınanmıyorum ben. Bir dükkan ıle 3 ev bakmak ve kadına maaş vermek zor gıbı duruyor. Cocugun durumu ıyı degıl, borc ları var. Korona dolayısıyla işler kotu

anladım. o zaman arkadaşınız karın tokluğuna hizmetçi olacak gibi görünüyor.
zaten adamın harcı borcu var. uyduruktan bir nikah, masraf olmasın diye kv evinde yaşam..
demin de yazdım, arkadaşınız olgun ve mantıklı düşünemiyor. çok üzüldüm. umarım evlilik kararı almaz bu adamla.

Cocuk kendını gerı cektı acaba evlılık ten mı vazgectı. Mesela eşim bana mesaj atıyor. Bunu görünce sız evlı sınız ne mesajı araması dıyor. Yapısı da ılgısız adamın

Bende şuan ikincisi üzerine düşünüyorum sanırım ikinci durum

Kızın hayatında hıc erkek olmadı ki. Sanırım bunun da etkısı var. Cocugun aıle durumunu bilmıyordum ben. Yoksa tanıstırmazdım pısman oldum

Yürek yemiş bence cesarete gel. 32 yaşında anne oldum eşek tepmis gibiyim hasta kaynana ortak hesap falan yok ortada üstelik. Hanımkiz yürek yemiş başka açıklama yok
Ben anlamadim bu kızla bu adamı niye tanistirmişlar. Kiz karşımda olsa tutup sarsıcam vala kendine gel diye o kadar sinirlendim. Göz göre göre saçma sapan bi evlilik yapacak, evlendikten sonra hersey değişir sandım daha kötü oldu diye ağlayacak adım gibi eminim, hiç şaşmaz.

Neden ki eşek tepmiş gibi oldunuz
İkiz bebek canım hiç zorluk görmedim okumakla geçti ömrüm 10 aydır sıfır sosyal hayat kendimi unuttum. Çok Zor yani iki aydır tek bakıyorum direncim yerlerde korona oldum direnç yok hastanede atlattım pazartesi kavuşuyorum yaramazlara çok özledim. Ama zor yani

Evlense bı de boşanma yokmuş. Eşimin yakın arkadaşı. Karekter olarak düzgün bırı bıldıgım kadarıyla. Ama ben aıle durumunu bılmıyordum.Bi de kızla tanıstırdıktan sonra çocugun babasıda felc gecırdı, gecıcı dıyorlar gercı. Umarım kalıcı olmaz

abisi hayatını yaşıyorsa böyle olmaz oğlan demekki evde şamar oğlanı gibi aileci

2 kardeş bir olup, yarım gün bile olsa anneye bakıcı yada temizlikçi tutabilirdi

yük olmazdı ozman ev işi falan

işin açığı : bu erkeğin bu kafa yapısıyla hiç evlenmemesi lazım kimle evlenirse evlensin yardımcı tutmayıp rezil eder eşini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…