Bu kez haklıyım bence

Valla evdeki yükün çoğu adamda, yemekleri o yapmış, eve geliyor kestane pişirmek çay getirmek meyve servisi onda, canınız yumurta istiyor onu hazırlayıp size sunmak da onun işi. Gerçekten şımarıklık etmişsiniz kusura bakmayın, dizi izletmemek nedir yahu? Evet eşiniz nahoş kelimeler etmiş ama siz de sabrını sınamışsınız resmen. Burakaaydınız o dizisini izleseydi siz o sırada işinizi halletseydiniz işleriniz gece 3 e sarkmamış olurdu

Atlaya atlaya okudum bu nedir yahu? Sevişip kalkıp duş almaya kadar. Bize ne bundan?
Bu forumu da tuhaf kullanmaya başladın kendin gibi.

Adam haklı resmen şımardın sen.. Adam sana basbaya yardım ediyor evde. Kalan işleri de yap kendi evinin işi sonuçta. Makineye çamaşır atmak çok zor iş zaten.
Senin kaprisin yüzünden sevdiği diziyi izlemeyip seninle tavla oynamış işte. Her gittiğinde o mekanda oturmak isteği neden? İstememiş kabul etmişsin "beni kandırdın" diyorsun. Evde dizisi varken eve gelip izlemek istemesi çok normal. Ama sen 7/24 seninle ilgilensin istiyorsun..

Sonuç olarak YİNE HAKSIZSIN. Adama birazcık huzur ver huzur..

ayyyy daraldım vallahi.
sizin canınız sıkılmış, birbirinize sarmışsınız.
Eşinize de koca bir maşallah.

koca; markete gidiyor, kahvaltı hazırlıyor, kayınvalidesine çay ikram ediyor, yemek hazırlıyor.
konu sahibi evi temizliyor, pijamasını çıkarıp üstünü giyiyor, kayınavlidesine kahve yapıyor, sofra hazırlıyor.
koçtaşa da gidiliyor ama mekanda oturulmuyor...
arada bir yaramazlık yapılıyor, duşlar alınıyor.
koca yatıyor. konu sahibi gece temizlik yapıyor bunun için surat yapıyor.

koca konu sahibini teyzesini eniştesini seviyor, doğumgünü kutlama talebine olumlu bakıyor.
kocanın ergen ergen çıkışları, konu sahibinin de ergen ergen tripleri var.
evcilik oynuyor gibiler ama seviyorlar birbirlerini, aşk var.

yaşlar küçükse, bir iki sene daha çocuk yapmasınlar diyorum ben. biraz öpüşsünler, koklaşsınlar.
bu ergen tepkileri azalsın.

Popüler roman okuyorum sandım,o onu dedi,ben şunu dedim ...Konu sahibi derdinize şükredin bence, Allah sizi daha büyük dertlerle sınamasın inşallah

Ergenlerin tripleri gibi bi mıhabbet olmuş inanılmaz :/
Ayrıca böylesine ilgili ve iş yapmaktan kaçınmayan eşinize karşı biraz daha anlayışlı olabilirdiniz. Zorla koçtaşa götürmüşsünüz bi de dönüşte cafeye uğramayınca trip atmışsınız :/
Biraz büyüyün artık.

ay bu kadar ayrıntıya ne gerek vardı, tatlıya bağladık yazsanız biz anlardık.

bizde de benzer durum var, ben de zaman zaman kendimi kötü hissederim eşim çok yorulunca. bence eşiniz sizi hafiften uyarıyor ev konusunda. uzatmayın, barışın bu akşam. sonra da sakin sakin ağzını bozmamasını, kırgınlığın sorunlarınızı çözemeyeceğini ve hatta daha çok büyüteceğini söyleyin. 2 yetişkin insansınız sonuçta.

