Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Sanmıyorum boşatmaz. Bı de dolgulu bunlar. Kızın aılesı cocuklarına deger verıyor. Ama kızı mutsuz bıle bosanmasına izin vermiyor. Aldatması falan lazım. Dayaga bıle göz yumarmıs aılesı
Tam da o adamın ailesinin bunca zaman arayıp bulamadığı işte. Avunsun dursun anasına babasına bakıcı tutacak ayrı ev açacak diye.

tamam hadi siz bilmiyorsunuz, eşinizin en sevdiği arkadaşı, o da mı bilmiyor ?
eşinizin uyarması lazımdı, anlatması lazımdı. o zaman en büyük kabahat eşinizde bence.

Ön lisans mezunu çalışıyor ve evlenince de çalışmak istıyor. Durumları iyi. Ailesinde mutlu dıye bılıyorum

peki hem çalışıp hem de ciddi bir hastalığı olan kv ye bakıp hem de ev işlerini yapıp bir de evlenir evlenmez çocuk yapıp nasıl bir hayat yaşayacağını umuyor ?
bu kadar mı hayattan kopuk ? hiç mi insan tanımamış - sevgili anlamında değil, arkadaşı komşu da mı yok ? hayatı pembe dizi sanıyor sanırım

konu sahibi ben çok tanımıyorum diyor ama eşinin çok sevdiği yakın arkadaşı. demek eşi arkadaşı rahat etsin diye başka bir kızı cehenneme atıyor. art niyet bence bu.

hani kızın hiç sevgilisi olmamıştı ?

Bundan önceki konustugu.zaten bir kısıye konusmus o da baya büyükmüş
Yani kız arkadaşınızın daha önceki erkek arkadaşı.Daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış diye birkaç yerde belirtmiştiniz o yüzden anlayamadım ..

Tam da o adamın ailesinin bunca zaman arayıp bulamadığı işte. Avunsun dursun anasına babasına bakıcı tutacak ayrı ev açacak diye.
Ben artık kıza acimiyorum hatta hayatta en sevmediğim insan karakterine sahip. 24 yaşında daha kendi hayatını oturtmamis . Besleme olmaya ne kadar meraklı. Dindar diye istiyor olması ayrı bir olay ya. Merhamet göstermeyecek o dindar dediği insan ona. Nerde kalacak inancı sadece ibadet etmesi mı ona kar olacak. İmanla ahlak bir araya gelmedikçe banane onun yaptığı ibadetten. Kız çok cahil ya 30 40 yıl önce ninem bu kafada değildir. Yemek yap temizlik hastalıklı bir aile gelir sabit değil ne bilim saçma ya tutturmasi

size geçti borun pazarı diyorum. o hastalığı en başta araştıracaktınız. eşiniz de gizlemiş. insan en yakın arkadaşının ailesini bilmez mi ? çok büyük vicdani sorumluluğunuz var bu işte. kusura bakmayın.

Yalan söyleyen adama kefil.olup arkadaşınıza onerdiniz
Hayır. Bundan önce bırıyle konusmus. 44 yasında evlenip ayrılmış bir adammış. Kız bana 38 dedı ama sonradan söyledı 44 müş. O adamla konusuyor du öyle tanıma evresındeydı ama kararsız dı. Bende dedım sacmalama bu koca adam falan. Sonra bıraktı

Al benden de o kadar evlatlarım var büyük konuşmak istemem ama bile bile de lades oynanir mi şimdi yalan söyleyen ilerde de söyler flört aşamasında ilgisiz se cok bir şey demeye gerek yok. Kiz başına is almakta kararlaysa yaşayacağı var demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…