Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Anneci olmasa eşim iyi biri. Ama bu cocuk eşimin daha üst düzeyinde anneci. Ben çok yakından tanımıyorum çocugu. Sadece dükkana gidip geldikçe Konuşurduk. Ki çocuk en basta annem hasta babam huysuz demıs. Şuan dusunuyorum da bu yüzden belkı hıcbır kız istememiştir. Ama söylerdi herhalde bu yüzden bıttıgını. Hep kızları sucladı. Yok paracı, yok benım sehrıme gel dıyor, yok kafamız uyuşmadı. Ki kız arkadaşıma dıycem bak aıle durumunu annenlere anlat bilsin. Alzehemir hastalıgı ı arastırdım. İlerleyen bir hastalıkmıs. Ben basta sey dusundum. Hergun 1 2 kap yemek verır annesıne demıstım. Ama ilerliyormuş. İlerde daha da kötü olacak ve çocuk bakacak tabıkı
Düşünmekte geç kalmadin mi biraz?

Baştan önerilmeyecek biri için aracı olmuşsun.

Kız aklını kaybetmiş zaten, sen de kimseye aracı falan olan sen şu saatten sonra. Kendi dertlerin sana yeter dimi ama.

23 yaşında bir kız bu kadar mı aciz? Adam umursamıyor bile. Insan istese iki eli kanda olsa arar sorar yanında olmak ister. Arkadaşın da koca olsun da ne olursa olsun modunda. Onun yaşında millet üniversite okuyor yüksek lisans yapıyor. Kızım var fazla da laf etmeyim sinirim kalktı.

İşte sen daha ayrı işi olan, ayrı evi yolu olan eşin ile başedemezken; arkadaşına anne babası ile yaşayan, ortak iş yapan birini önerebiliyorsun.

Sen iyisi mi kaynını öner bu kıza. 😁 Bu kız koca uğruna her şeylerine koşar, seni unutur kaynanan rahat edersin.
Kaynım kız begenmıyor. Bıraz burnu havada. Hem zengin hem guzel bır kız ıstıyor

Güncelleme. Arkadaşımla konustum şimdi hepsını anlattım. O da çocukla konusmuş.İlgisizlik sebebi çok yogun muş. Hem ev işi hem dükkan zorlanıyormuş.Aile konusunda istedigin yerden tutarız evi demiş. Bakıcı tutacağım aileme o bakar demiş. Kız 2yıllık üniversite okudu. Çalışmak istiyorum dıyor. Normalde hemen cocuk ıstıyordu. Ama ıstemıyorum 2 sene falan dıyor. Zamana bıraktı şuan. Ve şuan onu bunu yaparım demıycem dıyor. Ama ben bazı seylerı yaparsam yanı gıdıp gelırsem sürekli aılesıne eşimin gönlünü hoş ederim beni daha cok sever dıyor. Ben aile konusunun kafama takıldıgım, alzehemir hastalıgında ileride daha kötü oldugunu falan söyledım. O da dıyorkı. Taş çatlasın 10 sene yasarlar. Zaten ıkısıde hasta dıyor. Bende dedım orasını bilemezsin. Belkı 90 100 e kadar yaşar. Bak ben uyarıyorum sonra bana beddua etme dedım. Yüzyüze bir kez daha konusacaklar herseyı. Kız evlenince nasıl bırı olursun sen diye soracakmıs

Öyle öyle dogru. Bır erkek olarak cocuk basa cıkamıyor ayrıca. O kadar cok kızla konustu ki. Bitme sebeplerini bılmıyorum ama duzgun kız yok dıyordu hep
Ailesi yüzünden olmasın 😅 düzgün kızdan kastı hizmetçilik yapcak kız yok demek istiyor, bence bu adamdan olmaz kimsenin başını yakmayın, arkadaşınız cahil biri belli ama siz bari yapmayın... ilerde sana hesap soracak kız diyecek ki sen sebep oldun ben cahildim vs ...

Evde totosunu büyüttüğü yerden mi istiyor zengin güzel kızı? Onlar da kesin kapıda kuyruktur şimdi ahahahshsh
Tip olarak iyi. Çenesine ve tipine güveniyor açıkcası. O iş begenmıyor. Hatta ileride eşim için kendi işini kurar falan demıstım. Söyledıgım iş için çok vizyonsuz, benim abim insanların pisligini mi temizleyecek demıstı. Halı yıkama işi bu arada.

Ailesi yüzünden olmasın 😅 düzgün kızdan kastı hizmetçilik yapcak kız yok demek istiyor, bence bu adamdan olmaz kimsenin başını yakmayın, arkadaşınız cahil biri belli ama siz bari yapmayın... ilerde sana hesap soracak kız diyecek ki sen sebep oldun ben cahildim vs ...
Yok ben herseyı anlattım. Çocuk kesınlıkle sen bakmayacaksın, bakıcı tutacağım demıs

Arkadaşınız ilgi seviyor.
Adamın yapısı öyleymiş eşinin dediğine göre.
Yazık yapmayın kimsenin başını yakmayın.
Şiir kalpli bir kadına
Kitap okumayı sevmeyen bir adamı yakiştırmak
Bir nevi intihar olur...

Güncelleme. Arkadaşımla konustum şimdi hepsını anlattım. O da çocukla konusmuş.İlgisizlik sebebi çok yogun muş. Hem ev işi hem dükkan zorlanıyormuş.Aile konusunda istedigin yerden tutarız evi demiş. Bakıcı tutacağım aileme o bakar demiş. Kız 2yıllık üniversite okudu. Çalışmak istiyorum dıyor. Normalde hemen cocuk ıstıyordu. Ama ıstemıyorum 2 sene falan dıyor. Zamana bıraktı şuan. Ve şuan onu bunu yaparım demıycem dıyor. Ama ben bazı seylerı yaparsam yanı gıdıp gelırsem sürekli aılesıne eşimin gönlünü hoş ederim beni daha cok sever dıyor. Ben aile konusunun kafama takıldıgım, alzehemir hastalıgında ileride daha kötü oldugunu falan söyledım. O da dıyorkı. Taş çatlasın 10 sene yasarlar. Zaten ıkısıde hasta dıyor. Bende dedım orasını bilemezsin. Belkı 90 100 e kadar yaşar. Bak ben uyarıyorum sonra bana beddua etme dedım. Yüzyüze bir kez daha konusacaklar herseyı. Kız evlenince nasıl bırı olursun sen diye soracakmıs
Kaynana kayınbaba bitse kayınço elti başlar, aile bitmez o adamda.

Bu kız adam olmaz kendi haline bırak, o kadar cahil ki yaşayacağı şeylerin farkında değil ama evlenince de vay efendim ailesi niye böyle... bırak yansın yanacağı varsa 🤦‍♀️🤦‍♀️

Tip olarak iyi. Çenesine ve tipine güveniyor açıkcası. O iş begenmıyor. Hatta ileride eşim için kendi işini kurar falan demıstım. Söyledıgım iş için çok vizyonsuz, benim abim insanların pisligini mi temizleyecek demıstı. Halı yıkama işi bu arada.
O kendi imkanlarıyla kendi başını yakacak zaten, onun ağzına bakmayın ki gittiği çukura siz de çekilmeyin.

Bu kız adam olmaz kendi haline bırak, o kadar cahil ki yaşayacağı şeylerin farkında değil ama evlenince de vay efendim ailesi niye böyle... bırak yansın yanacağı varsa 🤦‍♀️🤦‍♀️
Bi de bosanma konusunu konustuk. Dul olarak baba evıne sıgamam dıyor. Kafa yapılarımız farklı

X