Tek tek anlatıyorum hadi bakalım..
Dün benim ailem ve eşimin ailesi bize geldi. Saat 2 buçuk gibi geldiler.
Sabah kalktık 11 gibi ben evi temizledim, eşim markete gitti gitti alışveriş yaptı kahvaltı hazırladı (ben o sırada temizlik yapıyorum) oturduk kahvaltı ettik. O sırada benim ailem geldi. Biz bu dediklerimi yaparken saat 2 olmuştu.
Eşim duşunu almıştı sabah kalkınca ben pijamalarla kaldım işlerle uğraşmaktan.
Neyse işte benim ailem geldi ben odaya geçtim giyinmeye eşim aileme çay ve çaylık şeyler çıkardı ikram etti o sırada. Sonra kayınvalidemler geldi çayları kaldırdım hepsine kahve yaptım ikram ettim.
Sohbet muhabbet herşey gayet güzeldi.
Sonra akşam 5 gibi oldu eşim yemeği yapmaya başladı (o seviyor yemek yapmayı bende çok bilmiyorum zaten) pilav mercimek çorbası et köfte ortaya iki çeşit meze salata tarzı şey yaptı. Bende sofrayı kurdum.
Yedik kaldırdık kayınvalidem ve annemle sonra onlar gitti. Biz eşimle koçtaşa gidip birkaç birşey alacaktık onlar da biliyorlardı o yüzden çaya kalmadılar kalkalım sizde işlerinizi halledersiniz yavrum dediler.
Neyse işte eşim de bende baya yorulmuştuk. Bayağıdır onları misafir etmemiştik.
Sonra eşim gitmesek mi koçtaşa diye bir iki mırın kırın etti. Bende dedimki gideceğiz olmaz halledelim neyse işte ben bulaşıkları yerleştirdim makineye o sırada eşim azcık oturdu çıktık gittik.
Oradan dönüşte bir mekan var oba diye oraya takılırız genelde orda çay içip tatlı yiyelim dedim. Eşim çok yoruldum eve gitsek çay kestane yapsak filan dedi bende iyi neyse sen bilirsin dedim çok ısrar etmedim ama ısrar etsem giderdik. Bende surat düştü tabi bu bana "ye iç gez s*ç yat ancak" dedi aklı sıra espriyle karışık ben acayip bozuldum sanki ben hiçbirşey yapmıyormuşum gibi. Caddeden geçerken birşey ister misin aşkım durup alalım dedi. Bende "yok istemez yerim s*çarım filan aman" dedim. Sonra dediği laf için özür diledi benden. Bende uzatmadım. Ama suratım asıldı iyice. Bişey demedim. Eve geldik sonra.
Bu bana cilveler işveler sonra ben dedimki sırf dizi izlemek için bizi eve getirdin o dizi izlenmeyecek dedim. Savaşçı diye bir dizi.
Neyse kumanda kapma yarışı yaptık evde ama şakalaşarak sonra dedimki kumandayı alsan ne olacak fişi çekerim. Dediğimi de yaptım. Tavla oynayalım izlemek yok dedim. Bende hiç bir işi yapmayacağım dedim makineden çamaşırlar alınacaktı asılacaktı, tekrar çamaşır atacaktım mutfağı güzelce toparlayıp ütü yapacaktım bunları yapmadım oturdum.
Eşim bana "beni böyle cezalandıramazsın aklın sıra ceza kesiyorsun" dedi.
Bende dedimki "nasıl cezalandırabilirim peki sen beni cezalandırabilirsin ama dimi" dedim.
O da "bende seni cezalandıramam" dedi. Söyle abuk bir konuşma geçti.
Sonra eşim kestaneleri hazırladı kesti fırını hazırladı pişirdi çay demledi getirdi tatlı filan getirdi dolaptan neyse tavlaya başladık sonra eşim mutfağa bize muz getirmeye gittiğinde televizyonu açtım hadi izle aşkım filan dedim güzelce uzandık yan yana izledik.
Sonra dizi bitti şey yaptık (anlarsınız ya hani) duştan çıktık giyindik filan canım yumurta çekti ne alakaysa sonra eşim bana yumurta pişirdi hazırladı. Beraber yedik.
Hadi yatalım dedik eşimin başına masaj yaptım 3-4 dk filan sonra ben işleri halledeyim hayatım sen uyu dedim. Baya işim var dedim. O da senin işin de zor aşkım filan dedi. Yat sonra yaparsın dedi. Bende yok yapayım aşkım dedim. Dün gece 3 e doğru yattım işleri hallet filan derken 2 saatimi aldı.
Buraya kadar sorun yok..

Sabah kalktık beni güzelce uyandırdı filan sonra laf arasında eşim bana aşkım erken yatalım bundan sonra dedi. bende dedimki bide beni düşün kaçta yattım işleri halletmekten filan dedim. Bende yoruldum dedim sonra birden ortam gerildi. Bana senin g*tün kalktı filan dedi ben bu lafa çok sinirlendim evet tüm gün uykusuz kalınca iniyor dedim millet gibi kıçı devirip yatmak lazım filan dedim o bişey demedi.
Evden küs çıktık beni iş yerime bırakıyor sabahları. beni bıraktı arabadan inerken hiçbirşey demedim. O da birşey demedi.

Şuan konuşmuyoruz. Bişey yazar diye bekledim ama yazmadı. Az önce eniştem aradı eşine sürpriz doğumgünü yapacakmış bizi de davet etti eşimi aradım açtı (aşkım diyerek açmadığı için bende aşkım demedim) eniştem çağırıyor gidelim mi var mıydı yapılacak birşeyimiz dedim o da olur gideriz dedi. Eşim eniştemle teyzemi sever baya. Neyse iyi görüşürüz dedim kapattık.

Velhasıl kelam herşeyi detaylı anlattım size hiçbirşey atlamadan.
Ben mi suçluyum bu küslükte yine? Ben evin yemek hariç tüm işleriyle ilgileniyorum ki bir misafir gelmese eşimle ben yiyecek olsak yine yapıyorum yemek. Hepten yapmıyor da değilim ikimiz olunca genelde ben ev işleriyle ilgilenirim eşim yemek yapar yada az gecikince ben yapıyorum yemeği ki onu zorlamıyorum kendi istiyor seviyor bana öyle diyor.
He bir dağınıklığı yoktur eşimin gayet düzenli tertiplidir. onun dolabı benimkinden kat kat düzenlidir yani.
Ama ben evin her işine koşturuyorum o bir yemek yapıyor diye ben haksız mı oluyorum yorulmamış mı oluyorum. O gün tüm gün bende koşturdum hiçbirşey yapmamış muamelesi gördüm resmen. Ona da dedim bunları bende yoruldum filan diye akşam tatlıya bağladık ama bu sabah ben çok kırıldım.
Bana bir de dediki sabah o kadar biriktirmesem sürmezmiş o saate kadar biriken de birşey yoktu yani. O gün çıkan işlerdi.
Sinir oldum akşam ne tepki vermeliyim bilmiyorum.
O tatlılık yapmadan yapmayı düşünmüyorum.
Telefonu açışı çok soğuktu zaten. Gıcık adam.
Ne problemleri olan,insanlar var bi bilseniz bu sebepten kusluk kavgami olur hayret biseysiniz valla birak azcik hayat kisa bu kadar takmayinn haa takinca,olan,sizeoluyo siz suan kustuk diye ha bire dusuniyosuniz konu acmissiniz bakalim o dusunuyomu onu uzdum kirdim diye
Birakin sallayingulun eglenin bi daha bu,zamanlar gelmezz emin olunnnn

yine siz yine anlamsız takıntılarınız uzatmalarınız çocukca hareketleriniz adamı bunaltmalarınız vs vs..
bundan önceki konularınızı hep biliyorum adam yine size iyi tahammül ediyor en son engellemişti sizi baş gelemeyip..
çok takıyorsunuz cok ayrıntıya iniyorsunuz.. bu böyle olmaz
adam iyi cinnet felan geçirmiyor :olamaz: arkama bakmadan kaçardım ben
böyle yapmaya devam ederseniz sizden çok sogur haberiniz olsun..
adam daha ne yapsın yahu aman.. ikinizde ergensiniz daha onun gereksiz çıkışları senin herşeyi didiklemen ohoo ben okurken bunaldm içim şişti
siz haksızsınız .
yada rahat batmış size. heralde.

Sabah kalktık 11 gibi ben evi temizledim, eşim markete gitti gitti alışveriş yaptı kahvaltı hazırladı (ben o sırada temizlik yapıyorum) oturduk kahvaltı ettik. O sırada benim ailem geldi. Biz bu dediklerimi yaparken saat 2 olmuştu.
Neyse işte benim ailem geldi ben odaya geçtim giyinmeye eşim aileme çay ve çaylık şeyler çıkardı ikram etti o sırada. Sonra kayınvalidemler geldi çayları kaldırdım hepsine kahve yaptım ikram ettim.
Sonra akşam 5 gibi oldu eşim yemeği yapmaya başladı (o seviyor yemek yapmayı bende çok bilmiyorum zaten) pilav mercimek çorbası et köfte ortaya iki çeşit meze salata tarzı şey yaptı. Bende sofrayı kurdum.
Yedik kaldırdık kayınvalidem ve annemle sonra onlar gitti. Biz eşimle koçtaşa gidip birkaç birşey alacaktık onlar da biliyorlardı o yüzden çaya kalmadılar kalkalım sizde işlerinizi halledersiniz yavrum dediler.
Sonra eşim gitmesek mi koçtaşa diye bir iki mırın kırın etti. Bende dedimki gideceğiz olmaz halledelim neyse işte ben bulaşıkları yerleştirdim makineye o sırada eşim azcık oturdu çıktık gittik.
Oradan dönüşte bir mekan var oba diye oraya takılırız genelde orda çay içip tatlı yiyelim dedim. Eşim çok yoruldum eve gitsek çay kestane yapsak filan dedi bende iyi neyse sen bilirsin dedim çok ısrar etmedim ama ısrar etsem giderdik. Bende surat düştü tabi bu bana "ye iç gez s*ç yat ancak" dedi aklı sıra espriyle karışık ben acayip bozuldum sanki ben hiçbirşey yapmıyormuşum gibi. Caddeden geçerken birşey ister misin aşkım durup alalım dedi. Bende "yok istemez yerim s*çarım filan aman" dedim. Sonra dediği laf için özür diledi benden. Bende uzatmadım. Ama suratım asıldı iyice. Bişey demedim. Eve geldik sonra.
Bu bana cilveler işveler sonra ben dedimki sırf dizi izlemek için bizi eve getirdin o dizi izlenmeyecek dedim. Savaşçı diye bir dizi.
Neyse kumanda kapma yarışı yaptık evde ama şakalaşarak sonra dedimki kumandayı alsan ne olacak fişi çekerim. Dediğimi de yaptım. Tavla oynayalım izlemek yok dedim. Bende hiç bir işi yapmayacağım dedim makineden çamaşırlar alınacaktı asılacaktı, tekrar çamaşır atacaktım mutfağı güzelce toparlayıp ütü yapacaktım bunları yapmadım oturdum.
Bende dedimki "nasıl cezalandırabilirim peki sen beni cezalandırabilirsin ama dimi" dedim.
Sonra eşim kestaneleri hazırladı kesti fırını hazırladı pişirdi çay demledi getirdi tatlı filan getirdi dolaptan neyse tavlaya başladık sonra eşim mutfağa bize muz getirmeye gittiğinde televizyonu açtım hadi izle aşkım filan dedim güzelce uzandık yan yana izledik.
Sonra dizi bitti şey yaptık (anlarsınız ya hani) duştan çıktık giyindik filan canım yumurta çekti ne alakaysa sonra eşim bana yumurta pişirdi hazırladı. Beraber yedik.
Hadi yatalım dedik eşimin başına masaj yaptım 3-4 dk filan sonra ben işleri halledeyim hayatım sen uyu dedim. Baya işim var dedim. O da senin işin de zor aşkım filan dedi. Yat sonra yaparsın dedi. Bende yok yapayım aşkım dedim. Dün gece 3 e doğru yattım işleri hallet filan derken 2 saatimi aldı.
Buraya kadar sorun yok..

Sabah kalktık beni güzelce uyandırdı filan sonra laf arasında eşim bana aşkım erken yatalım bundan sonra dedi. bende dedimki bide beni düşün kaçta yattım işleri halletmekten filan dedim. Bende yoruldum dedim sonra birden ortam gerildi. Bana senin g*tün kalktı filan dedi ben bu lafa çok sinirlendim evet tüm gün uykusuz kalınca iniyor dedim millet gibi kıçı devirip yatmak lazım filan dedim o bişey demedi.
Evden küs çıktık beni iş yerime bırakıyor sabahları. beni bıraktı arabadan inerken hiçbirşey demedim. O da birşey demedi.

Şuan konuşmuyoruz. Bişey yazar diye bekledim ama yazmadı. Az önce eniştem aradı eşine sürpriz doğumgünü yapacakmış bizi de davet etti eşimi aradım açtı (aşkım diyerek açmadığı için bende aşkım demedim) eniştem çağırıyor gidelim mi var mıydı yapılacak birşeyimiz dedim o da olur gideriz dedi. Eşim eniştemle teyzemi sever baya. Neyse iyi görüşürüz dedim kapattık.

Ben mi suçluyum bu küslükte yine? Ben evin yemek hariç tüm işleriyle ilgileniyorum ki bir misafir gelmese eşimle ben yiyecek olsak yine yapıyorum yemek. Hepten yapmıyor da değilim ikimiz olunca genelde ben ev işleriyle ilgilenirim eşim yemek yapar yada az gecikince ben yapıyorum yemeği ki onu zorlamıyorum kendi istiyor seviyor bana öyle diyor.
He bir dağınıklığı yoktur eşimin gayet düzenli tertiplidir. onun dolabı benimkinden kat kat düzenlidir yani.
Ama ben evin her işine koşturuyorum o bir yemek yapıyor diye ben haksız mı oluyorum yorulmamış mı oluyorum. O gün tüm gün bende koşturdum hiçbirşey yapmamış muamelesi gördüm resmen. Ona da dedim bunları bende yoruldum filan diye akşam tatlıya bağladık ama bu sabah ben çok kırıldım.
Bana bir de dediki sabah o kadar biriktirmesem sürmezmiş o saate kadar biriken de birşey yoktu yani. O gün çıkan işlerdi.

habire birşeyler yiyiyorsunuz :KK70:

bence sen haklı değilsin canım
çok uzatmışsın ,
Ay ne gergin bir ev çocuk gibi tripler. Benim adam yemekleri yapacak misafiri ağırlayacak da dinleneyim koctasa gitmeyeyim dediğinde yok diyeceğim. Bırak adam tatil gününde yatıp izlesin dizisini. Çok dominant bir karakterdiniz eşiniz de içten içe kinini böyle arada laf söyleyerek atıyor. Eşinizle konuşma seviyeniz de baya düşük birbirinize saygınız yok mu?
Muhtesem bir esiniz var.Kiymetini bilin.
bravoo super yorumlar valla boyle es bulunmus opte basina koy yani benimki ohoool konumu okuyan varsa bilir tlf askiniii birak yemek yapmayi sekerini atmaya usenir cayaaa

Bana işin çoğunluğunu eşiniz yapmış gibi gözüktü.. Siz biraz yatmayı gezmeyi seviyosunuz anladığım kadarıyla biraz tembel olabilir misiniz acaba?? Eşiniz sürekli bişeyler hazırlarken pişirirken siz neden kendi işlerinizi halletmek yerine prenses gibi oturdunuz sonra da gece iş yapıp sabah adama laf soktunuz en çok bunu merak ettim?

Buraya kadar sorun yok..

Haklı değilsin bence sen yorulduysan eşinde yorulmuştur ki çoğu yük eşin de bence o kadar misafir ağırlamadan sonra bırakın alışverişe gitmeyi kolumu dahi oynatamazdım.Eşiniz sizede söylemiş yapmayın yatın diye sizde yatabilirdiniz yada bir kısmını dün yapıp bir kısmını bu akşam yapabilirdiniz.Eşiniz kestane,çay pişirirken işinizin bir kısmını yine hallederdiniz.

yine siz yine anlamsız takıntılarınız uzatmalarınız çocukca hareketleriniz adamı bunaltmalarınız vs vs..
bundan önceki konularınızı hep biliyorum adam yine size iyi tahammül ediyor en son engellemişti sizi baş gelemeyip..
çok takıyorsunuz cok ayrıntıya iniyorsunuz.. bu böyle olmaz
adam iyi cinnet felan geçirmiyor :olamaz: arkama bakmadan kaçardım ben
böyle yapmaya devam ederseniz sizden çok sogur haberiniz olsun..
adam daha ne yapsın yahu aman.. ikinizde ergensiniz daha onun gereksiz çıkışları senin herşeyi didiklemen ohoo ben okurken bunaldm içim şişti
siz haksızsınız .
majestemm ne guzel konusmissun bee bizim eslergibi olsaa napar acabaaa

X